dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

395 000 zł50 m² 7 979,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jankego w Katowicach. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest wykorzystana maksymalnie efektywnie, a każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Wełnowiec,Katowice

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż ustawne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Katowicach - dzielnica Wełnowiec, ul. Słoneczna. Lokal znajduje się na 9. piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karoliny

Katowice,śląskie

377 000 zł31 m² 12 161,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowoczesne mieszkanie w rozwijającej się części Katowic idealne połączenie miasta, spokoju i inwestycyjnego potencjału. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

495 769 zł43 m² 11 613,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Markiefki

Bogucice,Katowice

497 835 zł43 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Katowicach w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

407 675 zł40 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyska

Piotrowice,Katowice

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień otwarty poniedziałek 11.05/ 17:00-18:00, PROSZĘ O POTWIERDZENIE TELEFONICZNIE LUB SMS **2 POKOJE KATOWICE UL TYSKA 10/8 ** PO GENERALNYM REMONCIE (KONIEC 14.04) Układ pomieszczeń: Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warmińska

Nowa Ligota,Katowice

1 750 zł50 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne, jasne i przestronne mieszkanie po remoncie, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: - dwa przestronne pokoje (częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiertnicza

Bogucice,Katowice

497 835 zł43 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, nowoczesną architekturę i dostęp do terenów zielonych? Ta propozycja w inwestycji Semiramis w Katowicach spełnia wszystkie te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

458 535 zł40 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

479 053 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielska

Murcki,Katowice

329 000 zł46 m² 7 226 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie położone w zielonej i cenionej części Katowic - Murckach. To propozycja dla osób, które cenią funkcjonalne wnętrza, spokój oraz wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Koszutka,Katowice

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton oferta na wyłączność Na sprzedaż klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach-Koszutce przy ul. Grabowej Idealna opcja do zamieszkania lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

422 096 zł38 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Środmieście,Katowice

516 480 zł41 m² 12 451,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponowana nieruchomość nr 1.1 41,48 M2 2 pokoje piętro 1/4 Projekt na wynajem oraz na własne potrzeby zapewnia wysoką rentowność i bezpieczeństwo, wykorzystując sprawdzone, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

436 851 zł39 m² 11 135,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

449 718 zł40 m² 11 106,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

669 000 zł45 m² 14 889,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny W noho nadgórników Brak pcc | noho Nadgórników | Wysoki standard | Gotowe do wejścia To propozycja skierowana do klientów ceniących wysoką jakość wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

424 537 zł38 m² 11 266,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

449 983 zł41 m² 10 977,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w ramach inwestycji deweloperskiej, która charakteryzuje się nowoczesną architekturą przy ul. Złotej w Katowicach. Mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sobocińskiego

Piotrowice,Katowice

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament 2 pokojowy z balkonem i windą, w pełni wyposażony. Świetna dostępność komunikacyjna. W bliskiej odległości sklepy, galeria, centrum sportowe. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

457 662 zł40 m² 11 528 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrawska

Ligota,Katowice

559 000 zł47 m² 11 828,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, w nowej inwestycji z 2023 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

539 401 zł47 m² 11 469,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy 11 listopada 9 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. Piętro 2. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

633 457 zł52 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 51.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Dąb,Katowice

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne 2 pokoje z balkonem przy ulicy Chorzowskiej 212 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 28 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Nowoczesny wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Huberta

Brynów,Katowice

1 750 zł36 m² 48,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Huberta 48. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze , domu. Tylko dwa mieszkania w budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

442 718 zł40 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kijowska

Ligota,Katowice

449 000 zł50 m² 8 938,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kijowskiej, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 50,23 m położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika

Bogucice,Katowice

375 892 zł30 m² 12 397,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30,32 m , zlokalizowane w Katowicach. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

385 793 zł38 m² 10 238,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

430 799 zł37 m² 11 738,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 2 pokojowe, 57 mkw. UL 1 maja 112 do generalnego remontu mieszkanie: - 2 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie - W cenie czynszu zaliczki na wodę i ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

669 000 zł43 m² 15 652,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 42,74 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w sercu Katowic (I dzielnica). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

637 625 zł51 m² 12 480,40 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- posiadam W ofercie inne metraże oraz układy apartamentów z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

480 000 zł49 m² 9 886,71 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament: apartament ma powierzchnię 48.55 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

419 613 zł37 m² 11 286 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

398 592 zł32 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

538 500 zł44 m² 12 365,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.