dowolna

Apartamenty Katowice - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

741 ogłoszeń

Rynek pierwotny

336 330 zł30,30 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! lokla niemieszkalny (vat 23%) - idealne dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:8/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego, trzypokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Korfantego w Katowicach, w nowoczesnej inwestycji atal sky+. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,91 m² 69,47 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton obowiązuje umowa najmu okazjonalnego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany w śródmieściu Katowic, przy ulicy Zabrskiej 15 w nowo powstałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł61 m² 11 311,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W katowicach ligocie Nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

594 559 zł49,65 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje na sprzedaż mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, w spokojnej okolicy, z dostępem do całej infrastruktury Katowic. Do mieszkania zarezerwowane jest miejsce postojowe co.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 425 zł66,31 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - 66,31 m2 podzielone na dwa niezależne, 2-pokojowe mieszkania. Budynek, wysokiej zabudowy - global apartments, znajduje się w samym Centrum Katowic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo W centrum sokolska 30 towers mieszkanie Z klimatyzacją! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc   Service in English -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego najemcy! Oferuję na wynajem nowoczesny, luksusowy apartament typu studio (kawalerka) o wysokim standardzie, położony na 9. piętrze prestiżowej inwestycji Global Office Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 827 zł59,22 m² 11 648,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przestronne 59,22 M2 W sercu katowic Z możliwością aranżacji na 3 pokoje Wyjątkowa propozycja na nowoczesnym osiedlu łącząca najważniejsze aspekty życia codziennego. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,49 m² 70,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 144 zł80,80 m² 10 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 301 zł70,99 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:19/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

42 nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 950 zł61 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz domu, ale chcesz zostać w mieście? To mieszkanie to jedyna taka konfiguracja w Ligocie. 61 mkw inteligentnie zaprojektowanej przestrzeni z gigantycznym, słonecznym ogrodem (81,4.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z jedyną taką ofertą przestronnego dwupokojowego apartamentu lokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie największego kompleksu parkowo leśnego - Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 672 zł26,34 m² 13 199,39 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 615 zł36,60 m² 12 667,08 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 564 zł38,11 m² 12 714,88 zł/m²

 

Piętro:8/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż w samym centrum Katowic, mieszkanie 2 pokojowe z loggią, o powierzchni użytkowej 38,11 m2 + dodatkowo loggią 14,4 m2. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 393 zł38,11 m² 12 867,82 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 475 zł46,17 m² 15 149,99 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł47,04 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajęcia nowego bardzo ładnego apartamentu w kompleksie Francuska Park przy ul Szybowcowej 3b. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 594 zł84,15 m² 9 299,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 6 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 452 zł55,70 m² 12 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł88,71 m² 13 414,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - francuska park ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 144 zł72,89 m² 9 783,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Osiedle "na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz nospr. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł89,10 m² 10 089,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

oś. Bażantów | 4 pokoje | 89 m | ostatnie piętro Cena: 899 000 zł | Miejsce parkingowe naziemne: +20 000 zł | Powierzchnia: 89,10 m | Pokoje: 4 (możliwość 3) | Piętro: 3 / 3 | Rok budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 050 zł49 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! przestronne 3 pokoje na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 314 zł79,90 m² 10 854,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokoje + ogród 88M2 na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł46 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 973 zł43,60 m² 12 384,70 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! 2-pokojowe mieszkanie W samym centrum Z dużym balkonem Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 3 piętrze w Katowicach - Bażantowo. Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym osobna sypialnia łazienka.