dowolna

Apartamenty Katowice - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

599 000 zł42 m² 14 150,70 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - koszt obsługi biura ponosi właściciel. Tylko W realton nieruchomości! Inwestycja atal sky+ w Katowicach przy Alei Korfantego. Apartament znajduje się w budynku F. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Meteorologów

Muchowiec,Katowice

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nową, oddaną do użytku pod koniec ubieglego rpku, świeżo wykończoną w wysokim standardzie (płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka, kabina prysznicowa pralka, tv, domofon) kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 800 zł37 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do wynajęcia apartament na w inwestycji 4 Wieże na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach ul. Chorzowska 216. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

612 717 zł59 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

499 674 zł40 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

571 958 zł52 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

614 991 zł59 m² 10 510,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzepakowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urządzone dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane zamkniętym Osiedlu Dobrynów. Oferta doskonale nadaje się dla osób, które cenią lokalizację na uboczu, która ma dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

549 359 zł52 m² 10 650,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

615 291 zł59 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

466 211 zł42 m² 11 066 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

1 250 000 zł77 m² 16 244,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium 76,95 m 10. piętro 2 tarasy noho Nadgórników 16 Miejsce w garażu + 2 komórki połączone w hali garażowej i 1 komórka na 10 piętrze Widok Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

408 496 zł38 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowej inwestycji. Sterowanie mieszkaniem za pomocą smartfona lub tabletu. Zastosowanie nowoczesnych filtrów, pozwoli każdemu oddychać czystym powietrzem we własnym mieszkaniu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeleńskiego

Kostuchna,Katowice

759 000 zł113 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność! ). Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. - 3 duże Pokoje - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

578 997 zł55 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

590 228 zł58 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

499 380 zł59 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie Katowice. Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Piotrowice-Ochojec (katowice południe) w jednej z najpopularniejszych lokalizacji, którymi mogą pochwalić się Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta - strzeżone osiedle Dolina 3 stawów. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny klimatyzowany apartament położony na nowym osiedlu Atal blisko śródmieścia Katowic. Osiedle zamknięte położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

4 000 zł62 m² 64,01 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 62,49 m Atal Sky+, katowice ul. Korfantego Widok, smart Home, garaż podziemny Do wynajęcia wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meteorologów

Ptasie,Katowice

673 000 zł52 m² 13 007,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Katowic - na Brynowie na osiedlu Nowe Ptasie przy ul. Meteorologów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Brynów,Katowice

2 499 000 zł147 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 147 m2 (w tym 42 m2 tarasu) z zielonym tarasem na dachu - w pełni umeblowany, z dwoma komórkami lokatorskimi i dwoma miejscami garażowymi w hali podziemnej. Tutaj luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 199 000 zł136 m² 16 169,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Perła Katowic wyjątkowy apartament z ogromnym tarasem i zachwycającym widokiem , usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Na sprzedaż prezentujemy niepowtarzalny, 136-metrowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

482 205 zł42 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

528 185 zł51 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

590 228 zł58 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026