dowolna

Kawalerki Katowice - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

298 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

298 ogłoszeń

420 000 zł27 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas W biurze notus Na sprzedaż kawalerka z balkonem przy ul. Przemysłowej w Katowicach. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty: - ekspozycja światła.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł26,30 m² 16 539,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26,60 m² 60,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko U nas! zapraszam inne agencje do współpracy! Oferta dotyczy wynajmu kawalerki, położonej w centrum Katowic, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 769 zł42,69 m² 11 613,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 740 zł25 m² 69,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio!   We speak english! * umeblowane i wyposażone * z balkonem i widokiem * z garderobą! * Ul. Chorzowska 214 Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł35,10 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego apartamentu o powierzchni blisko 35.10 m w inwestycji NOHO Investment Nadgórników 14 w Katowicach. Uwaga: zdjęcia mają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł35,10 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni blisko 35.10 m w inwestycji NOHO Investment Nadgórników 14 w Katowicach. Sprzedawane mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

254 190 zł22,90 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania na sprzedaż stacja ligocka, katowice Szukasz nowoczesnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum miasta? Inwestycja Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52,40 m² 10 858,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**gotowiec inwestycyjny - 2 studia w samym centrum Katowic, ul. św. Stanisława 7** Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic, tuż obok ulic Warszawskiej i Mariackiej - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł37,36 m² 11 911,13 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do sprzedaży studio w inwestycji 4 Wieże na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach ul. Chorzowska 216. Składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym | 36,83 m | Katowice - ul. Kołobrzeska | 239 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

356 500 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe powierzchni 31 m , jasne i słoneczne Umeblowanie widoczne na zdjęciach, w cenie Lokalizacja: katowice, panewniki, emerytalna Piętro 2 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,74 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia przy Parku Śląskim świetna lokalizacja i komfort mieszkania Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Wawel,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł25 m² 59,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania w centrum Katowic przy ul. Kobylińskiego. Nieruchomość o powierzchni 25 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł34,86 m² 5 306,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mam do zaoferowania kawalerkę 34,86 m w Katowicach, ul. Korczaka 31. Na parterze w budynku po tremomodernicaji. Mieszkanie w stanie do odświerzenia lub remontu. Istnieje możliwość podiału.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Tysiąclecia 19, na 7. piętrze zadbanego bloku po remoncie, wyposażonego w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne studio o powierzchni 30 m zlokalizowane w prestiżowej inwestycji noho przy ul. Nadgórników w Katowicach. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 143 zł29,43 m² 13 154,69 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł50,31 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 611 zł26,69 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji w samym centrum Katowic realizowanej przez renomowanego dewelopera. Oferta bez prowizji! To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł47,05 m² 11 158,34 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w stanie do odświeżenia zlokalizowane na 3 piętrze Pięknej kamienicy na rogu Kościuszki i Kopernika przy samym Pl Miarki. Kamienica po rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka katowice Osiedle I. Paderewskiego ul. Floriana 14 Kawalerka znajduje się na parterze w kamienicy, do której wchodzimy współdzielonym korytarzem. Powierzchnia 35 m 2 została.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia pięknego, zupełnie nowego mieszkania o powierzchni 37 m, mieszczącego się w Pierwszej Dzielnicy Katowic przy ulicy Góreckiego. Mieszkanie typu studio znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 330 zł33,30 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal 33,30M2 na strzeżonym, zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękne, komfortowe mieszkanie w Katowicach, idealne dla osób ceniących sobie komfort oraz dogodną lokalizację. Mieszkanie znajduje się w bloku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

291 300 zł29,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w Centrum Katowic. Posiadamy w ofercie mieszanie o pow. 29,13 m2 mieszcząc się na 2 piętrze w kamienicy z widokiem na dziedziniec co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 069 zł58,29 m² 10 826,37 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 58.29 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 794 zł25,58 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 750 zł25,75 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 9 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł25,10 m² 11 155,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Ładne, funkcjonalne W pełni wyposażone studio W śląskiej modernie cena do negocjacji! Mam dla Państwa interesującą ofertę inwestycyjną. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-05-28! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dostępem do komórki lokatorskiej w bloku przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 26.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 zł23 m² 68,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka dla pierwszego najemcy wszystko całkowicie nowe. Miejsce parkingowe dla Najemcy gratis. Do wynajęcia kawalerka usytuowana na ul Warszawskiej w Katowicach - idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł28 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Tysiąclecia 18 wyjątkowa, jasna kawalerka nowocześnie urządzona Z dużym widokowym tarasem Mieszkanie posiada 28 m2 i składa się z 1 pokoju z otwartą kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka Bażantów Katowice z parkingiem i niskimi opłatami - komfort na wyciągnięcie ręki Przestronne mieszkanie nowocześnie wykończone w pełni wyposażone na zamykanym,.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł28 m² 19 785,71 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zabrska, w doskonałej i poszukiwanej części miasta , centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł28 m² 11 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, wyposażone mieszkanie po remoncie generalnym na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 720 zł65,67 m² 9 908,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! Świetna opcja pod kątem inwestycyjnym, zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Katowice Piotrowice ul. Kościuszki / Żurawia - kawalerka / 30 m2 + Balkon we speak english Cena do negocjacji! Idealne jako inwestycja. Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł29,09 m² 14 266,07 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mikato Katowice to projekt, który wyraźnie wyróżnia się na tle standardowej zabudowy mieszkaniowej w Katowicach. To nowoczesny kompleks trzech kaskadowych budynków, zaprojektowanych w taki.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł34,50 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu przestronnej kawalerki z dużym potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, katowice przy ul. Wajdy. Lokal przeznaczony do remontu, do którego można.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij