dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

793 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

793 ogłoszenia

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta! Od ręki! Dla osób niepalących i bez zwierząt Na wynajem atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie na strzeżonym osiedlu Dębowe Tarasy. Mieszkanie o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54,89 m² 51,01 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do wynajęcia apartament przy nowoczesnym apartamentowcu z 2022r. na ul. Sokolskiej 30 Towers w Katowicach. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 965 zł45,33 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,33 m położone na parterze nowoczesnego osiedla w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Mieszkanie posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na dwunastym piętrze popularnej "superjednostki". Okna mieszkania wychodzą na stronę zachodnią. Powierzchnia lokalu wynosi 38,00 mkw. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

325 000 zł47,80 m² 6 799,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! A może myślisz o ulokowaniu swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 850 zł47,98 m² 12 877,24 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł46,70 m² 9 186,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie, znajdujące się w Śródmieściu, przy ul. Jana Kochanowskiego w Katowicach. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

490 776 zł37,18 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 37,13 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40,75 m² 66,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe | Park Medyków | Ligota Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 41 m , zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Katowicach Ligocie. Mieszkanie o powierzchni 51,92 m2 usytuowane na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku z 98 r. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w inwestycji Nova Mikołowska w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu w dzielnicy Panewniki ul. Szafirowa. Usytuowane w 3 piętrowym budynku na 1 piętrze. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! dostępne od zaraz! świetna lokalizacja! najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Katowicach - Giszowiec - przy ul. Miłej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł49,50 m² 7 171,72 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojwe mieszkanie z osobną kuchnią w Katowicach przy ul. Ułańskiej. Najważniejsze atuty: -dwa niezależne pokoje -osobna, jasna kuchnia -duży balkon - idealny do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 290 zł33,90 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie inwestycyjne bez podatku pcc oraz bez prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji. Inwestycja ta znajduje się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie Katowice, załęże (ul. Jana Wyplera) Duże, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60,87 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł46,06 m² 14 763,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni blisko 46 m w inwestycji noho Investment Nadgórników 14 w Katowicach w stanie deweloperskim. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,84 m² 7 800,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - w urokliwej części Ligoty na ulicy Księdza Biskupa Teofila Bromboszcza. Informacje podstawowe: powierzchnia 53,84m2 plus duże pomieszczenie piwniczne przypisane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 180 zł33,80 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji I brak pcc Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowej inwestycji oddawanej w 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 126 zł53,57 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Panstwu do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,57m2. Mieszkanie usytowane jest w budynku A3 nowopowstającej inwestycji w samym centrum Katowic. Inwestycja obejmuje trzy nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament | Nowy Brynów | wysoki standard | balkon | własny parking Do wynajęcia wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nowy Brynów.

Szczegóły ogłoszenia

513 913 zł39,23 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,23 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 194 zł53,57 m² 10 811,92 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł46,40 m² 9 245,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 47-metrowe mieszkanie z piwnicą przy ul. Narutowicza 3 w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku. Mieszkanie Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Katowicach przy ul. Owocowej 7 - w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Apelacyjnego. Parking dla mieszkańców przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 666 zł37,18 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Lipowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze Rozkład mieszkania: na przestrzeń o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53,95 m² 7 136,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w przedwojennym budynku w Katowicach Murckach. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, czyste i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 836 zł39,23 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł50,50 m² 8 495,05 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! W naszym biurze! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m , zlokalizowane na 3. piętrze przy ul. Chrobrego 31 w Katowicach. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,60 m² 39,89 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Centrum ul. Aleja Korfantego. Mieszkanie o powierzchni 37,6m2 usytuowane na XI piętrze w czternastopiętrowym bloku. Lokal w bardzo dobrym stanie wraz z umeblowaniem. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 353 zł48 m² 12 944,85 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 000 zł40 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowe, jasne i przewiewne mieszkania. Zielona okolica - szybki dojazd do centrum. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części miasta zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 035 zł42,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł53 m² 10 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym z balkonem w pięknej kamienicy po rewitalizacji w Śródmieściu na ul. Kościuszki. Informacje O nieruchomości; mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Dębowe Tarasy apartament 2 pokoje wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu (dostępna winda) na prestiżowym osiedlu Dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł43,90 m² 4 305,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 w Katowicach przy ulicy Pokoju. Mieszkanie: - powierzchnia: 43,90 m . - piętro: 3 w 3- piętrowej kamienicy. - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, cześć! Nowoczesna i klimaryczna przestrzeń do życia i relaksu na osiedlu Develia - Ceglana Park. Oferta tylko w estatestreet. Nie zamieszkałe wcześniej! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Bezczynszowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 436 zł88,41 m² 17 649,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkania z inwestycji w sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów i osiedla Paderewskiego. Na stronach przykładowe oferty najlepiej więc zadzwoń, napisz i dowiedz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 500 zł55,90 m² 9 991,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia.