dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

819 000 zł85,62 m² 9 915,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Wiertniczej 24a w apartamentowcu wybudowanym w 2022 r na 3 piętrze. To doskonale skomunikowane osiedle z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł43,33 m² 11 193,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne dwa pokoje + balkon. Lokal po remoncie. Świetny rozkład, doskonała lokalizacja. Lokal mieszkalny o pow. 43,33 m 2 , u sytuowany na osiedlu Paderewskiego, przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu na wynajem Elegancki, luksusowy apartament zlokalizowany w znanej Inwestycji Sokolska Towers 30 w Katowicach. Budynek z eleganckim Lobby spełnia wysokie standardy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

643 963 zł58,02 m² 11 098,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł37,15 m² 11 278,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł36,82 m² 7 740,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? Chcesz zamieszkać blisko centrum Katowic, ale w cichym miejscu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanej części Katowic na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł40,86 m² 12 848,75 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inspire | dolina 3 stawów | I etap, budynek D | 2 pokoje, parter, ogródek Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na parterze z ogródkiem(77m2) z widokiem na ścieżkę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Cena 399000 zł Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: katowice, śródmieście ul. Plebiscytowa Powierzchnia 43,37 m2, 3 piętro w odrestaurowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 630 zł61,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie gotowe do aranżacji, dostępne w tej nieruchomości z puli rodzinnej - idealna propozycja dla osób szukających komfortu, zieleni i świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 386 zł75,50 m² 10 852,79 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! 4 pokoje W centrum + balkon Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam. Idealne mieszkanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Brynowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 762 zł69,70 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Bezczynszowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,27 m² 11 037,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m , zlokalizowany w sercu zielonej dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50,01 m² 9 398,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować państwu lokal znajdujący się w Katowicach przy ulicy Panewnickiej. Lokal usytuowany na 1 piętrze, 3 piętrowego bloku. Nieruchomość składa się z: 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł75,04 m² 11 047,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3pak inwestycyjny: mieszkanie o powierzchni 75m2 podzielone na trzy niezależne lokale, zlokalizowane w przy ulicy Barbary w katowickim Śródmieściu. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 944 zł72,47 m² 14 349,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł58,74 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ciepłe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, idealne jako gotowa inwestycja pod wynajem studencki lub komfortowe miejsce do życia dla rodziny. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł39,31 m² 11 320,27 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł28 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie na wynajem w świetnej lokalizacji - ul. Piastów (osiedle Tysiąclecia) Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę mieszkania 1-pokojowego na wynajem położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 976 zł37,74 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc- mieszkanie idealne na wynajem! Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.74 m2 na obrzeżach Centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 488 zł79,80 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje przy spodku - Pierwszy Najemca po Remoncie! (koszutka) Wynajmę bezpośrednio jasne, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w sercu Katowic - przy ul. Katowickiej 65 (dzielnica Koszutka). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - 2-pokójowe mieszkanie w Katowicach, dębowe Tarasy Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 zł28 m² 44,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni ok. 28m , położoną w doskonałej lokalizacji, przy ul. Piastów na osiedlu Tysiąclecia. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 042 zł46,60 m² 11 073,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł52 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 448 zł81,84 m² 9 340,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48,65 m² 9 558,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, po generalnym remoncie, na Osiedlu Witosa w Katowicach przy ul. Kwiatkowskiego o powierzchni 48,65m. Mieszkanie z balkonem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 422 zł54,70 m² 12 274,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 190 zł43,73 m² 11 643,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 43.73 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł92,20 m² 8 785,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,20 m , położone na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 106 zł72,89 m² 9 906,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Osiedle "na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz nospr. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł73,07 m² 11 632,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Katowice, ligota, os. Książęce - 3 pokoje z dużym tarasem, komórką lokatorską oraz możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym. Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł30,40 m² 13 453,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Katowice Brynów ul. Ceglana - 1 pokój - 30 m2 z balkonem + Parking Nowe Bud Lux /winda we speak english Idealne jako inwestycja. Do wejścia. Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, garderobą i garażem - Dębowe Tarasy, katowice Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m z balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia