dowolna

Mieszkania Katowice ul. Gliwicka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

349 000 zł57,67 m² 6 051,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie w idealnej lokalizacji.Przystanek tramwajowy tuż obok a autobusowy w pobliżu. Około 5 minut do autostrady A4 oraz dtś. W niedalekiej odległości Staw Maroko oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania inwestycyjnego z roi na poziomie 9%?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Gotowa inwestycyjna w Katowicach, dzielnica Załeżę przy ulicy Gliwickiej 114. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł32 m² 12 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z potencjałem do wynajęcia. Inwestycja w centrum miasta. Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego w ścisłym centrum - Katowice na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60,99 m² 6 148,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 208. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, s86 czy A4. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 zł17 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka, niedaleko centrum, przy ul. Gliwickiej 111 w Katowicach. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 17 m . Piętro 2. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

592 000 zł87,75 m² 6 746,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-Pokojowe w Centrum Katowic przy ul. Gliwickiej zaraz przy skrzyżowaniu z ul. Bocheńskiego. Nieruchomość po generalnym remoncie wykończona w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69,11 m² 4 326,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1878

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 149. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, s86 czy A4. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł158,05 m² 5 991,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Okazja - jedna z najbardziej luksusowych ofert w centrum miasta 1 piętro, rewelacyjna powierzchnia i wysokość mieszkalna. 158 metrowy apartament znajdujący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,27 m² 7 238,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż słoneczne 3 pokoje z widokiem - ul. Gliwicka, katowice Powierzchnia mieszkania: 57 m Lokalizacja: katowice, ul. Gliwicka Piętro: 7 z 11 (dwie windy w budynku - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 600 zł38 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieć wszystko pod ręką I nie przepłacać za utrzymanie? na wynajem || 1,5 kawalerki - nowoczesnej I gotowej do zamieszkania || || ekstra niskie koszty utrzymania || || katowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

890 zł17 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Gliwickiej 111 w Katowicach, w spokojnej okolicy z dobrym dostępem do komunikacji i infrastruktury miejskiej. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

990 zł17 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Gliwickiej 111 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 2. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Katowice załęże ul. Gliwicka 176 mieszkanie 3 pokojowe Do sprzedania oferujemy mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,88 m2 położone na 2 piętrze, w budynku mieszkalnym wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu małej kawalerki położonej w Katowicach przy ulicy Gliwickiej. Mieszkanie typu studio, po kapitalnym remoncie w skandynawskim stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

698 900 zł48 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:19/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż jasne, ciepłe i przestronne mieszkanie przy ul. Gliwickiej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

221 000 zł53 m² 4 169,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż jasne, ciepłe i przestronne mieszkanie przy ul. Gliwickiej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Kolonia Mościckiego,Katowice

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gliwickiej 220a w Katowicach Lokal znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni 39m2 jest kompletnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

850 zł23 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowy lokal przy ul. Gliwickiej 111 Nieruchomość: powierzchnia 23 m2 Piętro 2 Ogrzewanie centralne Lokalizacja: budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

698 900 zł48 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:19/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 700 zł90 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2 zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy w Katowicach przy ul. Gliwickiej w dzielnicy Załęże. Mieszkanie wyposażone jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

950 zł26 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia klimatyczna kawalerka o powierzchni 26 m przy ul. Gliwickiej 184 w Katowicach Nieruchomość: lokal znajduje się na 4. piętrze Charakterystyczne skośne ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliwicka

Witosa,Katowice

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Oferuje na sprzedaż przestronne, jasne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gliwickiej - Załęże / pogranicze z Witosa. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie do remontu, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

1 090 zł17 m² 64,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Gliwickiej 111 Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 2. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

440 000 zł51 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam ofertę bardzo ładnego mieszkania na sprzedaż w świetnej lokalizacji. Pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń hipotecznych. Powierzchnia lokalu 50,8m2. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

1 030 zł31 m² 33,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-06-30! Do wynajęcia jasna kawalerka przyjazne dla zwierząt przy ulicy Gliwickiej 5 *nieruchomość* Powierzchnia 31 m2 Piętro 3 Ogrzewanie miejskie *lokalizacja* Samo Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna zwierzętom przy ulicy Gliwickiej 5 *nieruchomość* Powierzchnia 27 m2 Piętro 3 Ogrzewanie miejskie *lokalizacja* Galeria Katowice 500 m Plac Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

850 zł23 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowy lokal przy ul. Gliwickiej 111 *nieruchomość* Powierzchnia 23 m2 Piętro 2 Ogrzewanie centralne *lokalizacja* Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem w centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się na 1-ym piętrze 3-piętrowej kamienicy. Składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

750 zł12 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoi w mieszkaniu niebieska skandynawia, położonego w Katowicach przy ulicy Gliwickiej. Lokal mieszkalny jest po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego niebieska skandynawia, położonego w Katowicach przy ulicy Gliwickiej. Lokal mieszkalny jest po kapitalnym remoncie, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Gliwickiej 184 *powierzchnia 27 m2 *piętro 4 *ogrzewanie elektryczne *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

156 000 zł35 m² 4 463,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nie współpracuje Z pośrednikami Na sprzedaż 3 mieszkania w kamiennicy przy Ul. Gliwickiej 213. Mieszkanie nr 1 (kolor czerwony) - 34,95 m2, 1 pokój - 156 000 zł Mieszkanie nr 2 (kolor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

457 900 zł75 m² 6 105,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nie współpracuję Z pośrednikami Sprzedam dwupak inwestycyjny. Mieszkanie 75 m2 jest podzielone na dwie kawalerki gotowe do wejścia, idealne po wynajem. Każda z kawalerek ma osobną toaletę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Witosa,Katowice

292 000 zł39 m² 7 487,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39m 2 zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w Katowicach (bliżej os. Witosa niż Załęża) na parterze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Załęże,Katowice

239 900 zł29 m² 8 388,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie! Załęże | Katowice ul. Gliwicka Posiadam na sprzedaż trzy mieszkania w tym budynku - jedna w trakcie remontu, dwie wykończone. Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

990 zł23 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Gliwickiej 111 *powierzchnia 23 m2 *piętro 2 *ogrzewanie centralne. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 050 zł26 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Gliwickiej 184 *powierzchnia 26 m2 *4 piętro *ogrzewanie miejskie *mieszkanie jest wyjątkowe, z uwagi na skośne ściany przy oknie *budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Gliwickiej 5 *powierzchnia 27 m2 *piętro 3 *ogrzewanie miejskie *samo Centrum Katowic *galeria Katowice 500 m *plac Wolności 200 m *dobra.