dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

335 000 zł38 m² 8 816 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Kostuchna,Katowice

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach o powierzchni 55 m2, dzielnicy w Kostuchna , w skład którego wchodzą - 2 pokoje oddzielne pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Tysiąclecia,Katowice

379 000 zł50 m² 7 564,87 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, salon z wyposażoną kuchnią, blisko Parku Śląskiego. Mieszkanie przeszło generalny remont. Atuty Parking Zamykany szlabanem tylko dla mieszkańców. 4 minuty pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 położone przy ul. Brynowskiej 57a. Nieruchomość usytuowana jest na 11. piętrze budynku z dwiema windami. Idealne na start dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

710 000 zł90 m² 7 907,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W realton! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 90m2 znajdujące się w kamienicy przy ulicy Francuskiej - Śródmieście Katowic. Apartament znajduje sie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

430 000 zł40 m² 10 760,80 zł/m²

 

Piętro:16/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum, widok na Spodek, wysoki standard Mieszkanie dwupokojowe z loggią, 17 kondygnacja. Imponujący, panoramiczny widok z okien i loggii na ikonę Katowic - Spodek, rynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Katowice,śląskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania mieszczącego się w Katowicach przy ul. Hallera. Mieszkanie przeszło generalny remont, więc można w nim od razu zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

669 900 zł41 m² 16 299,30 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 41,10 m2 znajdujący się przy ul. Nadgórników. Nadgórników 14 to inwestycja o wysokim standardzie i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brynowska

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 250 zł70 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak wynagrodzenia dla biura! Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Brynowskiej. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

2 200 zł37 m² 59,36 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English -> Please contact via whatsapp dolina trzech stawów, ul. Sikorskiego (okam inspire) Mieszkanie dostępne od 22/03/2024 miejsce parkingkowe W hali garażowej + komórka - bez dodatkowych opłat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia, przy ulicy Tysiąclecia 4. Mieszkanie znajduje się na dwunastym piętrze 13-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

565 000 zł49 m² 11 575 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Home Drop z przyjemnością prezentuje Państwu doskonałą okazję nabycia nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w centrum w Katowicach. Dane Techniczne: - powierzchnia: 48,81 m - Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

335 000 zł38 m² 8 816 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Środmieście,Katowice

359 000 zł46 m² 7 799,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w Katowicach ul Koszarowa 5C. Mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

260 000 zł48 m² 5 388,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,25m 2 zlokalizowane w Katowicach, dzielnicy Janów na ul. Oswobodzenia. Mieszaknie w niedawno ocieplonym bloku, znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Witosa,Katowice

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy mieszkanie na sprzedaż, na drugim piętrze w bloku w Katowicach ul. Kwiatkowskiego 4a Os. Witosa Pomieszczenia: - duży salon do dowolnej aranżacji. - kuchnia robiona na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Brynów,Katowice

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 38m2 mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Katowice ul. Ligocka. Mieszkanie znajduje sie w 10 pietrowym budynku po termomodernizacji, na 4 pietrze. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Brynów,Katowice

318 000 zł37 m² 8 498,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz M3 do odświeżenia. .ciepłe mieszkanie dla ciebie .kup i zamieszkaj, blisko wszędzie tak jak lubisz Ofertą jest mieszkanie w stanie do odświeżenia o pow. użytkowej 37,42 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

328 000 zł36 m² 9 011 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

386 200 zł43 m² 8 944 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Środmieście,Katowice

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Eleganckie Mieszkanie na poddaszu - nadaje się również na siedzibę firmy Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal prestiżowy adres Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Ligota,Katowice

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! tylko W realton nieruchomości! klucze W biurze! Polecam funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Koszalińskiej w Katowicach - Ligocie. Układ pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Środmieście,Katowice

499 999 zł79 m² 6 345,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! Mam przyjemność zaprezentować niezwykłe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ulicy Chopina 1. Bardzo jasny, klimatyczny, 2-pokojowy lokal, znajduje się na 4 piętrze w kamienicy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 252 zł50 m² 45,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Józefowiec,Katowice

528 960 zł46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament nr C7 zlokalizowany przy ulicy Złotej w Katowicach. Nowoczesna architektura, w pobliżu tereny zielone, ścieżki rowerowe oraz Park Śląski, spokojna okolica. Bezpieczeństwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Bogucice,Katowice

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena Mam przyjemność zaprezentować jasne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej i bezpiecznej lokalizacji w centrum miasta. Dzielnica Bogucice. Nieruchomość jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Środmieście,Katowice

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia : Mieszkanie o powierzchni 37m 2 , -2 piętro budynku 4kondygnacyjnego, zadbane i przytulne mieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem , 1 sypialni , kuchni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ligota,Katowice

325 000 zł44 m² 7 408,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

!rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,87 m2, położone na 4 piętrze w wysokim 10-kondygnacyjnym bloku w Katowicach, na granicy Ligoty i Brynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Witosa,Katowice

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Marzenia o idealnym mieszkaniu stają się rzeczywistością! Wozniakowski nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie, które pozwoli Ci cieszyć się komfortem i wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 150 zł43 m² 26,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W realton nieruchomości! obowiązuje najem okazjonalny! właściciel wyklucza wynajem obcokrajowcom Prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane w Katowicach, przy ulicy gen Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Brynów,Katowice

1 990 zł60 m² 33,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie 2-pokojowe 60m2 w Katowicach (osiedle Pastelowe). Mieszkanie składa się z: - kuchni otwartej na salon - salonu - przestronnej sypialni - przedpokoju - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrawska

Ligota,Katowice

429 900 zł38 m² 11 412,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowo wybudowanym bloku przy ul. Ostrawskiej 3 w Katowicach. Mieszkanie o powierzchni 37,67 m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze w 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

297 330 zł46 m² 6 520,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Idealne dla rodziny bezpłatnie pomożemy CI Z kredytem Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkań położonych przy ul. Ludwika Zamenhofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panewnicka

Panewniki,Katowice

430 000 zł54 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Witosa,Katowice

370 000 zł49 m² 7 605,34 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym bloku mieszkalnym zlokalizowanym w Katowicach - osiedle Witosa - przy ul. Barlickiego w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Brynów,Katowice

449 000 zł63 m² 7 134,91 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz M4 do odświeżenia. .ciepłe i przestronne mieszkanie dla ciebie .kup i zamieszkaj, blisko wszędzie tak jak lubisz Ofertą jest mieszkanie w stanie do odświeżenia o pow.

Szczegóły ogłoszenia