dowolna

Kawalerki Katowice - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Górnym Tysiącleciu, na przeciwko Parku Chorzowskiego. Umeblowana, do zamieszkania. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Tysiąclecia,Katowice

123 600 zł24 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania świeżo wyremontowana kawalerka na mieszcząca się na 6 piętrze bloku na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z pokoju z wnęka domyślnie przeznaczoną na aneks kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

850 zł38 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 38m2 do wynajęcia w Katowicach - Panewnikach. Świetna lokalizacja, cisza i spokój na chronionym osiedlu. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

117 500 zł37 m² 3 175,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 2 piętrze w bloku położonym na oś. Odrodzenia w Katowicach - Piotrowicach. Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

118 000 zł28 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 9 piętrze w bloku położonym na oś. 1000-lecia w Katowicach. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wanną i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

120 000 zł28 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 10 piętrze w bloku położonym na oś. 1000-lecia ~w Katowicach. Mieszkanie składa się z jednego osobnego pokoju, kuchni, łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikusińskiego

Józefowiec,Katowice

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie jednopokojowe; bardzo bobra lokalizacja - blisko centrum Katowic i Parku, cisza,spokój i dużo zieleni w około. Mieszkanie po częściowym remoncie - na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

131 000 zł31 m² 4 225,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka na I piętrze , dobra pod wynajem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wełnowiec

Wełnowiec,Katowice

125 000 zł29 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży kawalerkę na 2 piętrze w bloku położonym w Katowicach - Wełnowcu. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pola

Brynów,Katowice

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne jednopokojowe mieszkanie, zadbane i dobrze wyposażone. Na ścianach gładź, na podłodze płytki i panele. Istnieje możliwość podłączenie Internetu upc. Atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Załęże,Katowice

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka, znajdująca się na 2 piętrze kamienicy położonej na Katowickim Załężu. Mieszkanie aktualnie remontowane (stąd brak zdjęć), oddane do zamieszkania będzie 30.11.09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Józefowska

Wełnowiec,Katowice

157 000 zł39 m² 4 025,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Do sprzedania duża kawalerka na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z niedaleko ul. Józefowskiej. Wokół bloku cicho, zielono i spokojnie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ligota

Ligota,Katowice

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Duża kuchnia. Umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Załęże,Katowice

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na parterze w bloku położonym w Katowicach - przy kinie imax. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podchorążych

Środmieście,Katowice

950 zł24 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe w Katowicach, super lokalizacja! pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 balkony. Umeblowane, odpowiednie dla pary studentów. Mieszkanie wyposażone jest w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrówka Mała

Dąbrówka Mała,Katowice

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe położone w dzielnicy Katowic -dąbrówka Mała. Mieszkanie usytuowane na 6-tym piętrze w bloku wielorodzinnym, składa się z: jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 3 piętrze w bloku położonym w Katowicach - Piotrowicach. Mieszkanie składa się z jednego osobnego pokoju, pomieszczenia gospodarczego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Brynów

Brynów,Katowice

115 000 zł26 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę na 1 piętrze w bloku położonym w Katowicach Brynowie. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni z oknem, łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koszutka

Koszutka,Katowice

142 000 zł38 m² 3 736,84 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka na granicy centrum i Koszutki z bardzo ładnym widokiem na panoramę Katowic. Składa sie z kuchni z oknem, łazienki z wc, przedpokoju i pokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

128 000 zł32 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na 6 piętrze ładnego zadbanego bloku niedaleko parku, lasku "pod Lipami". Mieszkanie w stanie bardzo dobrym składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Katowice,śląskie

700 zł22 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy położonej w Katowicach - Piotrowicach. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

112 000 zł38 m² 2 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie - przewidywane zakończenie koniec listopada 2009 r. Kawalerka o powierzchni 38m2, okna wychodzą na południe na dziedziniec, nie na ulicę!. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa Cena do Negocjacji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 6 piętrze w bloku położonym w Katowicach - Piotrowicach. Mieszkanie składa się z jednego osobnego pokoju, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Misjonarzy Oblatów MN

Koszutka,Katowice

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczna i cicha kawalerka (36m2) w bezpośredniej bliskości centrum Katowic. Kawalerka składa się z 1 pokoju, przedpokoju, kuchni i łazienki wraz z wc. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

115 000 zł28 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Czekam na oferty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w bloku o powierzchni 28 m 2 na 8 piętrze. Piękna lokalizacja naprzeciw Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku , zoo oraz Wesołego Miasteczka, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hałubki

Katowice,śląskie

108 000 zł30 m² 3 661,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Katowicach na ul. Hałubki. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, łazienki oraz widnej kuchni. Usytułowane jest na trzecim piętrze trzy piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

117 000 zł30 m² 3 874,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Katowicach - Giszowcu o powierzchni 30 m2. Usytuowane na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku w spokojnej okolicy wśród dużej ilości zieleni. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

101 000 zł32 m² 3 156,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32 m2 w pięknej dzielnicy Katowic - Giszowcu. Usytuowane jest na pierwszym piętrze 10 piętrowego bloku. Idealne dla jednej osoby lub pary. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Mieszkanie jest po remoncie, umeblowane i wyposażone (m.in. pralka, lodówka, tv ). W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ligota

Ligota,Katowice

112 500 zł33 m² 3 409,09 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę na 5 piętrze w bloku położonym w Katowicach Ligocie. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni z oknem, łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

140 000 zł30 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy na sprzedaż kawalerke usytuowane na 4 piętrze w 13 piętrowym bloku.Bardzo atrakcyjna lokalizacja.Niedaleko Biblioteka Śląska, Supermarket"Carrefour" czyli wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

146 000 zł37 m² 3 945,95 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 3 piętrze w bloku położonym na oś. 1000-lecia w Katowicach. Mieszkanie składa się z jednego osobnego pokoju, kuchni, łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

153 000 zł37 m² 4 135,14 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę na 6 piętrze w bloku położonym na oś. 1000-lecia w Katowicach. Mieszkanie składa się z jednego osobnego pokoju, kuchni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z pierwszej ręki. Tel właściciela   . Do wynajęcia komfortowa kawalerka w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Całkowita powierzchnia 27 m2. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

146 000 zł37 m² 3 945,95 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka położona w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z jednego pokoju, widnej kuchni z częścią jadalną oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ligota

Ligota,Katowice

120 000 zł31 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy na sprzedaż kawalerke usytuowane na podwyższonym parterze w 4 piętrowym bloku.Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.Całkowita powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzedania duża kawalerka (możliwość wyodrębnienia 2 pokoi) na 12 piętrze bloku 14 piętrowego. Mieszkanie do odświeżenia, łazienka do remontu. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

110 000 zł28 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe jedna Z lepszych lokalizacji W katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ligota

Ligota,Katowice

1 450 zł37 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świetna kawalerka na Katowickiej Ligocie. Wysoki parter 4 piętrowego bloku wybudowanego w latach 80. Mieszkanie prezentuje wysoki standard, stan bardzo dobry, kompletnie umeblowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij