dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 301 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śląskie, katowice, opolska luksusowy apartament 41 M2, bezpośrednio od właścicielki, bez prowizji! Oferuję na wynajem luksusowy całkowicie nowy apartament o powierzchni ok. 41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

384 000 zł62 m² 6 193,55 zł/m²

 

Piętro:11/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Gwiazdy w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 11 piętrze wysokiego budynku z 3 windami. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Burowiec,Katowice

380 000 zł73 m² 5 191,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam przestronne mieszkanie 4 pokojowe w spokojnej lokalizacji! Lokalizacja: katowice, ul. Gen. Józefa Hallera Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

349 000 zł34 m² 10 115,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Stopa zwrotu z wynajmu krótkoterminowego po odliczeniu podatku - 11-11,5%! Sprzedający wystawia fakturę vat, więc nie płacisz podatku pcc przy zakupie w wysokości 2%, t.j. oszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

389 000 zł63 m² 6 169,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Centrum Katowic. Lokalizacja: ul. Słowackiego 8, katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe 3 pokoje do wprowadzenia! Do sprzedania ciche mieszkanie położone na os. Ligota Park w dzielnicy Brynów w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 3 piętrze niskiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Brynów

Brynów,Katowice

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

customer service in english (see below.) Do wynajęcia stylowe mieszkanie w Katowicach Centrum. Powierzchnia 25m2. Posiadamy więcej takich nieruchomości! Świetna dostępność komunikacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

3 400 zł43 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

centrum Katowic przy ul. Sokolskiej (sokolska Tower). Zlokalizowane na 10 piętrze w 17 piętrowym budynku. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

410 000 zł57 m² 7 205,62 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na popularnym Osiedlu Tysiąclecia blisko Parku Śląskiego! Nieruchomość zlokalizowana na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic - Os. Tysiąclecia w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojewódzka

Katowice,śląskie

200 000 zł84 m² 2 386,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż lokal przeznaczony do adaptacji na lokal mieszkalny znajdujący się w ścisłym centrum Katowic przy ul. Wojewódzkiej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym pięciokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Burowiec,Katowice

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest dwu pokojowe mieszkanie na parterze na spokojnym osiedlu w Katowicach Mieszkanie jest po remoncie, zadbane i wykończone w dobrym guście. Sprzedawane wraz z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Bogucice,Katowice

1 350 zł36 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Koszty pośrednictwa Revelio ponosi jedynie właściciel nieruchomości! Do wynajęcia - w pełni wyposażone - mieszkanie o powierzchni 36,24 m2. Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

292 000 zł42 m² 6 927,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Super oferta dla studentów, singli, młodych małżeństw lub inwestorów pod wynajem. Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Katowic przy ul. Katowickiej sprzedam. Kupując za gotówkę - rabat - 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

550 000 zł43 m² 12 907,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 42,61 m2 położone w 4 wieżach na Os. Tysiąclecia, to idealny wybór dla osób, które cenią sobie styl w mieszkaniu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Brynów,Katowice

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp zapraszam na wirtualny spacer: lokalizacja: ul. Ceglana, katowice Ilość pokoi: 3 Metraż: 60 mkw Kuchnia: otwarta Piętro: 2/5 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Katowice,śląskie

1 600 zł37 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, jasne, dwupokojowe mieszkanie, w dzielnicy dąb, przy ulicy Lipowej. Mieszkanie zostało dopiero co odnowione w lutym 2022. Mieszkanie składa się salonu, sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Zawodzie,Katowice

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyremontowanego i słonecznego mieszkania blisko centrum Katowic. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

1 800 zł39 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, jasne, dwupokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, przy ulicy Ułańskiej. Mieszkanie składa się przedpokoju, salonu, sypialni, garderoby, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 500 zł39 m² 38 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne wyposażone, jasne, dwupokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, przy ulicy Tysiąclecia 15. Mieszkanie składa się przedpokoju, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 18 Sierpnia

Załęże,Katowice

800 zł18 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia pokój dwuosobowy W mieszkaniu zlokalizowanym W katowicach przy ul. 18-go sierpnia, blisko centrum! bez prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołowska

Śródmieście,Katowice

2 200 zł70 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, trzypokojowe mieszkanie, w Centrum Katowic przy ulicy Mikołowskiej. Mieszkanie składa się salonu oraz dwóch oddzielnych sypialni, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Burowiec,Katowice

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie składające się z dużego widnego pokoju oraz kuchni z oknem.Mieszkanie znajduje się blisko Ikea i Centrum Dąbrówka, dobrze skomunikowane zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbowa

Koszutka,Katowice

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic. Mieszkanie częściowo umeblowane. W pobliżu pełna infrastruktura : sklepy przychodnia, apteka, żłobek, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

320 000 zł54 m² 5 981,31 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje Z widokiem na zieleń -osiedle tysiąclecia Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Ligota,Katowice

199 948 zł27 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji dla klienta kupującego! Oferujemy do sprzedaży komfortową kawalerka w Katowicach w dzielnicy Ligota. Nowy blok! Mieszkanie o powierzchni 27 mkw składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Ligota,Katowice

303 264 zł42 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji dla klienta kupującego! Oferujemy do sprzedaży komfortową kawalerka w Katowicach w dzielnicy Ligota. Nowy blok! Mieszkanie o powierzchni 42 mkw składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

569 000 zł71 m² 8 002,81 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 71m2 usytuowane na jednym z największych osiedli w Katowicach-Tysiącleciu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Ligota,Katowice

579 401 zł83 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla klienta kupującego! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie M-4 w Katowicach w dzielnicy Ligota. Nowy blok! Mieszkanie o powierzchni 83 mkw składa się z: dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środmieście,Katowice

495 000 zł80 m² 6 188 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż trzypokojowe, komfortowe, wykończone mieszkanie położone w Katowicach, ulica Barbary, zaledwie 10 minut pieszo od Centrum Katowic, 500 metrów od autostrady A4, 4 minuty od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kilińskiego

Środmieście,Katowice

670 000 zł133 m² 5 037,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna nieruchomość przy ulicy Kilińskiego w Centrum Katowic. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cicha

Dąb,Katowice

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak Prowizji - Brak pcc - Brak dodatkowych opłat Promocyjna oferta tylko do 15 kwietnia! Cena katalogowa: 380.562,00 zł Cena promocyjna: 349.933,00 zł Idealne miejsce dla osób pragnących bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Ściegiennego

Koszutka,Katowice

285 003 zł26 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne układy || Centralna lokalizacja || Najniższe ceny na rynku Inwestycja w trakcie realizacji. Planowana data oddania do użytku lV kwartał 2022r. Szczegóły promocji: cena promocyjna 285.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

750 000 zł61 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowy wyjątkowy apartament zapewniający komfort i bezpieczeństwo na zamkniętym i prestiżowym osiedlu Park Bażantów! Znajdujący się na parterze Apartament o pow. 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe w Katowicach na Tysiącleciu Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cicha

Dąb,Katowice

337 000 zł32 m² 10 531,20 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak Prowizji - Brak pcc - Brak dodatkowych opłat Promocyjna oferta tylko do 15 kwietnia! Cena katalogowa: 367.353,00 zł Cena promocyjna: 337.964,00 zł Idealne miejsce dla osób pragnących bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

410 000 zł36 m² 11 465,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Idealna oferta dla singli, pary jak i osób starszych w świetnej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Widok

Dąb,Katowice

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak Prowizji - Brak pcc - Brak dodatkowych opłat Promocyjna oferta tylko w marcu! Cena katalogowa: 358.092,00 zł Cena promocyjna: 329.444,00 zł Idealne miejsce dla osób pragnących bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kostuchna

Kostuchna,Katowice

2 900 zł61 m² 47,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowy wyjątkowy apartament zapewniający komfort i bezpieczeństwo na zamkniętym i prestiżowym osiedlu Park Bażantów! Znajdujący się na parterze Apartament o pow. 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z widokiem na las! Dostępne od 1 Maja 2 pokoje na 1 piętrze 5 piętrowego budynku. Podstawowe informacje: pięciopiętrowy, budynek znajdujący się w cichej, zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie na os. Tysiąclecia! Mieszkanie o pow. 46,7m2 znajduje się na 16 piętrze z widokiem na staw maroko, wesołe Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Ligota,Katowice

339 000 zł64 m² 5 297 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m2 po generalnym remoncie położone w Katowicach Ligocie, okolica ul. Koszalińskiej i ul. Słupskiej. Promocja świąteczna -.