dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta - strzeżone osiedle Dolina 3 stawów. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny klimatyzowany apartament położony na nowym osiedlu Atal blisko śródmieścia Katowic. Osiedle zamknięte położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Brynów,Katowice

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji dla Najemcy! Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Orkana w Katowicach, dzielnica Brynów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim, ocieplonym budynku. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

599 000 zł42 m² 14 204,40 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Reprezentujemy stronę sprzedającą, więc nie pobieramy prowizji od transakcji kupna! Przed spotkaniem, bardzo prosimy o poświęcenie 5 minut na przeczytanie opisu. Staramy się w jak najlepszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meteorologów

Ptasie,Katowice

673 000 zł52 m² 13 007,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Katowic - na Brynowie na osiedlu Nowe Ptasie przy ul. Meteorologów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wapienna

Ochojec,Katowice

532 910 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W katowicach ochojcu 0% prowizji - bez ukrytych opłat Bez podatku pcc 2% Nowoczesne osiedle składające się z 1 budynku wielorodzinnego. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

482 205 zł42 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

320 000 zł40 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku wielorodzinnym na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wapienna

Ochojec,Katowice

384 215 zł33 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Paderewskiego,Katowice

365 000 zł43 m² 8 492,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Katowice Paderewskiego 2 oddzielne pokoje blisko centrum miasta Oferujemy mieszkanie o powierzchni 42,98m2 (rzut załączony do zdjęć). Zlokalizowane na os. Paderewskiego przy ulicy Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

430 799 zł37 m² 11 738,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

2 550 zł45 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe strzeżone osiedle o/scc, f2f. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny apartament położony na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy. Osiedle monitorowane, zamknięte położone jest obok galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

319 000 zł36 m² 8 955,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedstawiam Państwu mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowice Koszutce. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, zadbane i gotowe do wprowadzenia, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłockiego

Kostuchna,Katowice

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice, ul. Franciszka Zabłockiego - dzielnica Kostuchna (bażantowo) Osiedle Enklawa - osiedle zamknięte. Najem okazjonalny. Opis ogólny Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

447 283 zł41 m² 10 912 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

449 844 zł40 m² 11 110 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

437 088 zł38 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,68 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. W ofercie dostępne są również inne mieszkania o zróżnicowanym metrażu 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybowcowa

Muchowiec,Katowice

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na strzeżonym i zamkniętym osiedlu Francuska Park przy ul. Szybowcowej. Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samsonowicza

Murcki,Katowice

249 000 zł47 m² 5 321,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowanie w Katowicach-Murckach przy ul. Samsonowicza. W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

349 000 zł47 m² 7 409,77 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena Super inwestycja pod wynajem lub do zamieszkania Śisłe centrum Katowic Superjednostka. Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe ustawne mieszkanie znajduje się na 1 wszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopienicka

Nikiszowiec,Katowice

279 000 zł50 m² 5 539,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic , w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

413 070 zł37 m² 11 110 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Brynów,Katowice

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne , dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Stromej 1b w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze , 5 piętrowego bloku. Lokal ma powierzchnię 37 m2 , i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

377 000 zł47 m² 7 988,98 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,19 m2 w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej usytuowane na siódmym piętrze w 13-piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Tysiąclecia,Katowice

353 000 zł53 m² 6 610,49 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieskanie położone w Katowicach dzielnica Tysiąclecia. Mieszkanie ustawne rozkładowe o pow. 53,4 m2. Mieszkanie nadające sie do zamieszkania. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Ligota-Panewniki,Katowice

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć po pracy, napić się kawy na balkonie z widokiem na zieleń i mieć park dosłownie za oknem? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panewnicka

Ligota,Katowice

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 51,84 m - Katowice Ligota, ul. Panewnicka (3. piętro, osobna kuchnia, po remoncie, piwnica 4 m ) Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie z nowymi sprzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Środmieście,Katowice

436 000 zł36 m² 11 987,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania z doskonałym skomunikowaniem i dostępem do wszelkiej infrastruktury lub inwestycji, która będzie się wynajmować bez większych problemów? To właśnie znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bromboszcza

Zadole,Katowice

425 000 zł53 m² 7 967,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w Katowicach Ligocie przy ul. Bromboszcza. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

509 000 zł53 m² 9 583,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,11m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

473 561 zł42 m² 11 318,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

432 115 zł40 m² 10 912 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

550 000 zł37 m² 15 027,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z balkonem | Katowice - Dolina Trzech Stawów, inspire Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Inspire przy ul. Sikorskiego, tuż przy Dolinie Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

433 533 zł40 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dudy-Gracza

Bogucice,Katowice

396 700 zł27 m² 14 930,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Deweloperska Premium: dudy Gracza 2/warszawska 66 , Katowice - Kamienica w trakcie Kompleksowej Rewitalizacji Kupuj Bezpośrednio od Dewelopera: 0% Prowizji i Brak Podatku pcc! Przedmiot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty W biurze: wlvcm8420 oferta na wyłączność najem okazjonalny Przedstawiamy Państwu ofertę najmu mieszkania o powierzchni 48 m2 znajdującego się w Katowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

415 000 zł48 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie położone w topowej lokalizacji śródmieścia Katowic, w budynku 'Superjednostki' przy Al. Korfantego. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zawodzie,Katowice

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie z panoramą Katowic Katowice, zawodzie - ul. Bohaterów Monte Cassino Szukasz mieszkania z pięknym widokiem na centrum Katowic, w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 53 m - Katowice, śródmieście (ul. 1 maja | I piętro | balkon | po remoncie) Szukasz mieszkania w centrum, które jest gotowe do wejścia bez proszenia się o remont? Ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

555 541 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.