dowolna

Mieszkania przy parku Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widok, światło i prestiżowa lokalizacja Superjednostka, al. Korfantego Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

or English scroll down Proponujemy Państwu na wynajem Przestronny, jasny apartament 85m2 zlokalizowany na monitorowanym, zamkniętym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł96,58 m² 14 909,92 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatni gotowy do zakupu penthouse prawie 100m2 z tarasem na dachu. Idealny dla wymagającego klienta. Apartament o powierzchni 97 m2 na jednym poziomie, z wydzieloną konstrukcyjnie częścią.

Szczegóły ogłoszenia

2 925 zł54,73 m² 53,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Brzozowa 13a. Kameralny kompleks mieszkalny z trzydziestoma lokalami przeznaczonymi na wynajem oraz dedykowanymi im miejscami parkingowymi, znajdujący się zaledwie kilometr od Hali.

Szczegóły ogłoszenia

4 205 zł80,31 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Odrodzenia,Katowice

487 000 zł41 m² 11 907,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje o mieszkaniu: - zachodnia ekspozycja z widokiem na pięknie kwitnące i zielone ogródki działkowe - mieszkanie do zamieszkania od razu, gotowe - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słupska

Ligota-Panewniki,Katowice

264 000 zł31 m² 8 453,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedazy jednopokojowe mieszkanie - kawalerke polozone w centrum katowickiej Ligoty. Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropietrowego budynku i sklada sie z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wietnamska

Panewniki,Katowice

329 752 zł38 m² 8 677,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 38 m , przy ulicy Wietnamskiej 82 w Katowicach - Panewnikach. Mieszkanie mieści się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meteorologów

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum I pierwszy najem Oferuję bezpośrednio na wynajem w pełni wyposażony, nowy 2 pokojowy apartament w spokojnej i cichej okolicy, na zamkniętym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brynów,Katowice

3 380 zł92 m² 36,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja numer oferty W biurze: wlvcm8204 najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 92 m2 położony Katowice - Brynów, na prestiżowym Osiedlu Ptasim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkania położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Warszawskiej 48. W ofercie dostępnych jest 7 mieszkań, usytuowanych na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

699 200 zł60 m² 11 653 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe 4 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej okolicy Katowic! Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury to propozycja, którą warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Kokociniec

Ligota-Panewniki,Katowice

1 390 zł15 m² 92,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miesięczny czynsz 1390zł + 150zł media sprawdź homekoko tel Nasze apartamenty są przestronne, oraz w pełni wyposażone! W najbliższej okolicy znajdują się: -wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ligota,Katowice

879 000 zł80 m² 10 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

80 m funkcjonalnej przestrzeni z tarasem i ogrodem zimowym - Ligota Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ligota,Katowice

263 000 zł43 m² 6 116,28 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

* okazja * numer oferty W biurze: 0412wlvcm oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni w Katowicach przy ulicy Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

531 800 zł39 m² 13 635 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej okolicy Katowic! Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury to propozycja, którą warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Paderewskiego,Katowice

540 000 zł68 m² 7 887,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Przestronne, funkcjonalne, z dużym potencjałem blisko doliny 3 stawów Oferuję Państwu do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowe mieszkanie 70 m | ul. Gnieźnieńska 6 Oferuję na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok 70 m, położone w klimatycznej, remontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Katowice

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja numer oferty W biurze: wlvcm7696 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Katowicach, na osiedlu Paderewskiego, znajdującego się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

2 240 zł70 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok 70 m, położone w klimatycznej, remontowanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środmieście,Katowice

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na poddaszu zadbanej kamienicy przy ulicy Drzymały w Katowicach. - informacje podstawowe: powierzchnia: 55 m Piętro: poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Mieszkanie, ul. Widok

Dąb,Katowice

325 012 zł37 m² 8 683,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg na ustanowienie i przeniesienie własności lokalu mieszkalnego będącego pustostanem. Przetarg odbędzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

736 000 zł85 m² 8 616,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Ostatnie dostępne mieszkanie w najlepszej cenie przy Parku Kościuszki! Inwestycja Zdrowe Stylove w Katowicach zlokalizowana tuż obok Parku Kościuszki zrealizowana została z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament premium w sercu Katowic pierwszy najemca Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament położony przy al. Korfantego w Katowicach, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ligota,Katowice

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu wyjątkową przytulną, kawalerkę o powierzchni 38 m2 w Katowicach Ligocie ul. Koszalińska ( 10-15 min pieszo od Uniwersytetu Medycznego i Kliniki ) składające sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrowążów

Nikiszowiec,Katowice

2 900 zł68 m² 42,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest na 1-piętrze w zabytkowej kamienicy, w miejscu, którego nie trzeba dziś szczególnie reklamować. Pierwsze piętro gwarantuje najwyższy komfort mieszkania, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Muchowiec,Katowice

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w Katowicach na osiedlu Francuska Park w sąsiedztwie Katowickiego Parku Leśnego. Mieszkanie o łącznej pow. 44 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego,Katowice

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament Z miejscem postojowym W inwestycji belg apartamenty Jeśli cenisz jakość, komfort i elegancję, to jest to oferta dla Ciebie. Oferuję do wynajęcia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prywatnie, bez prowizji! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (55m2) usytuowane na zamkniętym osiedlu okam w Dolinie Trzech Stawów. Apartament położony w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bogucice,Katowice

719 000 zł41 m² 17 536,60 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję i polecam na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 2. piętrze prestiżowego kompleksu noho przy ul. Nadgórników w Katowicach. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabowa

Koszutka,Katowice

1 400 zł28 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w centrum Katowic o powierzchni 27,5m2 + balkon. Całkowity koszt wynajmu wynosi 1400 + czynsz 400 + media. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Tysiąclecia,Katowice

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice Do wynajęcia od właściciela Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 49m2 - Osiedle Tysiąclecia (górne), katowice -sypialnia -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

254 700 zł36 m² 7 094,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Osoba do kontaktu: tel. Oferta zarezerwowana Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty sprzedaży jest bardzo przestrzenna kawalerka ( z ) dużym balkonem położona w Chorzowie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie bardzo blisko dworca pkp w Katowicach. Nieruchomość o powierzchni ok. 53 m2, znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Katowice

2 000 zł43 m² 46,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne I funkcjonalne W świetnej lokalizacji Oferuję do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Paderewskiego, czyli w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilcza

Katowice,śląskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Mieszkanie znajduje się w jaworznie! Dobry dojazd do Katowic. Mieszkanie o powierzchni 60m2 z ogródkiem o powierzchni około 60m2 Na sprzedaż mieszkanie w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wełnowiec,Katowice

630 000 zł54 m² 11 608,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy Przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,27 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego bloku z 2020 roku w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kostuchna,Katowice

4 900 zł109 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament w prestiżowej lokalizacji Osiedle Bażantowo, katowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 109,39 m , położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Muchowiec,Katowice

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 - Katowice Muchowiec, osiedle Francuska Park w sąsiedztwie Katowickiego Parku Leśnego. Układ mieszkania : * salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Katowice

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Osiedle Tysiąclecia. Teraz okazja - W październiku nowa cena! Idealna oferta na start jako pierwsze mieszkanie, dla rodziny czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

485 000 zł46 m² 10 430,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym nie musisz już nic remontować? To 3-pokojowe mieszkanie na parterze w sercu Katowic os. Tysiąclecia zostało zaprojektowane przez projektantkę wnętrz.