dowolna

Mieszkania w bloku Katowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

650 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

650 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

449 000 zł68 m² 6 569,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje w Katowicach na os. Paderewskiego, o pow. 68,31m2 w bloku. Mieszkanie posiada -4 nieprzechodnie pokoje -łazienkę -toaletę -widną kuchnię -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 400 zł44 m² 31,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe blisko ibm Proponujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego, czyli w najbardziej popularnej lokalizacji w mieście. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje w Katowicach na os. Paderewskiego, o pow. 43,10m2 w bloku. Uwaga: mieszkanie do remontu ale zostanie wymieniona stolarka okienna na nową! - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

405 000 zł74 m² 5 472,97 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na os. Tysiąclecia w skład którego wchodzą: - 4 pokoje - komórka - 1 garderoba - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oswobodzenia

Katowice,śląskie

1 550 zł32 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy wynajem mieszkania o powierzchni 32m przy ul. Oswobodzenia w Katowicach Mieszkanie składa się z kuchni, pokoju i przedpokoju. Okna pcv Łazienka z kabiną i pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

319 000 zł50 m² 6 437,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bloku zlokalizowane w Katowicach Szopienicach przy ul. Morawa o powierzchni 49.5m2 po kapitalnym remoncie. Zaletą mieszkania jest zamykany korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Brynów

Brynów,Katowice

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 56 m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - słoneczna kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Gwiazdy w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 7 piętrze wysokiego budynku z 3 windami. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

558 000 zł69 m² 8 057,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Paderewskiego w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jankego

Piotrowice,Katowice

290 000 zł46 m² 6 285,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Piotrowice Jankego 46 m2 2 pokoje do remontu / parking - bezpośrednio Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46,14 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oswobodzenia

Katowice,śląskie

215 000 zł53 m² 4 072 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem niniejszej oferty jest dwupokojowe, słoneczne, mieszkanie w okolicy Szybu Wilson. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrzę. Jest ono dwustronne, dzięki czemu wewnątrz jest więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

219 900 zł28 m² 7 715,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Jabłoniowej. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość, w zasobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 800 zł43 m² 41,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PO remoncie I odświeżeniu dobrze wyposażone I funkcjonalne Oferujemy do wynajęcia sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego, czyli w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Konieczność wykupienia ubezpieczenia oc Najemcy. Mieszkanie dostępne od zaraz Najem - minimum rok, z możliwością przedłużenia. Oferta dla jednej lub dwóch osób. Zakaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 005 000 zł104 m² 9 663 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedam piękny apartament Z bajecznym tarasem ponad 120 m2! Piękne 4 pokoje z Tarasem - Wysoko na 16 piętrze z widokiem na Panoramę Miasta Osiedle Nowe Tysiąclecie Perełka na Katowickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Katowice,śląskie

329 000 zł57 m² 5 761 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem niniejszej oferty jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze kamienicy. Budynek jest w dobrym stanie, klatka schodowa o wysokim standardzie, niedawno wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

450 000 zł49 m² 9 202,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice - Os. Paderewskiego - przytulne mieszkanie 2-pokojowe na ostatnim piętrze! Szczegóły mieszkania: -powierzchnia 48,9mkw -2 pokoje z możliwością zmiany układu na 3 pokojowe -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

487 000 zł59 m² 8 254,24 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Gwiazdy w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 17 piętrze wysokiego bloku z 3 windami. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

397 990 zł60 m² 6 633,17 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach-Zawodziu o powierzchni 60 m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc - c.o. i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ciepłe, ciche i komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m. kw. zlokalizowane w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2 położone w Katowicach przy .ulicy Rolnej Mieszkanie w budynku po termomodernizacji. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

439 000 zł49 m² 8 904,67 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla wymagających klientów, którzy pragną wprowadzić się bez remontowania! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radockiego

Ochojec,Katowice

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Odrodzenia przy ul. Radockiego. 3 pokoje, wc , Łazienka, przedpokój i kuchnia. 57m2 Budynek jest ładnie położony przed nim jest duży teren zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iłłakowiczówny

Koszutka,Katowice

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Katowice - Koszutka - 2 pokoje po remoncie w doskonałej lokalizacji! Możliwość zakupienia garażu w cenie 15tys. zł! Szczegóły mieszkania: -powierzchnia 48mkw -2 pokoje - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

1 400 zł21 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane i urządzone mieszkanie o powierzchni ok. 21 m2 położone w centrum Katowic w okolicy ul. Mikołowskiej i awf - super lokalizacja! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego lokalu mieszkalnego, z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Także idealne miejsce do zamieszkania dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronisławy

Ligota,Katowice

289 500 zł51 m² 5 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przestronne i rozkładowe mieszkanie 2 (3). 51m2 oraz piwnica 6m2 Lokal mieszkalny jest usytuowany w Katowicach (dzielnica Ligota, ul. Bronisławy), na drugim piętrze, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

445 000 zł56 m² 7 920,97 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ustawne 3 pokojowe - gotowe nowa oferta! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych - Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję śliczne mieszkanie w wysokim standardzie na 16 piętrze z przepięknym widokiem na zachód. Mieszkanie czyste i pachnące, odświeżone po poprzednim Najemcy. Wszystkie meble wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

250 000 zł43 m² 5 760,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Obroki o powierzchni 43,40 m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku. Cena mieszkania wynosi 250 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Brynów,Katowice

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach na os. Tysiąclecia o powierzchni 60 m2 w skład którego wchodzą 2 pokoje: - salon - pokój - duża kuchnia - przedpokój - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyplera

Załęże,Katowice

299 000 zł51 m² 5 851,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

agencyjnej! Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze skomunikowanego? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie w Katowicach przy ulicy Wyplera 7h o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rochowiaka

Środmieście,Katowice

525 000 zł64 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania bezpośrednio od właściciela mieszkanie o powierzchni 64 m2 w doskonałej lokalizacji w centrum Katowic. Mieszkanie, położone na 2 piętrze 4-piętrowego wyremontowanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

350 000 zł43 m² 8 058,95 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Chorzowskiej o powierzchni 43,43 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2014 r. Cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

487 000 zł60 m² 8 116,67 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ligota

Ligota,Katowice

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach-Ligocie o powierzchni 62m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - c.o. - piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrowice,Katowice

279 000 zł49 m² 5 719,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Katowice - piotrowice mieszkanie 2 pokojowe Prezentuje ofertę sprzedaży lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość należącego do zasobów spółdzielni mieszkaniowej "silesia". Dostępną wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 600 zł57 m² 28,27 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz słonecznego mieszkania na osiedlu Tysiąclecia? Przedstawiam Ci bardzo komfortowe mieszkanie o optymalnej powierzchni 56,6 m2, z ogrzewaniem miejskim. Warunki: najem dla max. 3 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Brynów,Katowice

332 000 zł48 m² 6 945,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą i możliwością przekształcenia w pełną własność. Do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

379 000 zł57 m² 6 696,11 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz słonecznego mieszkania na osiedlu Tysiąclecia? Przedstawiam Ci bardzo komfortowe mieszkanie o optymalnej powierzchni 56,6 m2, z ogrzewaniem miejskim. Bez prowizji! Jest opcja zakupu.