dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Ligota,Katowice

2 300 zł44 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem lokal mieszkalny przy ul. Orkana w dzielnicy Katowice Ligota. Lokal mieszkalny z klimatyzacją o pow. 44m2 znajduje się w budynku c zteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Brynów

Brynów,Katowice

2 300 zł44 m² 52,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament klimatyzowany o powierzchni 43,71m2 usytuowany na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku (dostępna winda) w dzielnicy Brynów na prestiżowym zamkniętym osiedlu Ligota Park. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 950 zł46 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (m3) o powierzchni 46 m2 położone w Katowicach przy .ulicy Sowińskiego Mieszkanie w budynku po termomodernizacji. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piotrowice

Piotrowice,Katowice

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niedużego mieszkania o ciekawym układzie w częściowo umeblowane, w dobrym stanie technicznym idealne jako lokata kapitału. Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie nie zwlekaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

380 000 zł47 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*rezerwacja* *kupujący nie płaci prowizji* Szukasz mieszkania w pięknym widokiem? Odległość od parku ma dla Ciebie znaczenie? Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 47,2m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie z balkonem. *7 piętro. *Powierzchnia 53 m2. *Ogrzewanie miejskie. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

401 142 zł41 m² 9 670,73 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! atal skay+ idealna propozycja dla ceniących życie w sercu miasta! Kupuj expanderem. W ofercie mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. *Powierzchnia 37 m2. *VIII piętro. *Ogrzewanie miejskie. *Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie na wynajem w Katowicach. Lokal o pow. 48m2, zlokalizowany na 3 piętrze w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English text below We speak English Deutsch Italiano Українська Polski call or text us anytime Do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowany i wyposażony, nowy apartament 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

375 365 zł41 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli nie końca jesteś pewny czego poszukujesz i potrzebujesz wsparcia na pewno dopasujemy Twoje potrzeby do oferty nowo powstającego nowoczesnego osiedla "na Koszutce Zapraszam m.in do zakupu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłockiego

Kostuchna,Katowice

2 900 zł51 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Katowicach - Kostuchnie przy ul. Zabłockiego. Lokal mieszkalny o pow. 50,06m2 znajduje się na parterze w budynku czteropiętrowym typu apartamentowiec. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Zadole,Katowice

266 000 zł43 m² 6 186 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem niniejszej oferty jest dwupokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Gdańskiej. Apartament ma 43 m2 , posiada balkon oraz dwie piwnice. Mieszkanie ma możliwość przeniesienia kuchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij