dowolna

Mieszkania nad jeziorem Katowice - Lista z ogłoszeniami

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, nowocześnie zaaranżowana kawalerka w Centrum Katowic, ul. Sowińskiego 21 Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane na b. dobrze skomunikowanym katowickim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Paderewskiego,Katowice

2 512 zł69 m² 36,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

350 000 zł50 m² 7 070,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bloku zlokalizowane w Katowicach Szopienicach przy ul. Morawa o powierzchni 49.5m2 po kapitalnym remoncie. Zaletą mieszkania jest zamykany korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

695 000 zł92 m² 7 554,35 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, mieszkanie 4 pokojowe na os. Tysiąclecia! Jedyne takie na osiedlu Tysiąclecia na sprzedaż! Mieszkanie o pow. 92m2 znajduje się na 15 piętrze z widokiem na Maroko, i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szopienice-Burowiec,Katowice

295 000 zł60 m² 4 956,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W kameralnym budynku Z widokiem na las dużo zieleni i bogata infrastruktura bardzo dobrze skomunikowane Oferujemy do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na kameralnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

439 000 zł49 m² 8 904,67 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie z balkonem świeżo po generalnym remoncie. Ulica B. Chrobrego na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49,3m2, generalny remont objął - łazienkę, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 700 zł50 m² 34,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra oferta! trzypokojowe W środku osiedla Polecamy Państwa uwadze bardzo ładne, właśnie odświeżone trzypokojowe mieszkanie położone w centrum Osiedla Paderewskiego, w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Paderewskiego,Katowice

1 719 zł44 m² 38,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 600 zł43 m² 37,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane 2 pokoje W świetnej lokalizacji nowa oferta Oferujemy do wynajęcia bardzo sympatyczne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Paderewskiego, czyli w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

680 000 zł63 m² 10 874,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyremontowane mieszkanie przy ulicy Pułaskiego w Katowicach. Remont został przeprowadzony z dbałością o wysoki standard wykonywanych usług oraz wybór materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

710 000 zł63 m² 11 354,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Katowice - Osiedle Paderewskiego - Dolina 3 Stawy - apartament 3 pokojowy w nowoczesnym budynku! Bardzo wysoki standard! Szczegóły mieszkania: -powierzchnia 63mkw -3 wygodne i ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

349 000 zł43 m² 8 202,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

PO remoncie, gotowe do zamieszkania, z wyposażeniem Oferujemy do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego, które sąsiaduje z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego,Katowice

1 894 zł54 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

859 000 zł72 m² 11 930,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

For English scroll down Na sprzedaż 3-pokojowy wyjątkowy apartament zapewniający komfort i bezpieczeństwo na prestiżowym osiedlu okam trzy stawy! Znajdujący się na 1 piętrze Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

859 000 zł72 m² 11 930,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

1 600 zł43 m² 37,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Po remoncie, do pierwszego najmu! Czyste, schludne, dobrze wyposażone. Oferujemy do wynajęcia sympatyczne, dwupokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji - na katowickim Osiedlu Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Koszykowa

Panewniki,Katowice

2 750 zł71 m² 38,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne dwupoziomowe mieszkanie, 72m2, zlokalizowane w cichym zakątku Katowic. Mieszkanie mieści się na 3 i ostatnim piętrze apartamentowca z roku 2009. Z mieszkania jest ładny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

1 120 000 zł93 m² 12 043 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Osiedle Atal, muchowiec - Francuska. Duży loggia (10m2 w drewnianej zabudowie), wysoki standard - gotowe do zamieszkania, 6 piętro. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 93 m2 na osiedlu Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

2 100 zł49 m² 42,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

PO remoncie, nowoczesne I funkcjonalne Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego, czyli w najlepszej lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

2 200 zł57 m² 38,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja po remoncie do pierwszego najmu dla maksymalnie trzech osób! Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego, doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego,Katowice

1 709 zł43 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Paderewskiego,Katowice

530 000 zł52 m² 0,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w top lokalizacji w Katowicach z pozytywną aurą. Świetnie urządzone w wysokim standardzie mieszkanie szuka nowego właściciela, który ceni sobie bliskość przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

479 000 zł45 m² 10 644,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam jedyny taki, przepiękny apartament na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach wysoki standard! bez pośredników! Prezentowany apartament znajduje się w samym centrum Osiedla Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Katowice

2 399 zł40 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia 2 pokojowe - nowe mieszkanie przy Trzech Stawach na ul. Pułaskiego w Katowicach o powierzchni 40,82 m. Główne atuty mieszkania: obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

865 000 zł72 m² 12 013,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice-Burowiec

Szopienice-Burowiec,Katowice

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2 w Katowicach (dzielnica Szopienice-Burowiec). Mieszkanie dwa lata temu zostało całkowicie wyremontowane. Nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga: nowy apartament dla pierwszego najemcy! Wynajmę bez prowizji przestronny 3-pokojowy, umeblowany i wyposażony apartament, usytuowany na 5 piętrze w 7-kondygnacyjnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne, przytulne mieszkanie Bezpośrednio od właściciela (bez prowizji!), 38-metrowe mieszkanie na 1. piętrze na Osiedlu Tysiąclecia, ulica Ułańska 9. Mieszkanie o najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego,Katowice

1 816 zł50 m² 36,31 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez pośrednika sprzedam mieszkanie( 2 pokoje )na ul. Sowińskiego w Katowicach os.paderwskiego : Gotowe do zamieszkania *powierzchnia 50 m kw( licząc z garderobą ) * 2 niezależnych pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego,Katowice

1 395 zł31 m² 45,27 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, zlokalizowana w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu powyżej 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 150 zł31 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia, katowice do wynajęcia kawalerka W katowicach na osiedlu paderewskiego (tzw. Dolina trzech stawów) Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju, łazienki i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

200 000 zł62 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w bloku. Płyta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Szopienice,Katowice

105 000 zł47 m² 2 219,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w kamienicy wielorodzinnej. Spokojna okolica, mili sąsiedzi. Mieszkanie 2 - pokojowe (jeden pokój przechodni) + mała garderoba przy sypialni. Po remoncie - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

215 000 zł51 m² 4 199,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 51,20 m2 na oś. Paderewskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi jeden pokój połączony z kuchnią dużym przejściem, dwa niezależne pokoje oraz przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Giszowiec,Katowice

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie giszowiec! Do sprzedaży ustawne mieszkanie zlokalizowane na Giszowcu w Katowicach przy ulicy Wojciecha 7. Mieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyplera

Załęże,Katowice

140 000 zł54 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w cichej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 56 m2 przy ul. Granicznej w Katowicach (os. Paderewskiego przy Dolinie Trzech Stawów), składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedlowa

Szopienice,Katowice

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, 63m kw świeżo po remoncie. Cena wynajmu 1700 pln (zawiera czynsz administracji w tym zadatek na co i wodę). Kaucja 2000 zł. Łazienka z nową kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju, łazienki i kuchni o łącznej powierzchni 31 metrów kwadratowych. Mieszkanie ma centralne ogrzewanie i zasilanie wodą zimną. Wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waleriana

Zawodzie,Katowice

175 000 zł67 m² 2 611,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2. zlokalizowane na 2 piętrze w trzykondygnacyjnym budynku umiejscowionym w katowickiej dzielnicy Zawodzie ul Waleriana.( bardzo.