dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

572 000 zł43 m² 13 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Katowic. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49,50 m² 38,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Katowicach dzielnicy Dąbrówka Mała, przy ulicy Andersa Lokal mieszkalny o pow.49,5m2 znajduje się na piętrze 2 budynku na spokojnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

314 999 zł51,78 m² 6 083,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferuję mieszkanie własnościowe o powierzchni 51,78 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w bloku mieszkalnym, który obecnie przechodzi modernizację. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie do zamieszkania. Na sprzedaż 2 pokojowe mieskanie położone w Katowicach dzielnica Tysiąclecia. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe o pow. 44 m . Mieszkanie nadające sie do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

476 600 zł61,08 m² 7 802,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. Okazja dla inwestora: można przejąć umowę.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,58 m² 7 389,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem - Katowice, ul. Mikołowska Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale, zlokalizowane na 4. piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,90 m² 8 886,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania 2- pokojowego, na kameralnym osiedlu, do własnej aranżacji, w cichej i spokojnej lokalizacji, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 368 zł38,68 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 38.68 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

203 873 zł26,65 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! Ustawne 2 pokoje! Obok Parku Śląskiego | Katowice ul. Dębowa zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł36,37 m² 11 273,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone na prestiżowym os. Dębowe Tarasy, będącym jednym z najatrakcyjniejszych osiedli w całej Aglomeracji Śląskiej. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 150 zł46,60 m² 14 337,98 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł44,86 m² 14 913,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny | brak pcc | noho nadgórników Gotowe do wejścia | Wysoki standard | Inwestycja premium | Idealne pod najem | Centrum Katowic | Nowoczesna architektura | Funkcjonalny układ Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 743 zł37,68 m² 11 351,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42,72 m² 49,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nowoczesnym, w pełni umeblowanym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji przy ul. Granicznej 57a w Katowicach! Najemca otrzymuje kartę parkingową pozwalającą zaparkować pod.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł77 m² 4 844,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

444 510 zł40,41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 40.41 m2. Lokalizacja:prof. Jana Mikusińskiego. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 164 zł41,67 m² 11 739 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie 2-Pokojowe z Balkonem zlokalizowane w wyremontowanej Zabytkowej kamienicy w świetnej lokalizacji Zaledwie 4 min samochodem do Ścisłego Centrum Katowic i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem Katowice, ul. Gdańska (zadole) Powierzchnia: 43 m | Piętro: 10/10 | Pokoje: 2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 320 zł39,85 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie w sercu śródmieścia w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Do centrum na dobrą kawę raptem 5 min pieszo, ale jeśli wolisz mieć wszystko w zasięgu kilku kroków,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w epg Nieruchomości - na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach, giszowiec, ul. Karliczka - dostępne od ręki! Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,40 m² 9 472,57 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 925 zł46,58 m² 11 161,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 546 zł52,03 m² 13 003 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł50,31 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,90 m² 8 886,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu Francuska Park w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu nowego mieszkania - czeka na pierwszego najemcę! Katowice Centrum ul. 3 maja vis a visa Galeria Katowicka! Mieszkanie jest bardzo ciche okna wychodzą na wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Katowice Centrum ul. Korfantego - Superjednostka - 2 pokoje | 47,5 m2 + duży balkon! top lokalizacja! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 902 zł66,85 m² 17 649,99 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkania z inwestycji w sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów i osiedla Paderewskiego. Na stronach przykładowe oferty najlepiej więc zadzwoń, napisz i dowiedz się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Osiedle Tysiąclecia ul. Piastów - 44 m2 / 2 pokoje + kuchnia + balkon! Topowa lokalizacja! we speak english Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą zakupu mieszkania w Katowickiej Superjednostce w ścisłym Centrum Katowic. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, został.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Katowice Koszutka ul. Wierzbowa - 2 pokoje 41 m2 + Balkon we speak english doskonała lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego, wyremontowanego mieszkania o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 510 zł52,54 m² 10 515,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 52.54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 946 zł41,96 m² 11 462,01 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,81 m² 12 660,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie 45,81 m na pierwszym piętrze w inwestycji baildomb - Katowice ul. Złota 71 , dzielnica Dąb, w otulinie Park Śląski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł38,50 m² 10 311,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie o wysokim standardzie, znajdujące się w Śródmieściu Katowic, przy ul. Styczyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze, 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł50,50 m² 8 079,21 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia - ul.Bolesława Chrobrego Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 11 piętrze prestiżowej inwestycji atal Sky+ przy al. Korfantego w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Katowice bogucice - ul. Na Obrzeżu - 54m2 - 2 pokoje + balkon + piwnica do negocjacji we speak english Idealne jako inwestycja. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Katowicach,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij