dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Katowice - Oferty wynajmu i sprzedaży

158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

255 000 zł70 m² 3 610 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Paderewskiego, dolina trzech stawów. 4 pokoje - bardzo dobry rozkład. 2 balkony. Wymienione wszytskie instalacje. W łazience zamontowana duża kabina prysznicowa. Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na Os.1000 Lecia Katowice do wynajęcia, typu M3 - 50 m2, dwa bardzo ładne pokoje - nie umeblowane, kuchnia w pełni umeblowana. W całym mieszkaniu glazura na podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

206 000 zł63 m² 3 269,84 zł/m²

 

Piętro:19/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 19 piętrze w bloku położonym na oś. Gwiazdy w Katowicach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, pomieszczenia gospodarczego, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

179 000 zł54 m² 3 314,81 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~oferujemy do sprzedaży ustawne mieszkanie dwupokojowe na usytuowane1 piętrze w bloku położonym na oś. 1000-lecia w Katowicach. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Brynów,Katowice

226 000 zł50 m² 4 484,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Brynów. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikusińskiego

Wełnowiec,Katowice

160 000 zł37 m² 4 278,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciche, ciepłe, usytuowane środkowo, spokojna okolica, w pobliżu kościół, plac zabaw, przedszkole, szpital. Mieszkanie po remoncie w 2010 r. Dobra komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Witosa,Katowice

160 000 zł49 m² 3 288,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Katowicach na Osiedlu Witosa w IV piętrowym bloku na II piętrze składa się z dwóch oddzielnych ustawnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Roździeńskiego

Środmieście,Katowice

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miezszkanie w Gwiazdach, w pełni wyposażone, do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

149 999 zł37 m² 4 054 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszm serdecznie do oglądania mieszkania w Katowicach przy ul. Raodockiego. Jest to Kawalewrka z wnęką. Przerobiona na 2 pokoje + kuchnia we wnęce jako aneks - jest to bardzo wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

175 000 zł51 m² 3 431 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1984

Katowice ul. Radockiego mieszkanie na 3 p.w bloku 9 piętrowym do sprzedania.Mieszkanie składa sie z 2 ustawnych pokoji ,kuchni ,łazienki,wc,przedpokoju.W łazience nowa kabina,kafle ,w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karliczka

Giszowiec,Katowice

105 000 zł28 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena! Kawalerka 28m2. Oddzielna kuchnia z oknem, pokój, łazienka razem z wc, przedpokój. Nowe okna drewniane. Drzwi antywłamaniowe. Ogrzewanie centralne z sieci. Podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bogucice

Bogucice,Katowice

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! do negocjacji~bardzo dobra inwestycja pod wynajem! Do sprzedania mieszkanie na 7 piętrze 10 piętrowego bloku. Osiedle jak i klatka schodowa monitorowane! Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, w dzielnicy Brynów. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, balkonu, kuchni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

240 000 zł62 m² 3 864 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Ułańskiej. 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia. Cześć ścian - gładzie gipsowe, na podłodze - deska/panele. Duża łazienka z kabina prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łętowskiego

Katowice,śląskie

185 000 zł62 m² 2 983 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Okazyjna cena! Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Odrodzenia, radockiego w Katowicach. Niska zabudowa. Bardzo dobra lokalizacja - cisza i spokuj. Mieszkanie 3 pokojowe, odzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

960 zł28 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynamu mieszkanie na 10 piętrze w bloku położonym na oś.1000-lecia w Katowicach. Mieszkanie po remoncie - składa się z jednego dużego pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossutha

Witosa,Katowice

189 000 zł60 m² 3 150 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie położone jest na siódmym piętrze w wieżowcu, w pobliżu budynku znajduje się szkoła, przedszkole, minimarkety, łatwy i dogodny dojazd do autostrady A4 oraz dtś. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Istnieje fizyczne złącze internetowe, ale nie wykupywałem abonamentu w czasie, gdy tam nie mieszkam. Jest też praktyczna możliwość podłączenia telewizji kablowej. Telewizor jest, ale nie hd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

174 000 zł60 m² 2 890,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 10 piętrze w bloku położonym w dzielnicy Giszowiec w Katowicach. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

170 000 zł75 m² 2 266 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta wstrzymana! Atrakcyjne mieszkanie do sprzedania w Katowicach przy ul. Radockiego. Bardzo dobry rozkład mieszkania stwarza wiele możliwości arnażacji m. in. można wydzielić dodatkowy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zadole

Zadole,Katowice

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu bardzo atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 w nowej niższej cenie, zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic Zadole.~Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Korfantego

Katowice,śląskie

175 000 zł47 m² 3 699,79 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, balkonu, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

230 000 zł56 m² 4 092,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, w na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie składa się z trzech, samodzielnych pokoi, balkonu, kuchni, łazienki wraz z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witosa

Witosa,Katowice

159 000 zł49 m² 3 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu w korzystnej cenie atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze 4 piętrowego budynku o powierzchni 48,65m2 zlokalizowane na osiedlu Witosa. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mysłowicka

Giszowiec,Katowice

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w dobrym stanie, na wysokim parterze, z dużym balkonem. Wolne od 1 października. Sprzedaż bez pośredników. Usytuowane w cichej, zielonej dzielnicy Katowic. Dogodne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

950 zł37 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w Katowicach na osiedlu Odrodzenia przy ul. Raodckiego. Zadbana. Na podłodze parkiet. Balkon. Polecam! Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie kawalerkę 32m2 w Katowicach, os. Paderewskiego, iip. z tarasem i windą. Mieszkanie w pełni umeblowane (lodówka, pralka, telewizor, płyta gaz., mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

225 000 zł57 m² 3 947 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie zaprojektowane przez projektanta w doskonałej lokalizacji na oś. Tysiąclecia. Mieszkanie o bardzo ergonomicznym układzie, przestronne, duże, dobrze doświetlone. Na 57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy atrakcyjne mieszkanie o pow. 51 m 2 na Osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi , kuchni, łazienki, balkonu i piwnicy. Mieszkanie jest wyposażone (w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Brynów

Brynów,Katowice

115 000 zł26 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w Katowicach na Brynowie. Powierzchnia 26 m2, 1 pokój, widna kuchnia, mały przedpokój, w którym jest zabudowana szafa, oraz łazienka i wc razem. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Murcki

Murcki,Katowice

265 000 zł73 m² 3 630,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ustawne 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach w zielonej dzielnicy Murcki. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w sześciopiętrowym bloku. W pokojach na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

120 000 zł33 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku, zlokalizowane w Katowicach w dzielnicy Giszowiec. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

147 500 zł37 m² 3 986,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Katowicach Brynów. Składa sie z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Wymaga odświeżenia Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

219 000 zł57 m² 3 842,11 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia o powierzchni 57 m2. Usytuowane jest na 6 piętrze 13 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Walentego Roździeńskiego

Walentego Roździeńskiego,Katowice

198 000 zł60 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:10/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach na osiedlu Gwiazdy. Mieszkanie o powierzchni 60 m2, znajduje się na 10 piętrze w 24- piętrowym bloku. W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

189 000 zł54 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki wraz z wc. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wszystkie instalacje po wymianie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrówka Mała

Dąbrówka Mała,Katowice

220 000 zł84 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

do sprzedaży przestronne mieszkanie w Katowicach Bogucicach. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie jest usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

174 000 zł44 m² 3 954,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Katowicach Koszutce o powierzchni 44 m2. Usytuowane jest na szóstym piętrze siedmio piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym Katowicach - dzielnicy Brynów. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

104 000 zł31 m² 3 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Katowicach Giszowcu o powierzchni 31 m2. Usytuowane jest na parterze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, pokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

179 000 zł45 m² 3 995,54 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach na Brynowie. Mieszkanie o powierzchni 44,80 m2 z 2 niezależnymi pokojami, widną kuchnią, przedpokojem, łazienką i wc.