dowolna

Kawalerki Katowice - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

500 zł25 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1 pokój dla Studenta w mieszkaniu 2-pokojowym. W mieszkaniu mieszka 1 Pan, spokojny pracujący Student. Pokój jest z niezależnym wejściem do dyspozycji wspólna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

950 zł30 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka całkowicie umeblowana i wyposażona. Powierzchnia 30 m2 składa się z pokoju,kuchni ,łazienki z wc. Łazienka z prysznicem, na wyposażeniu pralka oraz bojler.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

197 000 zł33 m² 5 951,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Katowicach Piotrowicach. Jeden duży pokój podzielony drzwiami przesuwnymi na dwa osobne pokoje z tym, że jeden pokój bez okna. Można w nim urządzić sypialnię lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

280 000 zł44 m² 6 292 zł/m²

 

Piętro:3/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 44,5 m2.Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, salonu, możliwości zrobienia osobnej sypialni z oknem, przedpokoju, WC, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 31 m2. Czynsz najmu 1500,00,- + 150,00,- jako zaliczka na media (woda, C.O., gaz, prąd) do rozliczenia na koniec umowy lub co roku. Umowa podpisywana na rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego,Katowice

1 395 zł31 m² 45,27 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, zlokalizowana w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu powyżej 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Katowice,śląskie

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duża kawalerka o powierzchni 37m w centrum miasta- ul. Matejki niedaleko Galerii Katowickiej. Duży pokój z aneksem kuchennym widocznym na zdjęciach, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Brynów

Brynów,Katowice

234 000 zł25 m² 9 496,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Katowice Brynów os. Zgrzebnioka kawalerka podwyższony standard, cisza i zieleń Oferujemy sprzedaż mieszkania o powierzchni 24,64m2 zlokalizowanego w dzielnicy Brynów na osiedlu Zgrzebnioka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Zawodzie,Katowice

900 zł21 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super cena!polecam!do wynajęcia kawalerka o powierzchni 21m2 znajdująca się w Katowicach Zawodziu. Wolne od zaraz Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie oraz w pełni umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Meteorologów

Brynów,Katowice

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Katowic na nowoczesnym osiedlu Nowe Ptasie przy ul. Meteorologów. Osiedle Ptasie uchodzi za najbardziej prestiżowe osiedle w Katowicach. Jego architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 150 zł28 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice oś. Tysiąclecia ul. Piastów kawalerka Oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 28 m2 zlokalizowaną na osiedlu Tysiąclecia. Usytuowana na 10 piętrze w bloku 13 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obroki

Witosa,Katowice

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Polecamy Państwu do wynajęcia ładne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone na atrakcyjnym Os. Witosa przy ulicy Obroki - idealne dla singla lub pary. Usytuowana na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waleriana

Zawodzie,Katowice

230 000 zł39 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice - zawodzie - waleriana Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 39,12m 2 (powstało po przebudowie z bardzo dużej kawalerki). Nieruchomość w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

1 099 zł36 m² 30,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w super lokalizacji Katowic z miejskim ogrzewaniem Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji Katowic. Ogrzewanie C.O. miejskie! - na zdjęciach jest jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Giszowiec,Katowice

1 395 zł31 m² 45,27 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Giszowiec,Katowice

1 568 zł34 m² 45,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia zlokalizowana w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów z balkonem! Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu powyżej 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pola

Brynów,Katowice

110 000 zł26 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opis Mieszkanie składa się z 1 pokoju, widnej kuchni, łazienki. Idealne pod inwestycję. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Cena do negocjacji. Oferta godna polecenia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!~ustawne dwa pokoje.~Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 4 tym piętrze w bloku położonym na oś.1000-lecia w Katowicach Górne. ~Mieszkanie nadające się do zamieszkaniae - składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Ogrodzińskiego

Kostuchna,Katowice

800 zł22 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow ok 22 m2 z łazienką. Aneks kuchenny wyposażony w meble, lodówkę, kuchenkę elektryczną. W łazience pralka, kabina, umywalka, wc. W pokoju szafa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy!~duża ładna kawalerka W centrum dzielnicy.~Do wynajęcia bardzo ładne, ustawne mieszkanie w Katowicach dzielnica Piotrowice. ~Mieszkania składa się z jednego dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zamknięte osiedle Z ochroną prawie W centrum katowic - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyclicencjonowany pośrednik - lic zaw 11841) - Service in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zamknięte osiedle Z ochroną blisko centrum katowic - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyclicencjonowany pośrednik - lic zaw 11841) - Service in English -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Załęże,Katowice

1 100 zł43 m² 25,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy!~mieszkanie po remoncie stan idealny~do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe położone w Katowicach Dzielnica Załęże usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy.~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe 55m2 w Katowicach na Osiedlu Bażantowo. Nieruchomość w pełni wyposażona i umeblowana - gotowa do zamieszkania. Na terenie osiedla znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na os. Paderewskiego - blisko do C.H. 3 stawy - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyclicencjonowany pośrednik - lic zaw 11841) - Service in English -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tysiąclecie bardzo ładne nowe mieszkanie W super cenie! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyclicencjonowany pośrednik - lic zaw 11841) we speak english -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Koszutka,Katowice

1 050 zł29 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajmu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Koszutka. ~Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. ~W pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Środmieście

Środmieście,Katowice

90 000 zł38 m² 2 342,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!~mieszkanie obok imax.~Do sprzedaży, ustawna duża kawalerka w centrum Katowic okolica kina IMAX. ~Mieszkania składa się z jednego dużego pokoju, kuchni oddzielnej z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Koszutka,Katowice

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy!~kawalerka dla studentów.~Do wynajęcia ustawna kawalerka usytowana blisko spodka w Katowicach. ~Mieszkanie znajduje się na 3 cim piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. ~W pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

950 zł28 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy!~do wynajęcia ustawna kawalerka na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 10 tym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. W pokoju na podłodze panele podłogowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gorąco polecamy!~cena do negocjacji! ~oferujemy na wynajem 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie dzielnica giszowiec.~Mieszkanie składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice oś. Tysiąclecia Górne, do wynajmu mieszkanie o pow. 40 m2 położone na VII piętrze w bloku. Jeden duży pokój, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój komórka. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołowska

Brynów,Katowice

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Katowicach Brynów ul. Mikołowska 129 o powierzchni 33 m2. W kuchni nowe meble, lodówka, piec gazowy, w salonie meblościanka, w łazience nowa wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 18 Sierpnia

Załęże,Katowice

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Chcemy Państwu zaoferować kawalerkę w wysokim standardzie w niskiej zabudowie w świetnej lokalizacji - na ulicy 18 Sierpnia blisko Cinema City (punkt 44) oraz ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

118 000 zł27 m² 4 370,37 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest kawalerka o powierzchni 27 m2, usytuowana na 10 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 18 Sierpnia

Załęże,Katowice

136 000 zł39 m² 3 487,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warzywna

Brynów,Katowice

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie to znajduje się w Katowicach-Brynowie ok. 100m od pętli tramwajowo-autobusowej, z której dojeżdża się do centrum Katowic w ok 20min. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis: mieszkanie położone na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku. Całkowita powierzchnia to 31 m2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Środmieście

Środmieście,Katowice

65 000 zł42 m² 1 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Osoba prowadząca ofertę: barbara Piowczyk tel. Przedmiotem naszej oferty jest atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Katowic - w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

270 000 zł34 m² 7 864,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Osoba prowadząca ofertę: barbara Piowczyk tel. Przedmiotem oferty sprzedaży jest luksusowa kawalerka zlokalizowana na oś. Dębowe Tarasy. Mieszkanie jest słoneczne, ciche i niezwykle przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mikołowska

Brynów,Katowice

125 000 zł26 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest kawalerka usytuowana na 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z jednego, ustawnego pokoju,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij