dowolna

Mieszkania Katowice ul. Piastów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 450 zł40 m² 36,52 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie tuż przy Parku Śląskim Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: pokój 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od właściciela, nie skorzystam z usług pośrednictwa. Osiedle Tysiąclecia ul. Piastów 10, to jedna z najlepszych lokalizacji w Katowicach: - przy wejściu do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez pośredników! Proponuje Państwu przestronne i jasne mieszkanie z dwoma balkonami na 8 piętrze na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach Mieszkanie składa się: 3 osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 050 zł28 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładną kawalerkę na os. Tysiąclecia przy ul. Piastów. Mieszkanie umeblowane i w pełni wyposażone. Dobra lokalizacja, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Tysieclecie 60 m2, 2 pok. Balkon Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie usytuowane na 8-piętrze w 13-piętrowym bloku. Powierzchnia lokalu wynosi 60 m2. Budynek mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

275 000 zł39 m² 7 033,25 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 39,20 m2. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze, w 12 kondygnacyjnym bloku z lat 70, z windą. W bliskiej okolicy znajduje się jezioro oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Katowice

399 000 zł59 m² 6 797,27 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp rezerwacja! Lokalizacja: osiedle Tysiąclecia Ilość pokoi: 3 Metraż: 58,7 mkw Kuchnia: oddzielna Piętro: 10/13 lokal składa się Z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 400 zł47 m² 29,98 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz wynająć mieszkanie z widokiem na staw ? Przytulne i gustownie urządzone mieszkanie znajduje się na 4 piętrze a z kuchni rozpościera się widok na staw Maroko. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

390 000 zł58 m² 6 689,54 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

I can speak English - don't hesitate to call or text me. Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pośredników. Kupujący nie musi płacić prowizji za pośrednictwo. Sprzedam mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

410 000 zł59 m² 6 984,67 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Tysiąclecia. Gotowe do zamieszkania. Lokalizacja: osiedle Tysiąclecia Ilość pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

319 000 zł62 m² 5 136,88 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry. Posiadam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie (62m2) w bloku na osiedlu Tysiąclecia przy ulicy Piastów 9. Mieszkanie posiada dwa mniejsze pokoje, jeden pokój większy, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-rezerwacja-Prezentujemy do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie w dobrej cenie, kilka minut tramwajem (autem) od centrum miasta, zlokalizowane na os. Tysiąclecia (dolne)- na przeciwko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, mieszkanie w super lokalizacji - Osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów. Pierwsze piętro. Trzy niezależne pokoje. Umeblowanie jak na zdjęciach. Ze środkowego pokoju wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie w dobrej cenie, kilka minut tramwajem (autem) od centrum miasta, zlokalizowane na os. Tysiąclecia (dolne)- na przeciwko Parku Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

389 000 zł56 m² 6 884,96 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Katowicach na os. 1000-lecia, idealne zarówno pod najem, jak i do zamieszkania! Mieszkanie położone jest w wysokim bloku z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe w Katowicach, osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45 m2, położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki położonej na najpopularniejszym osiedlu mieszkaniowym w Katowicach - Tysiącleciu. Idealna lokalizacja w sąsiedztwie terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem kawalerki. Mieszkanie jest usytuowane na 7 piętrze w 12-piętrowym bloku położonym na os. Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie w dobrym stanie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

193 900 zł27 m² 7 181,48 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka Z balkonem, osiedle tysiąclecia Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27,5 m2. Stan techniczny do remontu. Lokalizacja: katowice, osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

299 000 zł49 m² 6 152,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w wysokim bloku położone przy ul. Piastów oś. Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni użytkowej 48,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Katowice,śląskie

1 850 zł60 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i ciche mieszkanie dwu pokojowe, 60 m^2 ; na osiedlu 1000-lecia w Katowicach. Salon, sypialnia, łazienka, osobna kuchnia oraz garderoba. Lokal usytuowany na 8 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w wysokim bloku położone na Osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie na piątym piętrze o powierzchni użytkowej 60 m 2 składa się z: 3 pokoi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze wysokiego bloku na os. Tysiąclecia. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, sklep, przystanek komunikacji miejskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

225 000 zł48 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:parter/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48m2 w Katowicach na osiedlu Tysiąclecie, przy ul. Piastów. Na powierzchnię mieszkania składają się: - 2 ustawne pokoje, w tym duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

169 000 zł27 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mała kawalerka. Standard dobry. Obecnie jest wynajęta od półtora roku. Miesięczny przychód to 1150 zł. Opłaty stałe związane z utrzymaniem części wspólnej, funduszem remontowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

225 000 zł48 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje na Dolnym Tysiącleciu, sąsiedztwo Legendi Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48m2 w Katowicach na osiedlu Tysiąclecie, przy ul. Piastów. Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

219 000 zł38 m² 5 763 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 38 m 2 na 14 piętrze 18-piętrowego bloku na prestiżowym osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, przy ul. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice oś. Tysiąclecia ul. Piastów, 2 pokoje - 48 m2 + balkon + garderoba widok na Park Śląski Przedstawiamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

270 000 zł53 m² 5 094 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice os.Tysiąclecia ul. Piastów - 2 pokoje, 53 m2 + balkon , garderoba - piękny widok garaż! Mieszkanie o powierzchni 53 m2 w Katowicach na os. Tysiąclecia przy ul. Piastów po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

215 000 zł38 m² 5 658 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

225 000 zł48 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:parter/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

225 000 zł48 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:parter/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży kawalerka o pow. 28 m2 w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Piastów. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z obszernego salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy pokojowe mieszkanie, umeblowane i wyposażone mieszkanie na os. Tysiąclecia. Mieszkanie o powierzchni 57m2, położone na 2 piętrze 13 piętrowego budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Katowice,śląskie

219 000 zł38 m² 5 763 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38m2 w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi, przedpokoju, łazienki z wc, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Katowice,śląskie

234 000 zł56 m² 4 142 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 56,5m2 w Katowicach przy ul. Piastów. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi, przedpokoju, łazienki z wc i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Katowice,śląskie

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z z potencjałem aranżacyjnym idealne do zamieszkania dla singla lub pary oraz doskonałe jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 38 m2 składa się z dwóch oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Katowice,śląskie

239 000 zł56 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Katowice,śląskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 50m2 w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi, przedpokoju, łazienki z wc, komórki lokatorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980