dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Rynek pierwotny

466 693 zł45,31 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 6 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,32 m² 8 306,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Katowice przy ul. Tysiąclecia 29/15w.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia nowe mieszkanie (po generalnym remoncie) o pow. 44m2 w prywatnej kamienicy przy ul Oswobodzenia / Leśnego Potoku.~Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy.~~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł41,80 m² 11 220,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny! Istnieje możliwość przejęcia najemców. 2-pak w super lokalizacji- ścisłe Centrum Katowic! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 kawalerek na jednej księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

469 000 zł47,82 m² 9 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 47,82 m - Katowice Ligota ul. Zielonogórska 6 do 20.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice brynów - ul. Brynowska - 44m2 - 2 pokoje + balkon + piwnica + do wejścia we speak english Oferujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł64 m² 6 859,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe Mieszkanie na Sprzedaż w Sercu Historycznego Nikiszowca! Katowice Nikiszowiec 2 Pokoje, 64 m , Cena: 439 000 zł Lokalizacja, która urzeka: oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,28 m² 6 630,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Grzegorzka w Katowicach, dąbrówka Mała. Doskonała oferta dla rodzin oraz inwestorów szukających dobrego zwrotu z wynajmu. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

537 935 zł39,70 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,7 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł67,44 m² 4 151,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 54,75m2 w usytuowanego na 1 piętrze w 3 piętrowej zadbanej kamienicy. Lokalizacja: katowice -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice os. Paderewskiego | ul. Sowińskiego 2 niezależne pokoje | klimatyzacja | piękny widok z 10. piętra Z przyjemnością prezentujemy komfortowe mieszkanie na wynajem, położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł47,35 m² 51,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Koszutce zlokalizowane blisko parku a zarazem zaraz obok centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 47,35 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł36 m² 26,39 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I'm English-speaking real estate Agent If you are looking for a furnished apartment or house in Silesia - I can help, just contact with me. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie prezentujemy ustawne 2 pokojowe mieszkanie nadające się do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone w Katowicach dzielnica Kokociniec. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł37,15 m² 11 278,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 354 zł37,08 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,60 m² 36,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w Katowicach przy ulicy Boya Żeleńskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność numer oferty W biurze: wlvcm8476 Najem okazjonalny lub na firmę Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu nowego, nowoczesnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 39 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026 roku Katowice - Ligota ul. Wczasowa - bardzo ciekawa oferta. Mieszkanie do wynajęcia z opcją korzystania z ogrodu oraz miejsca parkingowego! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł38 m² 12 052,63 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry, cześć! Oferta tylko w estatestreet, zapraszam. Lokalizacja: korfantego 8, samo centrum miasta! mieszkanie: na 38m2 mamy: - salon z kuchnią z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 278 zł39,23 m² 11 222,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 571 zł39,23 m² 11 153,99 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe umeblowane mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Katowicach (dzielnica Piotrowice) przy ul. ul. Generała Zygmunta Waltera - Jankego. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 992 zł39,65 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 351 zł41,96 m² 11 566,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,20 m² 44,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odświeżone 2 pokoje przy Centrum Przesiadkowym Katowice, zawodzie Szukasz bazy wypadowej, która wygrywa lokalizacją i nie zrujnuje Twojego budżetu? Prezentujemy praktyczne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 000 zł51,12 m² 19 992,18 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 51,12 m2 położonego na 16 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Podchorążych w Katowicach, w śródmieściu. Mieszkanie usytuowane jest na podwyższonym parterze, w 9 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

724 880 zł42,64 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze apartamentowca. Mieszkanie jest aktualnie wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 928 zł38,40 m² 13 045 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 2 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 59,35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 - piętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego w Katowicach na Ligocie. Budynek wybudowany w 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 071 zł37,18 m² 11 244,51 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 149 zł40,99 m² 11 201,49 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50,37 m² 11 713,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m , położone na prestiżowym i cenionym Osiedlu Park Bażantów. Nieruchomość idealna dla osób ceniących nowoczesne osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 405 zł42,47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc Świetne mieszkanie dla osób młodych, jako pierwsze mieszkanie. Idealnie nada się również jako stabilna inwestycja na wynajem! Oferujemy Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, katowice, ul. Rybnicka Lokalizacja: katowice, ul. Rybnicka Piętro: 1 Powierzchnia: 46,30 m Liczba pokoi: 2 Garaż (opcjonalnie): 75 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 662 zł39,70 m² 11 528,01 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 419 zł40,49 m² 11 222,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 539 zł41,67 m² 11 748 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł35,49 m² 19 977,46 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 35,49 m2 położonego na 11 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, garderobą i garażem - Dębowe Tarasy, katowice Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m z balkonem i miejscem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij