dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Katowice - Sprzedaż i wynajem

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Giszowiec,Katowice

279 000 zł54 m² 5 207,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Wojciecha! To świetna lokalizacja, osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni oraz lasu, szereg ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obroki 63a (os. Witosa) ( obecnie 2 pokoje) Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju ( 1 przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

415 000 zł60 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W gwiazdach! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Gwiazdy w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze wysokiego bloku z 3 windami. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Powstańców

Śródmieście,Katowice

129 000 zł49 m² 2 588,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 49 m2 położony w suterenie bardzo dobrze utrzymanej 1-piętrowej kamiennicy przy ulicy Powstańców w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Szopienice,Katowice

147 500 zł26 m² 5 673 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni ok. 26 m2 położona w Katowicach Szopienicach super lokalizacja! Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc, w której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żurawia

Piotrowice,Katowice

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż | Mieszkanie Katowice ul. Żurawia 37 Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie gotowe do wprowadzenia.! informacje o mieszkaniu: rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie, znajdująca się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bogucice

Bogucice,Katowice

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje! Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie położone na os. Kukuczki w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 2 piętrze niskiego bloku. Składa się z 4 niezależnych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Witosa,Katowice

310 000 zł46 m² 6 736,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Blisko centrum Katowic, autostrady A4, drogowej Trasy Średnicowej, terenów zielonych i rekreacyjnych Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

322 000 zł49 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice - os. Tysiaclecia - ul. Tysiąclecia. Mieszkanie wolne od zaraz. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49.50 mkw składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zadole

Zadole,Katowice

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o pow. 43 m2 położone na 1 piętrze w wieżowcu (katowice - Zadole) Mieszkanie jest do generalnego remontu. Osiedle otoczone jest zielenią. Łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Witosa,Katowice

435 000 zł61 m² 7 122,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam mieszkanie w stanie idealnym - cicha okolica - blisko centrum - Z pięknym widokiem Lokalizacja: katowice, os. Witosa, ul. Barlickiego Ilość pokoi: 3 Metraż: 61 m2 Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radockiego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

458 555 zł71 m² 6 490,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Pośrednikom dziękuję :-) Sprzedam mieszkanie o powierzchni 70,65 m2 na wysokim parterze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku przy ulicy Radockiego w Katowicach. Mieści się w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koszutka

Koszutka,Katowice

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki blisko centrum katowic - ta oferta jest dla ciebie! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o pow. 35 m2 położone na 5 piętrze (katowice - Koszutka) Mieszkanie jest do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zawodzie,Katowice

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie własnościowe (z wypisem do księgi wieczystej) w bloku przy ulicy Boh. Monte Cassino. Mieszkanie znajduje się na drugiej kondygnacji, tzw wysoki parter. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

314 000 zł39 m² 8 051,28 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w najlepszej lokalizacji Katowic. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze i składa się z: pokoju, dużego salonu, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie( M3) położone przy ul. Obroki 63a (os. Witosa) Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,8 m2 usytuowane na 4 piętrze (4/4)) niski blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordana

Katowice,śląskie

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 63,77m2. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym. Jest znakomicie zlokalizowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawodzie,Katowice

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:15/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

agencyjnej. Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w najlepszej lokalizacji Katowic. Nieruchomość znajduje się na 15 piętrze i składa się z: 2 pokoi, dużego salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Ochojec,Katowice

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie zlokalizowane jest w Katowicach - Ochojcu przy ul. Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Brynów

Brynów,Katowice

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 56 m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - słoneczna kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

558 000 zł69 m² 8 057,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Paderewskiego w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jankego

Piotrowice,Katowice

290 000 zł46 m² 6 285,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Piotrowice Jankego 46 m2 2 pokoje do remontu / parking - bezpośrednio Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46,14 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radockiego

Ochojec,Katowice

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Odrodzenia przy ul. Radockiego. 3 pokoje, wc , Łazienka, przedpokój i kuchnia. 57m2 Budynek jest ładnie położony przed nim jest duży teren zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyplera

Załęże,Katowice

299 000 zł51 m² 5 851,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

agencyjnej! Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze skomunikowanego? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie w Katowicach przy ulicy Wyplera 7h o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Brynów,Katowice

332 000 zł48 m² 6 945,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą i możliwością przekształcenia w pełną własność. Do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

249 000 zł34 m² 7 238,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Brynów o powierzchni 34,4 m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka, wc - c.o. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:23/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach-os. Gwiazdy o powierzchni 54 m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - c.o. - miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Adamskiego

Środmieście,Katowice

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Adamskiego (okolice ul. Mikołowskiej). W kilka minut można dojść na katowicki rynek. Natomiast wjazd na autostradę znajduje się tuż za rogiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szopienice

Szopienice,Katowice

145 000 zł26 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie (kawalerkę) położone w Katowicach w dzielnicy Szopienice o powierzchni 26 m2 w skład którego wchodzą: - 1 pokój ze ścianką działową - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zadole

Ligota,Katowice

343 000 zł43 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji dla Kupujących! Bardzo przestronne mieszkanie położone przy ul. Zadole 44b w Katowicach. - mieszkanie po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Brynów

Brynów,Katowice

375 000 zł56 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Koszutka,Katowice

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice - Koszutka - 2 pokoje po remoncie w doskonałej lokalizacji! Szczegóły mieszkania: -powierzchnia 35mkw -2 pokoje - duży salon z kuchnią i sypialnia -mieszkanie odświeżone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

305 000 zł48 m² 6 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach-Centrum o powierzchni 47,5 m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - c.o. -miejskie Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Burowiec,Katowice

325 000 zł45 m² 7 222 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkania położonego przy ulicy Hallera w Katowicach. Znakomita lokalizacja: * Mieszkanie znajduje niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Giszowiec o powierzchni 47 m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje w tym jeden z balkonem - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

379 000 zł63 m² 6 023,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,92m2 w skład którego wchodzą: - salon - 2 sypialnie - słoneczna kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

215 000 zł26 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie (kawalerkę) położone w Katowicach na os. Tysiąclecia o powierzchni 26 m2 w skład którego wchodzą: - 1 pokój - aneks kuchenny - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Giszowiec w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze niskiego bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zadole

Piotrowice-Ochojec,Katowice

430 000 zł56 m² 7 679 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3 - pokojowego mieszkania znajdującego się na 10 (ostatnim) piętrze bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w Katowicach przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij