dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

342 860 zł38 m² 9 051,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne M w centrum Katowic pod inwestycję mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37 ,88 m 2 na które składa się: kuchnia, dwa pokoje, przedpokój oraz łazienka z wc. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

551 929 zł42 m² 12 986,60 zł/m²

 

Piętro:14/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/ lok.299 Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA GŁÓWNEGO,RYNKU, Galerii Katowickiej. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

452 400 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,70 m o numerze lokalu 49, usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego osiedla, zlokalizowanego w spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teatralna

Środmieście,Katowice

430 000 zł45 m² 9 652 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 44,55 m2, położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Teatralnej 17, tuż przy Rynku. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

442 000 zł38 m² 11 480,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 220 Przedsprzedaż! Do sprzedania mieszkanie 38,5 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

612 270 zł45 m² 13 606 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/ lok.245 Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA GŁÓWNEGO,RYNKU, Galerii Katowickiej. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

459 684 zł41 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40,68 m o numerze D30, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku w centrum miasta. Cena to 459 684 pln (11 300 pln/m ). Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

668 000 zł51 m² 12 991 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Koszutka, ul. Korfantego, oferujemy Państwu nowocześnie wykończony apartament na 8 z widokiem na miasto o powierzchni 51,42 m2 w inwestycji sky+ wybidiwany przez cenionego dewelopera Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Ligota,Katowice

315 000 zł45 m² 7 004,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Idealne pod inwestycję tylko W realton umowa na wyłączność Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Katowicach - Ligocie przy ulicy Kołobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefowska

Józefowiec,Katowice

309 000 zł43 m² 7 221,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach - Dzielnica Józefowiec Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Józefowiec , przy ul. Józefowskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

500 255 zł40 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/dodatkowe rabaty tylko dla moich klientów :-) lok.280 balkon 8 metrowy Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bogucice,Katowice

375 000 zł49 m² 7 708,12 zł/m²

 

Piętro:10/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, ustawne oraz słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Podhalańskiej. Idealne dla pary na start lub jako inwestycja na wynajem. Parametry nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Paderewskiego,Katowice

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo! Nowe, klimatyzowane mieszkanie przy Parku Trzy Stawy - Katowice, ul. gen. Pułaskiego Mieszkanie pow. 43 m2 + garaż Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Ligota,Katowice

326 000 zł38 m² 8 688,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży wygodne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze w odnowionej, wyremontowanej i docieplonej kamienicy z miejskim ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

489 000 zł41 m² 11 932,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 41 m , które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

560 000 zł42 m² 13 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atal Sky +, katowice - ul Korfantego 97 prywatnie, nowe sprzedam Nowe mieszkanie 41,53 m2 + + loggia 4,26 m2 , 3 piętro, 2 pokoje, kuchnia (indukcja, zmywarka, lodówka), łazienka (wanna + prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia luksusowe, kompletnie wyposażone mieszkanie w Katowicach, w pobliżu Muchowca. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

1 590 zł60 m² 26,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Opolskiej 9c *powierzchnia 60 m2 *piętro 3 *ogrzewanie centralne *miejsce doskonale skomunikowane, wszędzie blisko *w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Katowice,śląskie

2 915 zł55 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Brzozowa 13a. Kameralny kompleks mieszkalny z trzydziestoma lokalami przeznaczonymi na wynajem oraz dedykowanymi im miejscami parkingowymi, znajdujący się zaledwie kilometr od Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Katowice,śląskie

2 575 zł48 m² 53,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Gliwickiej 184 *powierzchnia 27 m2 *piętro 4 *ogrzewanie elektryczne *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

423 959 zł34 m² 12 655,50 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/dodatkowe rabaty tylko dla moich klientów :-) lok.26 taras 20metrowy Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

561 930 zł44 m² 12 771,10 zł/m²

 

Piętro:10/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/ lok.190 Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA GŁÓWNEGO,RYNKU, Galerii Katowickiej. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

399 621 zł27 m² 14 800,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/dodatkowe rabaty tylko dla moich klientów :-) lok 63 / taras Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

378 000 zł30 m² 12 813,60 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 351 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 29,5m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modelarska

Józefowiec,Katowice

433 015 zł41 m² 10 533,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania pod inwestycję? A może dla siebie i zależy Ci na kawałku zieleni? Idealnie trafiłeś! Ostatnie mieszkanie 2-pokojowe na ostatnim piętrze z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

368 353 zł27 m² 13 642,70 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/dodatkowe rabaty tylko dla moich klientów :-) lok.28 / TARAS Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radockiego

Piotrowice,Katowice

2 200 zł49 m² 45,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe, urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Radockiego w Katowicach. Lokal znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Środmieście,Katowice

790 000 zł52 m² 15 171,90 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! Szukasz miejsca, gdzie połączą się nowoczesne rozwiązania technologiczne z komfortem i bezpieczeństwem? Ten apartament spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nie zwlekaj, zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

1 999 zł38 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem słoneczną kawalerkę usytuowaną w Katowicach, osiedle Tysiąclecia przy ulicy Ułańskiej na jedenastym piętrze 18 piętrowego bloku. Na powierzchni 38m2 znajdują się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Środmieście,Katowice

2 500 zł33 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W samym centrum Katowic przy ul. Powstańców znajduje się mieszkanie na wynajem. Zlokalizowane jest w odnowionej kamienicy. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Koszutka,Katowice

436 546 zł37 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2%. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Idealne pod inwestycję, mieszkanie 2-pokojowe w nowopowstającym apartamentowcu! Rabat 22%! Powierzchnia lokalu: 36,58 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Dąb,Katowice

460 000 zł47 m² 9 712,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność Zapraszam inne biura do współpracy Mam przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

362 900 zł35 m² 10 368,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjecia przedstawiają aktualny stan nieruchomości rabat aż 12 000zł poprzednia cena: 374 900zł nowa cena: 362 900zł Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Józefowiec,Katowice

2 500 zł43 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem umeblowany apartament o powierzchni 43,28m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - aneks kuchenny - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

543 955 zł37 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wełnowiec w Katowicach to doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w wysokim standardzie. Zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

441 840 zł39 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,45 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w Katowicach (ul. Słoneczna). Idealna propozycja zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie na oś. Paderewskiego, blisko centrum miasta, w bardzo dogodnej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie Sąd Okręgowy, zus i budynek A4. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

339 000 zł38 m² 8 921 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem centrum Katowic Wisto Nieruchomości Biuro Godne Polecenia prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,9.