dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

514 961 zł39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Świetne mieszkanie dla osób młodych, jako pierwsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

249 000 zł36 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,75 m , położone przy ul. Katowickiej 65 w Katowicach, na 9. piętrze szesnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Wełnowiec,Katowice

427 000 zł51 m² 8 422,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro pośrednictwa LV Development prezentuje: dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w pobliżu Silesia City Center. Na sprzedaż lokal o powierzchni niespełna 51 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

499 000 zł45 m² 11 042,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

645 000 zł57 m² 11 361,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowanego na 8 piętrze w apartamentowcu "słoneczne Apartamenty" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

535 000 zł47 m² 11 456,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.7 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara Kłodnicka

Ligota,Katowice

390 000 zł48 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Katowice Ligota, cicha i zielona okolica Oferuję na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

505 747 zł43 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bromboszcza

Zadole,Katowice

409 000 zł54 m² 7 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w Katowicach Ligocie przy ul. Bromboszcza. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bogucice,Katowice

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piętro | apartament premium | pierwsza dzielnica | katowice Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 40 m w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji w Katowicach - Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiołków

Środmieście,Katowice

2 100 zł52 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Centrum Katowic przy ul. Fiołków. Dane ogólne: - powierzchnia mieszkania: 52,18 m2 - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 3/3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

379 000 zł56 m² 6 707,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Obroki. Ta część budynku została dobudowana w latach 90. Nad lokalem znajduje się poddasze, a dach budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Środmieście,Katowice

449 000 zł39 m² 11 424,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Idealne pod inwestycję! 2-Pak inwestycyjny w super lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 kawalerek na jednej księdze wieczystej o łącznej powierzchni użytkowej 39,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Koszutka,Katowice

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

9 piętro | apartament premium katowice pierwsza dzielnica Na sprzedaż 2-pokojowy apartament 40 m w Pierwszej Dzielnicy - ul. H.M. Góreckiego 17, 9 piętro. Co kupujesz: 40 m salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota,Katowice

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dla osób szukających spokoju, bezpieczeństwa i jakości w jednej z najlepszych dzielnic Katowic. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

259 000 zł56 m² 4 606,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Na sprzedaż przytulne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,22 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

676 546 zł52 m² 13 038,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 51.89 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 800 zł42 m² 42,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Katowicach na osiedlu Paderewskiego. Powierzchnia mieszkania 42,34m2 Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje - salon, sypialnię- łazienkę z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

495 769 zł43 m² 11 613,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie na parterze, ul. Powstańców

Środmieście,Katowice

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji! Zapraszamy na oględziny Na wynajem mieszkanie z osobną sypialnią wykończone w wysokim standardzie znajdujące się w samym Centrum Katowic - Powstańców 4a. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Muchowiec,Katowice

590 000 zł52 m² 11 438,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Katowice muchowiec francuska park poszukiwana lokalizacja nowe budownictwo, niski czynsz Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 51,58 m 2 , położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

344 000 zł44 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grażyńskiego 13a (ścisłe centrum Katowic). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnika

Koszutka,Katowice

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | Koszutka | 48 m | top lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic Koszutce, przy ul. Alfonsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zadole,Katowice

419 000 zł57 m² 7 379,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestrzeń, światło i zieleń miejsce, w którym warto zamieszkać Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie ( pierwotnie 3 pokoje) o powierzchni 56,78 m, położone na 6. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarza

Wełnowiec,Katowice

349 000 zł40 m² 7 409,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super inwestycja pod wynajem lub do zamieszkania Katowice Wełnowiec blisko scc. Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe ustawne mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Nowa Ligota,Katowice

240 000 zł43 m² 5 619,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,71 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Gdańskiej (dzielnica Ligota, osiedle Zadole w Katowicach). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witosa,Katowice

1 677 zł42 m² 39,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękny widok na las i park - zobacz koniecznie. Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Witosa przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szopienice-Burowiec,Katowice

344 900 zł51 m² 6 750,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Duże i słoneczne 2 pokoje z balkonem! | Katowice ul. Hallera zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Koszutka,Katowice

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Stylowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39m2 po generalnym remoncie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic Koszutce. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Koszutka,Katowice

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2-pokojowy | pierwsza dzielnica | katowice Katowice, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 17 40 m | 7 piętro | garaż + komórka w cenie Cena: 585 000 zł (miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Mieszkanie z kominkiem, ul. Leśnego Potoku

Janów,Katowice

147 082 zł38 m² 3 915,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1805

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg na ustanowienie i przeniesienie własności lokalu mieszkalnego będącego pustostanem. Przetarg odbędzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodowa

Janów,Katowice

245 147 zł41 m² 6 017,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anioła

Załęże,Katowice

302 795 zł51 m² 5 919,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Brynów,Katowice

500 000 zł45 m² 11 200,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym budynku na osiedlu przy ulicy ceglanej/metrologów w Katowicach. Dzięki stanie deweloperskiemu masz nieograniczoną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Wełnowiec,Katowice

479 130 zł42 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy Z pośrednikam. Jedno z najlepszych największych układowo mieszkań 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nikiszowiec,Katowice

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie | Katowice, ul. Zofii Nałkowskiej | Nikiszowiec Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament premium w sercu Katowic pierwszy najemca Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament położony przy al. Korfantego w Katowicach, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie wykończone w stylu loftowym w ścisłym centrum zaraz obok Galerii Katowickiej. Bardzo blisko Uniwersytet Ekonomiczny, uniwersytet Śląski, galeria Katowicka. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

516 042 zł47 m² 11 073,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

522 719 zł44 m² 11 986,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 43.61 m2 składa się.