dowolna

Mieszkania w bloku Katowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

650 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

650 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

399 999 zł51 m² 7 855 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

527 582 zł66 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Katowic Superjednostka 2 pokoje, klimatyzacja Oferujemy wynajem mieszkania w bardzo dobrym standardzie o powierzchni 47 m2. Zlokalizowane w centrum Katowic przy al. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Ligota,Katowice

409 000 zł62 m² 6 650,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa lokalizacja,blisko Park,Basen i Tężnia! Koniecznie zobacz- może to coś dla Ciebie? Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

519 000 zł52 m² 10 042,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wysoki standard, pełne umeblowanie, ogródek Katowice oś Bażantów, ul. Bażantów 51,68 m2 powierzchnia użytkowa + 30 m2 taras + 20 m2 ogródek 3 pokoje (salon z aneksem kuchennym, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Jana Kasprowicza

Murcki,Katowice

269 000 zł54 m² 4 981 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem niniejszej oferty jest dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Kasprowicza w Katowicach. Możliwość przerobienia mieszkania na 3 pokojowe. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Murcki, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

282 000 zł41 m² 6 878,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynajęte mieszkanie po generalnym remoncie! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,95 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Katowic. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

399 999 zł51 m² 7 855 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

527 582 zł66 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kostuchna

Kostuchna,Katowice

698 000 zł82 m² 8 535,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zmień adres na jedną z najpopularniejszych lokalizacji w Katowicach! Mieszkanie z własnym ogródkiem już dziś może być Twoje! lokalizacja I otoczenie Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

527 582 zł66 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

399 999 zł51 m² 7 855 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Katowice,śląskie

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowaniu Państwu mieszkanie po generalnym remoncie w super lokalizacji Katowic! Pełna infrastruktura potrzebna do życia w zasięgu 500 metrów od mieszkania. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

250 000 zł49 m² 5 116,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do wprowadzenia z parkingiem w świetnej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

245 000 zł46 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 w Katowicach w dzielnicy Giszowiec, w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Piastów w Katowicach. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, całkowicie umeblowane: w sypialni znajduje się podwójne łóżko oraz duża komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ligota

Ligota,Katowice

355 000 zł62 m² 5 698,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach-Ligocie o powierzchni 62m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - c.o. - piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagrody

Ligota-Panewniki,Katowice

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone w Katowicach przy .ulicy Zagrody Mieszkanie w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jabłoniowa

Dąb,Katowice

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Katowicach w dzielnicy Dąb przy ulicy Jabłoniowej. Lokal mieszkalny o powierzchni 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

527 582 zł66 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

399 999 zł51 m² 7 855 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

339 000 zł57 m² 5 957,82 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56,90 m2 na drugim piętrze w wieżowcu na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. W skład mieszkania wchodzą : -3 pokoje, - kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Samsonowicza

Murcki,Katowice

185 000 zł31 m² 5 987,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| poszukujesz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Katowic? Zapoznaj się z poniższą ofertą. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które znajduje się w południowej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na oś.Paderewskiego w Katowicach.Mieszkanie umeblowane i odświeżone.Czynsz najmu 1100zł plus czynsz administracyjny do spółdzielni (z zaliczkami na wodę i centralne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kredytowa

Stara Ligota,Katowice

345 000 zł57 m² 6 087,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Stara Ligota - 3 pokoje 56 m2 + balkon + piwnica winda + zamknięty korytarz Mam przyjemność zaprezentować państwu 3-pokojowe bardzo jasne i ciepłe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

527 582 zł66 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

399 999 zł51 m² 7 855 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

527 582 zł66 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

399 999 zł51 m² 7 855 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Baildona

Dąb,Katowice

333 449 zł29 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Inwestycja Dębowe Tarasy w Katowicach zlokalizowana w pobliżu Parku Śląskiego oraz centrum handlowego Silesia City Center realizowana jest z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

469 000 zł61 m² 7 701,15 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne mieszkanie na katowickim osiedlu Tysiąclecia, z widokiem na Park Śląski i Stadion Śląski, strona bardzo komfortowa: wschód / południe. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

406 000 zł74 m² 5 464,33 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na os. Tysiąclecia w skład którego wchodzą: - 4 pokoje - komórka - 1 garderoba - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kossutha

Katowice,śląskie

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Kossutha w Katowicach. Opłaty : ok. 400 zł z zaliczkami na fundusz remontowy, eksploatacyjny i wywóz nieczystości Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

325 000 zł36 m² 8 913,88 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszanie, zlokalizowane na wysokim parterze wieżowca. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Katowice,śląskie

1 750 zł51 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy 1 Maja 162. Doskonała lokalizacja przy centrum przesiadkowym. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada duży balkon. Mieszkanie jest w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

349 000 zł84 m² 4 158,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i duże mieszkanie o powierzchni 83,93 m2 na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu w Katowicach na pograniczu Nikiszowca i Giszowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woźniaków

Giszowiec,Katowice

325 000 zł55 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie zadbane, odnowione w bardzo dobrej spokojnej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagrody

Środmieście,Katowice

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mysłowicka

Giszowiec,Katowice

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Mysłowickiej, znajdujące się na 7-piętrze, 10-piętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, 3 minuty od Dworca Kolejowego i Galerii Katowickiej oraz kilka minut do Parku Kościuszki i innych zielonych miejsc w mieście. Nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Brynów,Katowice

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Mieszkanie jest po remoncie, wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku po termomodernizacji. Lokal.