dowolna

Apartamenty Katowice - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota,Katowice

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dla osób szukających spokoju, bezpieczeństwa i jakości w jednej z najlepszych dzielnic Katowic. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

676 546 zł52 m² 13 038,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 51.89 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Książęca

Panewniki,Katowice

1 300 000 zł82 m² 15 790,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament premium z tarasem 40 m na ostatnim piętrze - Osiedle Franciszkańskie, katowice Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m , zlokalizowany na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w centrum Katowic - gotowa pod inwestycję Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Global Apartments przy ul. Zabrskiej 15 - w samym sercu Katowic, blisko Rynku, spodka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

495 769 zł43 m² 11 613,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

548 343 zł53 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To jedyna inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim bliżej już się nie da. W tej części Katowic nie ma i nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ligota,Katowice

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie z tarasem - 79,8 m | brak prowizji Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 79,8 m z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrowicka

Ligota,Katowice

860 000 zł70 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m2 z dwupoziomowym tarasem, usytuowanego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Katowice

439 000 zł27 m² 16 211,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Kawalerka na inwestycji Belg, o powierzchni 27,08 m , usytuowana na I piętrze nowoczesnego budynku. Propozycja stworzona z myślą o osobach, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wlvcm8531 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu wyjątkowej kawalerki w nowo oddanej inwestycji. Zlokalizowana jest na 15 piętrze 17 piętrowego budynku. Jest to najwyższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Koszutka,Katowice

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2-pokojowy | pierwsza dzielnica | katowice Katowice, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 17 40 m | 7 piętro | garaż + komórka w cenie Cena: 585 000 zł (miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ligocka

Brynów,Katowice

619 000 zł84 m² 7 333,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 84,41 m , zlokalizowane w Katowicach, ul. Ligocka 5a. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

740 175 zł53 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Brynów,Katowice

500 000 zł45 m² 11 200,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym budynku na osiedlu przy ulicy ceglanej/metrologów w Katowicach. Dzięki stanie deweloperskiemu masz nieograniczoną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

736 000 zł85 m² 8 616,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Ostatnie dostępne mieszkanie w najlepszej cenie przy Parku Kościuszki! Inwestycja Zdrowe Stylove w Katowicach zlokalizowana tuż obok Parku Kościuszki zrealizowana została z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Wełnowiec,Katowice

479 130 zł42 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy Z pośrednikam. Jedno z najlepszych największych układowo mieszkań 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament premium w sercu Katowic pierwszy najemca Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament położony przy al. Korfantego w Katowicach, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

516 042 zł47 m² 11 073,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

522 719 zł44 m² 11 986,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 43.61 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

2 100 zł27 m² 78,45 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 26,77m2 z 6-cio metrowym tarasem na 7 piętrze 9 piętrowego apartamentowca. Miejsce postojowe dla samochodu w hali garażowej. Mieszkanie nowe, nigdy nie zamieszkałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

522 959 zł44 m² 11 969,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 43.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko centrum miasta i parku wygodne W super układzie W pełni wyposażone! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - tel. - nowa oferta mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu apartamentu na zamkniętym, strzeżonym osiedlu okam Trzy Stawy w Katowicach. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wełnowiec,Katowice

439 000 zł59 m² 7 390,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane na ulicy Kotlarza (dzielnica Wełnowiec w Katowicach ). To idealna nieruchomość dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu apartamentu na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Katowicach - Brynowie. Lokalizacja inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

490 000 zł41 m² 11 821,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 41.45 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

441 840 zł39 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Wełnowiec,Katowice

827 022 zł84 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie terenów zielonych i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

713 144 zł74 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

487 368 zł39 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 38.68 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

536 130 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

702 693 zł69 m² 10 255,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

628 119 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

720 466 zł69 m² 10 474,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.78 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

917 075 zł88 m² 10 460,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 87.67 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

533 376 zł56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Wełnowiec,Katowice

650 454 zł64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Wełnowiec,Katowice

583 530 zł55 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł50 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

720 987 zł69 m² 10 467,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.88 m2 składa się.