dowolna

Domy w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 349 000 zł165 m² 8 175,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Możliwość zakupu całego bliźniaka jak i jego konkretnej części! bez prowizji! Nowoczesny i luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej na dużej i ustawnej działce w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł128 m² 6 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Lokalizacja: katowice, ul. Kryształowa (zarzecze/podlesie). Osiedle Zalesie jest nowo powstającym nowoczesnym kompleksem domów jednorodzinnych i apartamentów oferowanych na sprzedaż wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł136 m² 8 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Nowy dom - gotowy do odbioru - Z największą działką 604 m2 mogą Państwo już odebrać klucze i zostać jego właścicielem od razu bez czekania. Dom skrajny/zewnętrzny z największą.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA DOMU POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl PRZEŚLEMY.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MIESZKANIA POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł144,50 m² 6 221,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Dom na sprzedaż - Katowice Panewniki, ul. Bałtycka | MMC Nieruchomości Szukasz przestronnego domu w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic? Poznaj wyjątkową ofertę domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł215,40 m² 6 959,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z klimatyzacją, fotowoltaiką i ogrodem - Katowice Kostuchna, piotrowice Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł127 m² 8 653,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

(bezpośrednio od właściciela bez prowizji) [zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru] Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 127 m położony w Katowicach przy ul. Bojanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 562 131 zł132,16 m² 11 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej | Panewniki Katowice | wysoki standard | kameralna inwestycja Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej realizowane w ramach kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł151 m² 9 264,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Nowoczesny dom z garażem | 151 m | Katowice Podlesie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych południowych dzielnic Katowice - Podlesiu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:548 m²

= oferta bez prowizji od kupującego = Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 159,48 m , położony na działce o powierzchni 548m2 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Przestronny dom Z pięknym ogrodem. Katowice piotrowice. Oferujemy do sprzedaży przestronny dom po remoncie w Katowicach Piotrowicach. Ta wyjątkowa nieruchomość gwarantuje wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł160 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Katowice - Piotrowice, ul. Szymanowskiego Dom jednorodzinny 160 m | 5 pokoi + salon | 3 łazienki | działka 450 m Cena: 1 680 000 zł Rok budowy: 2005 | Remont: 2021 opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu opt przy ul. Rożanowicza w Katowicach. Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł134 m² 7 828,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Reprezentujemy stronę sprzedającą, więc nie pobieramy prowizji od transakcji kupna! Brak podatku pcc. - zupełnie nowa inwestycja, idealna dla osób, które pragną zamieszkać w domu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł300,93 m² 7 144,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:594 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w poszukiwanej lokalizacji: katowice - Ochojec okolice ul. Prusa. Dom wolnostojący na działce 594m 2 + garaż wolnostojący do zagospodarowania. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł170 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w poszukiwanej lokalizacji: katowice - Ochojec okolice ul. Prusa. Dom wolnostojący - parterowy na działce 458 Dom ma powierzchnię ok 170m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł135 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Cena: 1 350 000 pln | Powierzchnia: ok. 135 m | Działka: 361 m | Pokoje: 4/5 | Rok budowy: 2021 | Ogrzewanie: pompa ciepła | Miejsca postojowe: 2 | Ogród: ok. 40 m Cywilizowane, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł418,54 m² 5 495,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:740 m²

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic. Kamienica z lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł406 m² 5 418,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta polecana! Oferujemy do sprzedaży większościowy udział w kamienicy wynoszący 52,8 %. Kamienica w ścisłym centrum Katowic położona przy ul. Warszawskiej. Przedmiotem sprzedaży jest:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany na Osiedlu Zimowym przy ul. Szronowej w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Funkcjonalny dom doskonale zaspokoi potrzeby nawet dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł291,65 m² 5 657,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

Przestronny dom Z pięknym ogrodem. Katowice piotrowice Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży przestronny dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Katowice Piotrowice ul.Asnyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł161 m² 11 484,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, położonego w Katowicach-Kostuchnie przy ulicy Bukszpanowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł216,15 m² 8 558,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Oferowana do sprzedaży nieruchomość zlokalizowana jest w Katowicach, w dzielnicy Wełnowiec na bardzo popularnym i atrakcyjnym osiedlu opt. Dom położony jest w bardzo urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom dwukondygnacyjny w prestiżowej lokalizacji tuż przy Parku Kościuszki w Katowicach Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł115,20 m² 8 463,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Ważne: - dom jest już zarezerwowany do sprzedaży. - kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! - Dom jest wystawiony na sprzedaż wraz z kompletną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł291,71 m² 2 811,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Uwaga! Wyłącznie transakcja gotówkowa. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł143,80 m² 7 858,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowa inwestycja W świetnej lokalizacji! 0% prowizji! 0% podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji położonej w dzielnicy Piotrowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł166 m² 7 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

!koszutka - klonowa! bliźniak W prestiżowej koszutce Z ogromnym potencjałem 166 M do własnej aranżacji! Lokalizacja: katowice, koszutka, ul. Klonowa Cena Ofertowa: 1 180 000 pln - do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł161,73 m² 9 274,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych W malowniczej zielonej częsci katowic dom Z zielonym dachem nad garażem nowoczesne wysokie duże okna Na sprzedaż dom o pow. 161,73 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł450 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:842 m²

Polecam Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną wolnostojącym budynkiem typu willa miejska, który aktualnie pełni funkcję biurową. Nieruchomość zlokalizowana jest w Katowicach, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł270 m² 13 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży nowy i wykończony dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Katowice Kostuchna. Nieruchomość cechuje się bardzo atrakcyjną architekturą. Nowoczesny projekt zakłada przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 160 m | działka 300 m | Katowice Zarzecze Lokalizacja: katowice, zarzecze Typ nieruchomości: dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej Powierzchnia użytkowa: ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł235 m² 11 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! 0% prowizji dla klienta Kupującego! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży luksusowej willi miejskiej z piękną działką.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł353 m² 8 498,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Tylko W realton nieruchomości nieruchomość premium dla wymagającego klienta nieruchomość idealna także pod firmę Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjny.