dowolna

Mieszkania Katowice ul. Sokolska

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena - 369.000 zł! POPRZEDNIA CENA - 389.000 zł ul. Sokolska 56 - doskonała lokalizacja parking dla mieszkańców wspólnoty mieszkaniowej. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 777 zł51,09 m² 15 850,01 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Katowice Centrum ul. Sokolska. Mieszkanie o powierzchni 52m2 z balkonem zlokalizowane na IV piętrze w słynnym wieżowcu "żyleta" - w budynku na parterze funkcjonuje portiernia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 43m w Katowicach przy ul. Sokolskiej 30a znajdujący się na 3 piętrze. Lokal składa się z: wyposażonego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:18/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nieruchomość znajdujące sie w centrum Katowicach przy ul. Sokolskiej 33 Mieszkanie znajduję sie na 18 piętrze w wysokim budynku Dane techniczne: - ogrzewanie miejskie - ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 900 zł51,03 m² 11 736,23 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w prestiżowym kompleksie mieszkalnym z pełną infrastrukturą sprzyjającą mieszkańcom, w centrum miasta. Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł41 m² 11 121,95 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowoczesnym, wyróżniającym się budynku w samym centrum Katowic - trzy kaskadowe budynki z usługowym parterem i funkcjonalnymi układami mieszkań. Oferta obejmuje szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 462 zł51 m² 11 440,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 655 zł44,12 m² 12 843,50 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Obecnie W promocji Szukasz nieruchomości, która realnie pracuje na Ciebie? Ta oferta została przygotowaną z myślą o świadomych inwestorach, którzy chcą maksymalizować zyski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 17-piętrowego apartamentowca w prestiżowej inwestycji Sokolska Towers. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54,89 m² 51,01 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do wynajęcia apartament przy nowoczesnym apartamentowcu z 2022r. na ul. Sokolskiej 30 Towers w Katowicach. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 353 zł48 m² 12 944,85 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu na wynajem Elegancki, luksusowy apartament zlokalizowany w znanej Inwestycji Sokolska Towers 30 w Katowicach. Budynek z eleganckim Lobby spełnia wysokie standardy.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł122,05 m² 14 666,12 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Koniecznie proszę obejrzeć film! Dla tych co szukają czegoś wyjątkowego, unikalnego, niepowtarzalnego, zlokalizowanego w samym centrum Katowic, ze spektakularnym widokiem na panoramę Katowic? Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł95 m² 19 789,47 zł/m²

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Sokolska 30 sokolska towers atal wyjątkowy 2-pak inwestycyjny wyposażony W wysokim strandardzie 2-pak posiada 95m2 i składa się z dwóch osobnych niezależnych mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 498 zł36,60 m² 13 948,03 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 145 411 zł125,90 m² 17 040,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie w inwestycji Sokolska 30 Towers. Mieszkanie posiada duże przeszklenia i wysokość 3,70 m nadając mu przestrzenności. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 540 zł75,50 m² 12 205,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł104,60 m² 14 340,34 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowoczesnym, wyróżniającym się budynku w samym centrum Katowic - trzy kaskadowe budynki, z tym wyjątkowym mieszkaniem w najwyższym z budynków. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 500 zł43,55 m² 12 365,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

668 150 zł46,60 m² 14 337,98 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł89,78 m² 7 006,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości Prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 89,78 m , zlokalizowane w Katowicach - Koszutce przy ulicy Sokolskiej. Mieszkanie mieści się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 300 zł76 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 487 zł75,50 m² 12 615,72 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, cześć! Wyjątkowa przestrzeń w prestiżowej lokalizacji. Tylko w estatestreet. Miejsce: sokolska Towers 30a | jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł122,05 m² 14 666,12 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

774 014 zł52 m² 15 011,90 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Koszutka,Katowice

451 200 zł47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na katowickiej Koszutce. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowego budynku, składa się z salonu, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

2 550 zł43 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego, o powierzchni 43 m2, znajdującego się w apartamentowcu "sokolska 30 Towers" w Katowicach, w budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

774 014 zł52 m² 15 011,90 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

798 096 zł51 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

774 014 zł51 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025