dowolna

Mieszkania pod klucz Katowice - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

578 ogłoszeń

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widok, światło i prestiżowa lokalizacja Superjednostka, al. Korfantego Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł63,41 m² 8 421,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wynagrodzenie biura pokrywa klient Sprzedający. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie w 2020 roku, położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

490 776 zł37,18 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 37,13 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

672 153 zł53,88 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 53,88 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł101 m² 9 207,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1924

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronne mieszkanie 5-pokojowe w centrum Katowic, przy ulicy Rybnickiej - cisza, zieleń i świetna komunikacja! Do kupienia bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Zadole,Katowice

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do zamieszkania, wynajem na minimum 6 miesięcy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Koszutka,Katowice

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z widokiem na zieleń gotowe do zamieszkania Do wynajęcia/sprzedaży funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie. Lokal składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrawska

Ligota,Katowice

559 000 zł47 m² 11 828,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, w nowej inwestycji z 2023 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

671 762 zł74 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Złota

Dąb,Katowice

801 855 zł78 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wietnamska

Panewniki,Katowice

329 752 zł38 m² 8 677,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 38 m , przy ulicy Wietnamskiej 82 w Katowicach - Panewnikach. Mieszkanie mieści się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

669 000 zł43 m² 15 652,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 42,74 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w sercu Katowic (I dzielnica). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

625 566 zł61 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

592 410 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

410 000 zł57 m² 7 187,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie na Dębowej - Gotowe do Zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 57.04 m (całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Koszutka,Katowice

518 370 zł50 m² 10 367,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Złota

Dąb,Katowice

548 343 zł53 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

799 188 zł73 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

490 000 zł26 m² 18 781,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,09 m2 zlokalizowane na 9 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

821 273 zł41 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe z balkonem mieszkanie o pow.41,27m2 mieszczące się na 6-piętrze w 11-piętrowym apartamentowcu z 2023r. Mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

446 320 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

1 900 zł28 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z ogródkiem i miejscem garażowym w doskonałej lokalizacji, os. Dębowe Tarasy. Najem tylko okazjonalny. Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

614 395 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

589 155 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Złota

Dąb,Katowice

801 855 zł78 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

845 832 zł81 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Koszutka,Katowice

594 000 zł59 m² 10 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Koszutka,Katowice

899 900 zł73 m² 12 327,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

821 273 zł41 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,27 m2 zlokalizowane na 9 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

2 800 zł42 m² 67,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, elegancki apartament klasy premium o powierzchni 41,7 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Bytkowskiej 113 w Katowicach. Inwestycja została oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosny Ludów

Katowice,śląskie

1 600 zł25 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Przestronna Kawalerka 25,09 m2 zlokalizowana na parterze : * Pokój, * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie jest po generalnym remoncie, wyposażone, bardzo jasne, słoneczne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meteorologów

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum I pierwszy najem Oferuję bezpośrednio na wynajem w pełni wyposażony, nowy 2 pokojowy apartament w spokojnej i cichej okolicy, na zamkniętym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecia,Katowice

460 000 zł28 m² 16 358,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowoczesną, wyremontowaną kawalerkę, zlokalizowaną na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, na 12 piętrze wysokiego budynku z 2017 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

618 000 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

399 616 zł36 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024