dowolna

Mieszkania nad rzeką Katowice - Na sprzedaż i na wynajem

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gawliny

Środmieście,Katowice

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 25 m2 położone w Katowicach przy .ulicy Gawliny Mieszkanie w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

799 000 zł61 m² 13 047 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie na zielonym Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach w nowym apartamentowcu z 2017 roku. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gawliny

Środmieście,Katowice

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Graniczna

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

1 850 zł21 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 23 września 2024 Kompaktowe mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym idealnie łączy komfort i prostotę. Nowoczesny design mebli w połączeniu z zastosowaniem jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

310 000 zł35 m² 8 844,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwu -pokojowa kawalerka o powierzchni mieszkalnej 33,47m2 z dużą loggią i pięknym widokiem. Ekspozycja okien na południowyzachód. Mieszkanie znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesna kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd przy ulicy Zamkowej 38 *powierzchnia 36 m2 *piętro 1 *ogrzewanie centralne *okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

809 000 zł68 m² 11 897 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 68,50 m2 zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym Dębowe Tarasy w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligiewicza

Środmieście,Katowice

1 700 zł53 m² 32,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton obowiązuje najem okazjonalny Z przyjemnością prezentujemy Państwu eleganckie mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Katowicach-Śródmieściu przy ulicy Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

790 000 zł175 m² 4 514,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1920

* mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość: mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 173 m2 znajdujące się na 4 piętrze z czteropiętrowej zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

745 000 zł75 m² 9 957,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko W realton oferta na wyłączność gotowiec inwestycyjny świeżo po remoncie wszystkie kawalerki wynajęte Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Brynów,Katowice

369 000 zł66 m² 5 625,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W realton nieruchomości oferta na wyłączność Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Katowicach-Brynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

1 050 zł17 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Gliwickiej 111 *ogrzewanie gazowe *powierzchnia 17 m2 *piętro 2 *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Zawodzie,Katowice

460 000 zł62 m² 7 431,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

PL/ версия рус/укр ниже Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

2 000 zł26 m² 77,19 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton! Mieszkanie na wynajem! zostań pierwszym najemcą! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany w śródmieściu Katowic, przy ulicy Zabrskiej 15 w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

830 000 zł136 m² 6 102,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

! tylko W realton! oferta na wyłączność Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne na sprzedaż, które zostało podzielone na 4 kawalerki, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Środmieście,Katowice

755 000 zł105 m² 7 202,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Tylko W realton umowa na wyłączność * Mieszkanie idealne dla rodziny! * Doskonała, wręcz najlepsza lokalizacja! * Dla wymagającego klienta! Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

319 000 zł37 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

!rezerwacja! tylko W realton umowa na wyłączność Oferujemy atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy Al. Korfantego w "superjednostce". Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

205 000 zł22 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Katowicach-Śródmieściu przy ulicy Strzeleckiej. Składa się z jednego pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilimowskiego

Środmieście,Katowice

795 000 zł104 m² 7 636,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Tylko W realton umowa na wyłączność * Dla wymagającego Klienta! * Mieszkanie idealne dla rodziny! * Doskonała lokalizacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, eleganckie i zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

745 000 zł75 m² 9 957,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ratuszowa

Szopienice,Katowice

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Ratuszowej 9 *ogrzewanie centralne *powierzchnia 28 m2 *3 piętro *blok *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziołowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 190 zł26 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia mieszkanie z balkonem przy ul. Ziołowej 43 *I piętro *powierzchnia 26 m2 *ogrzewanie miejskie *przeznaczone dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mysłowicka

Giszowiec,Katowice

229 000 zł25 m² 7 905,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko W realton umowa na wyłączność do zamieeszkania od zaraz! nowe instalacje ekspozycja wschodnia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

349 000 zł37 m² 9 331,55 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W realton umowa na wyłączność Oferujemy atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy Al. Korfantego w "superjednostce". Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 090 zł24 m² 45,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *piętro 2 *powierzchnia 25 m2 *ogrzewanie elektryczne *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

1 390 000 zł95 m² 14 574,80 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko W realton oferta na wyłączność! dla wymagającego klienta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowy dwupak inwestycyjny na sprzedaż - apartamenty wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płochy

Ligota,Katowice

339 000 zł54 m² 6 231,62 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż usytuowane w Katowicach - Ligocie, kokocińcu. Lokal znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Ochojec,Katowice

224 570 zł26 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja! - szukasz czegoś podobnego? Zapraszam do kontaktu, znajdę wymarzone mieszkanie także dla Ciebie! Inflacja galopuje? Boisz się utraty wartości oszczędności? Kup kawalerkę i zarabiaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szurmana

Ligota,Katowice

740 000 zł65 m² 11 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jako osoba prywatna pragnę zaprezentować Państwu ofertę kupna nowoczesnego, w pełni wyposażonego i wykończonego w wysokim standardzie apartamentu. Lokal znajduje się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Szopienice,Katowice

255 000 zł29 m² 8 832,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Ratuszowej w Katowicach Szopienicach. Mieszkanie o powierzchni 28,87 m2, po całkowitym remoncie w 2020 roku - wraz z wymianą całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mysłowicka

Giszowiec,Katowice

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwa pokoje, wyposażone: kuchnia: meble, piec, kuchenka, lodówka; salon: stół z krzesłami, sofa, meble; sypialnia: duża szafa, łóżko; łazienka: wanna, pralka; dodatkowa szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli poszukujesz przestronnego i dobrze skomunikowanego mieszkania w Katowicach ta oferta jest dla ciebie! Mieszkanie ulokowane przy ulicy Radockiego, w dzielnicy Piotrowice. Zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Burowiec,Katowice

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz mieszkania w świetnie skomunikowanej części Katowic oraz z niskim czynszem ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie ulokowane w Katowicach, przy ulicy Hallera na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mysłowicka

Giszowiec,Katowice

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Mysłowickiej, znajdujące się na 7-piętrze, 10-piętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziołowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 290 zł26 m² 49,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie z balkonem przy ul. Ziołowej 43. *I piętro. *26 m2. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Górnośląska Wyższa Szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ekskluzywny apartament przy ulicy Korfantego o powierzchni 48m2 w superjednostce na 12 piętrze z niesamowitym widokiem na spodek i okoliczne zabudowania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gawliny

Środmieście,Katowice

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panewnicka

Panewniki,Katowice

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 września 2022! co: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w Katowicach Panewnikach dla kogo: osoby pracujące, odpowiedzialne, niepalące, dbające o czystość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Katowice

2 400 zł39 m² 61,66 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji osiedla Tysiąclecia Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy budynek wysoki standard lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Walentego Roździeńskiego

Zawodzie,Katowice

389 000 zł63 m² 6 174,60 zł/m²

 

Piętro:18/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osiedle Gwiazd - ikoniczna lokalizacja w samym centrum Katowic, z pięknym widokiem rozciągającym się z 18 piętra na aglomeracje śląską. Mieszkanie składa się z: - salon, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Piotrowice-Ochojec,Katowice

340 000 zł51 m² 6 679,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji, nieprzechodnie, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na ul. Spokojnej 41 w Piotrowicach-Ochojcu. Jest ono jasne, słoneczne,.