dowolna

Mieszkania dla studentów Katowice - Oferty najmu mieszkań

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Katowice, koszutka ul. Katowicka, proponujemy do wynajmu mieszkanie o pow. 38m2, położone na IV piętrze w zadbanym bloku z cegły. Duży pokój, widna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 020 zł28 m² 36,43 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest komfortowe I pokojowe mieszkanie 28 m2 kawalerce W katowicach Osiedle tysiąclecia Składa się z pokoju, który połączony jest z kuchnią (aneks kuchenny). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Koszutka

Koszutka,Katowice

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Katowice - koszutka doskonała lokalizacja, 26M katowice, koszutka, 26M2, przytulna kawalerka , idealne dla singla! dla pary Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, w bloku o niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Brynów

Brynów,Katowice

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Katowicach Brynowie o powierzchni 35 m2,składające się z jednego pokoju z wnęką, przedpokoju,kuchni oraz łazienki. Kuchnia umeblowana.W łazience znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Katowice ul. Gliwicka 40M2 nowoczesna kawalerka idealna na start 40M2! od 1 grudnia Kawalerka po kapitalnym remoncie, 40 m2 z dużym tarasem, na parterze w piętrowej kamienicy, na wynajem od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 100 zł27 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie na Os. Tysiąclecia (dolne) z widokiem na park, usytuowane na III piętrze wieżowca. Mieszkanie kłada się z jednego pokoju oraz otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Katowice,śląskie

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca ofertę: seweryn Kolonko tel. Oferujemy państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 20,0m2 w ścisłym centrum Katowic. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jabłoniowa

Dąb,Katowice

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe 1 pokojowe ul. Jabłoniowa Katowice przy ch Silesia scc. Przytulne i urządzone ze smakiem mieszkanie o pow. 30m2 położone na parterze w niskim bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jabłoniowa

Dąb,Katowice

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokojowe ul. Jabłoniowa Katowice przy ch Silesia scc. Przytulne mieszkanie o pow. 30m2 położone na parterze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju który jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Środmieście,Katowice

600 zł16 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone w Katowicach - Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni 16m2 składające się z jednego pokoju wraz z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Katowice

Środmieście,Katowice

800 zł22 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Katowice, ok. ul. Francuskiej i Powstańców, proponujemy do wynajmu kawalerkę o pow. ok. 22m2 z centralnym ogrzewaniem, położoną na wysokim parterze w kamienicy. Jeden pokój, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Bogucice,Katowice

900 zł43 m² 20,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest najem mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze w kamienicy, w ok. ul. Katowickiej. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty wynajmu jest atrakcyjna kawalerka z przepięknym widokiem z balkonu. Mieszkanie składa się z dużego przestronnego pokoju z balkonem, przedpokoju, otwartej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akacjowa

Dąb,Katowice

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja; katowice Dąb ul. Akacjowa /obok Wesołego Miasteczka /bardzo małe osiedle niskich bloków położone nie przy ulicy wśród zieleni.~OPIS MIESZKANIA; Mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Katowice,śląskie

900 zł28 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja; katowice Tysiąclecie Dolne ul. Piastów /w rejonie stawu/~opis mieszkania; mieszkanie w dobrym standardzie, po remoncie w 2009r. . Mieszkanie typu studio połączony przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

999 zł28 m² 35,68 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca ofertę: klaudia birlet Przedmiotem naszej oferty jest kawalerka do wynajęcia na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, składa się z pokoju (umeblowanego),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

oferta zawieszona osoba prowadząca ofertę: klaudia birlet Przedmiotem naszej oferty jest kawalerka do wynajęcia na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 150 zł28 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jordana

Środmieście,Katowice

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NR oferty W biurze cn 3012/w/art~lokalizacja: katowice Śródmieście ul. Jordana /boczna kościuszki/~opis mieszkania: duże mieszkanie 1-pokojowe po remoncie na wysokim piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

950 zł37 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja; katowice Tysiąclecie Górne ul. Tysiąclecia /ok. pętli autobusowej/~opis mieszkania; mieszkanie 1-pokojowe z widną kuchnią po gruntownym odnowieniu i zakupie nowych mebli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 150 zł28 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Widok

Dąb,Katowice

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: katowice, dąb / przed Silesia City Center , naprzeciw Huty Baildon/ ~opis mieszkania: duże 1-pokojowe mieszkanie. w niskim bloku z meblami i wyposażeniem. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Korfantego

Katowice,śląskie

950 zł28 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: katowice, centrum ul. Korfantego 8 /obok Cepelii / ~opis mieszkania: ładne garsoniera w samym centrum katowic. Przestronny pokój kompletnie umeblowany, kuchnia we wnęce w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja; katowice Tysiąclecie Dolne ul. Tysiąclecia /naprzeciw zoo/~opis mieszkania; mieszkanie po remoncie w 2011, umeblowane /jak na zdjęciach/. gotowe do zamieszkania, podłogi w panelach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokolska

Koszutka,Katowice

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NR oferty W biurze cn 2872/w/art~lokalizacja: katowice, koszutka ul. Sokolska /okolica kina Kosmos/ ~opis mieszkania: bardzo duże mieszkanie 1- pokojowe i oddzielną widną kuchnią, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Adamskiego

Katowice,śląskie

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: katowice, centrum ok. Awf , ul. Adamskiego;~opis mieszkania: ~- pokój - parkiet na podłodze, na wyposażeniu kanapa, niski segment z tv, stół , 2 krzesła, kuchnia częściowo otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lelewela

Załęże,Katowice

680 zł37 m² 18,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gorąco polecamy!~w naszej ofercie do wynajęcia kawalerka znajdująca się w Katowicach. Usytuowana jest na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z: pokoju, przechodniej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia komfortową kawalerkę położoną na II piętrze w niskim budynku z lat 70-tych w południowej części Śródmieścia Katowic. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Klonowa

Koszutka,Katowice

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: katowice, koszutka , ul. Klonowa.~OPIS MIESZKANIA: ~Mieszkanie typu studio pokój połączony z kuchnią poprzez barek.~Blok ocieplony. Położony w ustronnym miejscu w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| lokalizacja: katowice, okolice pl. Andrzeja i Dworca pkp. Do wynajęcia : Mieszkanie o powierzchni 41m 2 znajdujące się na 2 piętrze kamienicy. W skład mieszkania wchodzi pokój, dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NR oferty W biurze cn 3103/w/art~lokalizacja: katowice, os. Paderewskiego ul. Graniczna ~opis mieszkania: duże mieszkanie 1- pokojowe typu studio z otwartą kuchnią na wysokim piętrze, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Koszutka,Katowice

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: katowice, koszutka ul. Ordona (wieżowce za spodkiem)~opis mieszkania: mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd , powstało z połączenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| lokalizacja: katowice, okolice pl. Andrzeja i Dworca pkp. Do wynajęcia : Mieszkanie o powierzchni 46m 2 znajdujące się na 2 piętrze kamienicy. W skład mieszkania wchodzi jeden pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Niebanalne mieszkanie na wynajem! Oferujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone na poddaszu kamienicy w Katowicach w centrum. Mieszkanie jest świetnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Korfantego

Katowice,śląskie

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Urządzone komfortowo mieszkanie (kawalerka) w samym centrum Katowic, świetnie skomunikowane, doskonałe dla jednej osoby lub pary (nie na parterze). Jeden pokój, na podłodze panele, nowoczesne meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

1 250 zł31 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem o pow. 31m2 w Katowicach na Osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 10-piętrowym. Stan mieszkania bardzo dobry, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Modelarska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

470 zł12 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Młodej pracującej osobie lub studentowi wynajmę małe przytulne umeblowane mieszkanko na poddaszu blisko centrum.Kaucja zwrotna 500zł , tel 5.0.6 - 8.7.3 - 7.2.3

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

1 050 zł29 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta godna uwagi. Do wynajęcia , wolna od zaraz, dobrze utrzymana kawalerka położona na drugim piętrze w niskim bloku tuż obok gwsh. Doskonała lokalizacja! Bardzo blisko przystanki komunikacji.