dowolna

Kawalerki Katowice - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

191 600 zł24 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,95m2 w ścisłym centrum Katowic ul. Andrzeja. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o numerze 10 mieszczącą się w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olimpijska

Środmieście,Katowice

381 041 zł26 m² 14 901,90 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja w samym centrum Katowic! Prezentowane mieszkanie: kawalerka na 1 piętrze. AŻ 15m2 loggia, super tanio okazja Inne lokale mieszkalne na inwestycji od 25m do 120m - interesuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Środmieście,Katowice

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortową kawalerkę w samym Sercu Katowic przy ulicy Chopina 16. Budynek znajduje się w Śródmieściu, a samo mieszkanie w pięknej, świeżo odbudowanej od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

1 290 zł16 m² 80,63 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Uniwersyteckiej 25 *piętro 5 *powierzchnia 16 m2 *ogrzewanie miejskie *ogromnym atutem jest możliwość parkowania samochodu na zamkniętym parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wyłącznie W realton nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane w Katowicach, przy ulicy gen Józefa Sowińskiego. Znajduje się na trzecim piętrze 10-piętrowego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Damrota

Środmieście,Katowice

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Damrota 4 *ogrzewanie centralne *piętro 3 *powierzchnia 30 m2 *miejsce doskonale zlokalizowane, wszędzie blisko np. Uniwersytet Ekonomicznego ok. 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

1 050 zł17 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Gliwickiej 111 *ogrzewanie gazowe *powierzchnia 17 m2 *piętro 2 *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Janów,Katowice

267 000 zł34 m² 7 852,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 w Katowicach Janowie, które znajduje się w bloku na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Środmieście,Katowice

420 280 zł26 m² 15 901,60 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta od dewelopera. Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc 2% Zapytaj mnie o pełną ofertę Oferowane mieszkanie znajduje się na 21 kondygnacji. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Józefowiec,Katowice

405 000 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ustawne mieszkanie w nowej inwestycji w Katowicach Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Oddane do użytku lokalizacja: nowoczesna architektura, tereny zielone w pobliżu inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Wolności

Środmieście,Katowice

1 149 000 zł209 m² 5 489,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1920

Umów się na prezentację jeszcze dziś! Idealna inwestycja pod wynajem długo lub krótkoterminowy! Na sprzedaż w pakiecie 5 apartamentów, na placu Wolności w samym centrum Katowic! Na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

1 900 zł40 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie w kamienicy po generalnym remoncie w kamienicy z windą w ścisłym centrum miasta! Katowice, ul. Sokolska 5 Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

1 190 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duża kawalerka w kamienicy przy ul Gliwickiej 111 *piętro 2 *powierzchnia 35 m2 *ogrzewanie elektryczne *bardzo dobra lokalizacja- w pobliżu przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

309 000 zł28 m² 11 035,70 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować piękną kawalerkę na sprzedaż, znajdującą się na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, co gwarantuje nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

775 zł10 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy pokój na Załężu w Katowicach. Pokój o powierzchni ok 10 m2 z balkonem, idealny dla studenta, singla. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Gliwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Koszutka,Katowice

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu przestronną kawalerkę w Katowicach przy ul. Moniuszki 14 c, mieszkanie położone jest w zadbanym bloku na 1 piętrze. Plusem lokalu jest przede wszystkim lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Paderewskiego,Katowice

1 550 zł24 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Z dużym tarasem I antresolą! Do wynajęcia mieszkanie położone na nowo wybudowanym os. Twoja Dolina znajdującym się przy samej Dolinie Trzech Stawów na os. Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Tysiąclecia,Katowice

700 000 zł73 m² 9 589,04 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73 m2 w Katowicach na os. Tysiąclecia, w skład którego wchodzą: 4 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

1 800 zł27 m² 66,37 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie - w samym sercu Katowic, w strzeżonym bloku! Do wynajęcia: przestronna kawalerka po remoncie. Z przyjemnością oferuję Państwu przestronne jednopokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

452 266 zł34 m² 13 220,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja W centrum katowic! bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura Przełomowa inwestycja mieszkaniowa w tętniącym życiem kulturowym sercu Katowic. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Tomasza

Brynów,Katowice

890 zł21 m² 42,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie *parter *powierzchnia 19 m2 *przeznaczone dla 1-3 osób *w pełni umeblowane i wyposażone *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Katowice

325 128 zł26 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Piękne, komfortowe i nowoczesne mieszkanie w idealnej lokalizacji. Pomiędzy centrum, doliną Trzech Stawów i Muchowcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i wygodna kawalerka o powierzchni 35 m2, na 8 piętrze apartamentowca na osiedlu Nowe Tysiąclecie w Katowicach w kompleksie 4 Wieże. Atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Katowice

325 128 zł26 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meteorologów

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

495 000 zł31 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Luksusowy aparatament na sprzedaż W prestiżowej lokalizacji! wysoki standard! Lokalizacja: ul. Meteorologów 37, katowice Piętro: 1/4 opis nieruchomości: - apartament w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meteorologów

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem - luksusowy apartament W najlepszej lokalizacji W katowicach! Lokalizacja: ul. Meteorologów 37, katowice Metraż: 31 mkw Piętro: 1/4 opis nieruchomości: - luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Koszutka,Katowice

900 zł29 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem umeblowaną kawalerkę o powierzchni 29m2 Najem okazjonalny na rok za potwierdzeniem u notariusza z możliwością przedłużenia Kwota najmu z czynszem to 1400 zł+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Katowice

322 276 zł26 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bohaterów Monte Cassino

Środmieście,Katowice

1 700 zł26 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna przestronna kawalerka, ul. Monte Cassino w Katowicach Bogucicach - Zawodziu Do wynajęcia: nowoczesna kawalerka po remoncie. Z przyjemnością oferuję Państwu nowoczesne jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

1 100 zł23 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy 11 listopada 9 *powierzchnia 23 m2 *3 piętro *ogrzewanie miejskie *blok *idealne dla 1-2 osób Wyposażenie: *pokój: rozkładana sofa, komoda, dwie szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

326 864 zł26 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji W centrum katowic na ul. Przemysłowej - dawny dom handlowy belg! Ta konkretna oferta to kawalerka 26,36 m2 i ogródek 23,65 m2! - za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

950 zł19 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Oswobodzenia 36a *piętro 2 *powierzchnia 19 m2 *ogrzewanie centralne *idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie ergonomiczne i czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Paderewskiego,Katowice

321 780 zł26 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja- katowice os. Paderewskiego- kawalerka- 25,95m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie Zamień godziny spędzone na wyszukiwaniu nieruchomości na klika minut rozmowy! bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Środmieście,Katowice

494 454 zł36 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:12/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera. Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc 2% Zapytaj mnie o pełną ofertę Oferowane mieszkanie znajduje się na 13 kondygnacji. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

392 584 zł25 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalna inwestycja- katowice Centrum- kawalerka - 25,41 m2 Szukasz mieszkania pod inwestycję? Zapytaj mnie o pełną ofertę- bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

2 100 zł28 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament wyporządzony w wysokim standardzie znajdujący się na trzecim piętrze inwestycji Nova Mikołowska. Apartament o powierzchni 28,5 m2 - jeden pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zabrska

Dąb,Katowice

2 300 zł26 m² 87,45 zł/m²

 

Piętro:20/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe i urządzone mieszkanie typu studio w samym centrum Katowic. Lokal usytuowany w prestiżowym kompleksie Global Apartments. Mieszkanie o powierzchni 26,3m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Paderewskiego,Katowice

325 128 zł26 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja- katowice os. Paderewskiego- kawalerka- 26,22m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie Zamień godziny spędzone na wyszukiwaniu nieruchomości na klika minut rozmowy! bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kolonia Hegenscheidta,Katowice

1 400 zł34 m² 41,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną W katowicach przy ul. 18-go sierpnia, blisko centrum! Bez prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie o powierzchni 33,58m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

1 100 zł26 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu kawalerkę, w której architekt wnętrz zadbał o każdy najmniejszy szczegół :) Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, a mianowicie w Katowicach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

321 780 zł26 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji W centrum katowic na ul. Przemysłowej - dawny dom handlowy belg! Ta konkretna oferta to kawalerka 25,95 m2 i ogródek 22,30 m2! - za.