dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Rynek pierwotny

539 973 zł43,60 m² 12 384,70 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! 2-pokojowe mieszkanie W samym centrum Z dużym balkonem Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,84 m² 7 800,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - w urokliwej części Ligoty na ulicy Księdza Biskupa Teofila Bromboszcza. Informacje podstawowe: powierzchnia 53,84m2 plus duże pomieszczenie piwniczne przypisane.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,11 m² 9 673,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Mikołowskiej 37/1 Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Wymieniono wszystkie instalacje, w tym elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 546 zł52,03 m² 13 003 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

632 468 zł57,90 m² 10 923,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 57.90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59 m² 8 966,10 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 3 pokojowe, 59 mkw. UL tysiąclecia 47/1. Mieszkanie po generalnym remoncie (koniec 16.04.2026) MIESZKANIE: - Garderoba - 3 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

342 657 zł30,87 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie to wymarzone miejsce dla osób pragnących jednoczesnej bliskości centrum miasta oraz sąsiedztwa licznych miejsc zielonych, sprzyjających rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł35 m² 15 714 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Katowic, w inwestycji "dom przy Filharmonii". Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w apartamentowcu. możliwość zakupu z najemcą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł49 m² 10 816,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Najbardziej zielona inwestycja na mapie katowic (dzielnica Bogucice) Nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Lipowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze Rozkład mieszkania: na przestrzeń o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł85 m² 7 023,53 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Katowice brynów / ligota - ul. Ligocka - 85m2 - 4 pokoje + balkon + piwnica we speak english Do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne, wyjątkowo funkcjonalne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33,53 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.09.2026 rok Katowice ul. Mikołowska 49 - obok awf! Lokal 33,53m2 składa się z: - przedpokoju - Kuchni z oknem(płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik, mała.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m dla osób, które cenią przestrzeń, spokój i dobrze zaprojektowane wnętrza. To miejsce, które daje poczucie prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 215 zł33,41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasny apartament Z dużym ogrodem od strony południowej Komfort | Kameralne osiedle | Dogodna lokalizacja Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Nowoczesny apartament - cisza Ochojca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 952 zł46,94 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37,62 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duża, ładna i tania w utrzymaniu kawalerka. Mieszkanie położone w centrum Ligoty-Panewnik, w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 zł24 m² 47,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Lisa 14 A w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 24 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- w pobliżu restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł115 m² 32,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wojewódzkiej 23 w Katowicach, w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, dworca pkp oraz przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Katowice Centrum ul. Korfantego - Superjednostka - 2 pokoje | 47,5 m2 + duży balkon! top lokalizacja! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

246 372 zł33,07 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! Wygodna kawalerka! Obok Parku Śląskiego | Katowice ul. Dębowa zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 655 zł101,50 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Penthouse | 101,50 m | Nowoczesne osiedle pełne zieleni bez prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 101,50 m , położony w nowoczesnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż! katowice osiedle gwiazdy piękny widok na panoramę Katowic! po generalnym remoncie! W ofercie sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem z pięknym widokiem na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Piotrowice, ul. Zbożowa Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w dzielnicy Katowice Piotrowice. Lokal usytuowany w nowoczesnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,94 m² 10 188,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku pcc 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 10 580 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agenta prowadzącego) Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 453 zł55,24 m² 12 300,02 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł86,50 m² 10 739,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 86,5 m | Katowice, ul. Wróbli | Balkon | Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem 1 pokój 17m2 Katowice Centrum. Oferujemy Państwu pokój do wynajęcia, znajdujący się w mieszkaniu o powierzchni 76m2 zlokalizowanym na parterze przy ulicy Drzymały w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł43,30 m² 7 806 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice ul. Nowowiejskiego - zielone, zadbane osiedle blisko ścisłego centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 43,3m2 z balkonem zlokalizowane na I piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 3-pokojowe mieszkanie, ul. Grabskiego, katowice (os. Witosa) Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 2. piętrze 9-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 321 460 zł94,39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas | Wyjątkowy Apartament z dużym tarasem ostatnie piętro | Inwestycja Semiramis, katowice Tylko w naszej ofercie pojawia się na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,82 m² 9 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 47,82 m - Katowice Ligota ul. Zielonogórska 6 do 20.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 17-piętrowego apartamentowca w prestiżowej inwestycji Sokolska Towers. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł57,95 m² 12 924,94 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prestiżowy apartament blisko centrum Katowic lokalizacja Idealne miejsce dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy korzyściami płynącymi z mieszkania blisko serca dużego miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,85 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Klonowej, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mariacka

Katowice,śląskie

3 200 zł160 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 160 do 200m2 w ścisłym centrum Katowic, okolica ul. Mariackiej. Idealne pod inwestycje jako apartamenty krótko terminowe, hotel, bursy dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

469 500 zł52 m² 9 028,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ciekawą propozycję sprzedaży mieszkania, położonego w oficynie kamienicy w ścisłym centrum miasta. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Ulicę J. Kochanowskiego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68,30 m² 52,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować designerskie mieszkanie do wynajmu, które łączy nowoczesny komfort z klimatem historycznej dzielnicy Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia