dowolna

Mieszkania z garażem Katowice - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

910 000 zł75 m² 12 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowy apartament z 55-metrowym tarasem na dachu. Największy atut? Spektakularny taras, który rzadko pojawia się na rynku. Jeśli szukasz mieszkania z przestrzenią do życia i relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł93 m² 14 892,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy gotowy Apartament 93m2 | 4 pokoje | 2 łazienki | taras | wysoki standard | Katowice Brynów Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 93m2 z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu. Wysoki standard do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Ceglanej w Katowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

589 427 zł59,43 m² 9 918 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji! Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 r. Inwestycja powstanie na zielonych Wzgórzach Chorzowskich w pobliżu al. Wojciecha Korfantego. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

422 884 zł37,18 m² 11 373,96 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł40,90 m² 11 907,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje o mieszkaniu: - zachodnia ekspozycja z widokiem na pięknie kwitnące i zielone ogródki działkowe - mieszkanie do zamieszkania od razu, gotowe - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

516 247 zł50 m² 10 324,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 892 zł81,46 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pierwsza Dzielnica - apartament 3pokojowy z 2 balkonami w centrum Katowic dostępny od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynaju lokalu mieszkalnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach , blisko centrum, parku Śląskiego na osiedlu chronionym Dębowe Tarasy Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowego miejsca w Katowicach dla siebie czy dla rodziny, a może dla pracowników ? To może zainteresuję cie ta oferta, zapoznaj się ze szczegółami i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł52,70 m² 12 808,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaję mieszkanie, które daje niezwykłe poczucie przestrzeni. Mieszkanie jest jasne, ciepłe i ustawne dzięki ekspozycji wschód południe, a 9. piętro zapewnia prywatność i piękne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Tunelowej. Lokal jest dostępny od zaraz i gotowy do wprowadzenia! Mieszkanie (67 m2): 3 niezależne pokoje (w pełni umeblowane).

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skorzystaj z obniżki ceny i zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach! Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 mkw, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

966 000 zł120,50 m² 8 016,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Witam Na sprzedaż: 4-5 -pokojowe mieszkanie,120,5 m Koszutka , piętro 3, nowe budownictwo Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 120.5 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł64,15 m² 12 782,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoje miejsce pomiędzy naturą a miastem 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach, osiedle Twoja Dolina Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń Doliny Trzech Stawów, zapach świeżej kawy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 066 zł40,96 m² 11 110,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 862 zł58,45 m² 10 605 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 071 zł37,18 m² 11 244,51 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 397 zł55,22 m² 10 076,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,61 m² 11 671,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach Ochojcu, na atrakcyjnym osiedlu przy ulicy Bażantów 49. Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2,usytuowane jest na na 2 piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

535 000 zł30 m² 17 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pierwsza Dzielnica - studio w centrum Katowic dostępne od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Studio ( kawalerka ) o powierzchni 29,62 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

5 038 000 zł229 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Katowice , centrum , Pierwsza Dzielnica - w sąsiedztwie Strefy Kultury ( nospr , mck, spodek ) Wyjątkowy, nowoczesny Penthouses w sercu Katowic - 229 m2 luksusu w nowoczesnym stylu. Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy apartament w doskonałej lokalizacji 5 min. od ścisłego centrum Katowic. Tylko 900 metrów od Spodka i 15-minutowy spacer do kluczowych atrakcji Katowic. W okolicy: spodek,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Isabella Properties ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament na wynajem, zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic, w prestiżowej inwestycji Global Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 520 zł45,60 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Planowany termin oddania inwestycji: 30 października 2026 r. Oferuję do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament do wynajęcia, komfort, elegancja i wyjątkowy klimat Do wynajęcia stylowy apartament o powierzchni 42 m2, położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,77 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w Sky+ z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Dostępne od 15 czerwca. Prezentujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,77 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,27 m² 14 113,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko W realton! oferta na wyłączność! Na sprzedaż nowoczesna kawalerka zlokalizowana w centrum Katowice przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 777 zł51,09 m² 15 850,01 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26,09 m² 19 892,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowa inwestycja w sercu miasta! Klimatyczne studio wykończone pod klucz. Lokalizacja: inwestycja noho, katowice, ul. Nadgórników 16. W zasięgu ręki wszelka infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 547 415 zł104,60 m² 14 793,64 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.