dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Brynów

Brynów,Katowice

1 350 000 zł161 m² 8 385,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament Z dwoma garażami ( ptasie osiedle)!. Do sprzedania bardzo ustawne, ciekawie zaaranżowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie budynków o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku przy ul. Ziołowej 43, w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Ochojec. Charakterystycznym dla lokalizacji jest niska zabudowa, blisko centrum, a zarazem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baildona

Dąb,Katowice

2 899 zł65 m² 44,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

[b]nowe i nowoczesne od zaraz! blisko centrum katowic mieszkanie dla wymagających klientów![/b] - [b]service in englishapartment for demanding, the price of 2899 pln + charges. Ask for the offer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Katowice,śląskie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w kamienicy przy ulicy Barbary w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 70 m2. Położenie: kamienica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koszutka

Koszutka,Katowice

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

135. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, jednostronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 usytuowane w okolicy pl. Grunwaldzkiego w dzielnicy Koszutka. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

1 050 zł37 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Katowic przy ul. Uniwersyteckiej, na parterze, sklada sie z dwóch pokoi niezależnych, oddzielnej Kuchni i Łazienki. Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Bolesława Krzywoustego

Tysiąclecia,Katowice

1 190 zł43 m² 27,67 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43m2 świeżo po wykończeniu o wysokim standardzie. Na podłogach panele i gres. Ściany pomalowane na biało. W łazience i kuchni płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Tysiąclecia,Katowice

225 000 zł46 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Mieszka I. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagrody

Ligota,Katowice

149 000 zł55 m² 2 709,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Zagrody w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 55,21 m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Katowice,śląskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

[b]mieszkanie na nowym osiedlu "francuska park" czeka na pierwszego najemce![/b] - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyclicencjonowany pośrednik - lic zaw 11841) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 90,25 m2 położony w kamienicy. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dąb

Dąb,Katowice

2 690 zł73 m² 36,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 3 pokojowego apartamentu na dębowych tarasach Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego apartamentu o wysokim standardzie. Apartament jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baildona

Katowice,śląskie

2 499 zł52 m² 48,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

[b]blisko centrum katowic mieszkanie dla wymagających klientów![/b] - [b]service in englishapartment for demanding. I am at your disposal. [/b] - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Katowice,śląskie

265 000 zł65 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Reymonta w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 65 m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

274 999 zł83 m² 3 313,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

[b]cztery pokoje nieprzechodnie piotrowice - ochojec bardzo dobra cena! [/b] - Mamy Państwu do zaoferowania zakup mieszkania na osiedlu Odrodzenia o łącznej powierzchni 83 mkw w Południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baildona

Katowice,śląskie

384 000 zł51 m² 7 470,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

[b]blisko centrum katowic mieszkanie dla wymagających klientów! - nowa niższa cena! [/b] - [b]service in englishapartment for demanding. I am at your disposal. [/b] - Osoba prowadząca ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

1 750 zł45 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 45 m 2. Do dyspozycji dwa pokoje o pow. 18 m 2 i 10 m 2 , przedpokój z garderobą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Baildona

Dąb,Katowice

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam Państwu apartament w Katowicach, dzielnicy Dąb przy ul. Johna Baildona na zamkniętym osiedlu "dębowe Tarasy" Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelków

Brynów,Katowice

2 200 zł110 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

[b]dwu poziomowe duże mieszkanie! - trzy pokoje ogródek I garaż![/b] - [b]service in englishapartment for demanding, the price of 2200 pln + charges. Ask for the offer, i am at your disposal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochojec

Ochojec,Katowice

215 000 zł47 m² 4 538,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, ochojec, mieszkanie, 2-pokoje, sprzedaż Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,37 m2. na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku. Blok ocieplony. W cenie mieszkania całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

342 500 zł71 m² 4 823,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z okazyjną ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim na osiedlu cyprysowym w Katowicach. Osiedle jest zamknięte, monitorowane, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Widok

Katowice,śląskie

649 000 zł182 m² 3 560,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. W sprawie ustalenia prezentacji Właściciele oraz Agencja proszą Zainteresowanych o kontakt telefoniczny z osobą wskazaną w ogłoszeniu. Do sprzedania jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koszutka

Koszutka,Katowice

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

204. Gorąco polecam przestronną kawalerkę na sprzedaż. Lokal o powierzchni 34 mkw, znajdujący się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku w dzielnicy Koszutka. Mieszkanie składa się z widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

1 600 zł92 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajmu mieszkanie położonme na 2 piętrze w kamienicy 4-piętrowej. Lokal o powierzchni 92 m2 sklada sie z 3 niezależnych pokoi, kuchni ze spiżarką, komórki, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Szopienice,Katowice

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowa kawalerka od zaraz! Wynajmę bezpośrednio luksusową kawalerkę o powierzchni 35 m 2 usytuowaną w kamienicy na ul. Krakowskiej w Katowicach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Katowice,śląskie

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

307 600 zł62 m² 4 937,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

[b]luksusowe blisko centrum katowic osiedle Z ochroną[/b] - [b]service in englishapartment for demanding, the price of 3000 pln + charges. Ask for the offer, i am at your disposal. [/b] - Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu piękne, przestronne mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 składa sie z 3 niezależnych pokoi, dużej i widnej kuchni, przestronnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

[b] nowy budynek - dębowe tarasy Z klimatyzacją! [/b] - Nowe mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją na strzeżonym i prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy (budynek z 2014r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

[b]super oferta - zamknięte osiedle Z ochroną 3 pokoje bardzo ładny widok! [/b] - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyclicencjonowany pośrednik - lic zaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

340 000 zł63 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tel. Ciekawa propozycja na siedzibę firmy (faktura vat I lokalizacja) do sprzedaży nowy apartament W katowicach wysoki parter niski blok powierzchnia ok. 63m2 hol Z garderobą, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

[b]od zaraz! obok parku śląskiego kawalerka Z garażem![/b] - [b]okazja, mieszkanie Z M.POSTOJOWYM, GARDEROBĄ i BALKONEM IDEALNE DLA SINGLA LUB PARY [/b] Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Korfantego

Koszutka,Katowice

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulną kawalerkę, znajdującą się na 1 pięŧrze w 2 piętrowej kamienicy. Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w przedpokoju .Na wprost znajduje się wejście do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Baildona

Dąb,Katowice

219 000 zł29 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, dzielnicy Dąb przy ul. Johna Baildona na zamkniętym osiedlu quot;Dębowe Tarasyquot; mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Katowic, z przepięknym widokiem na panoramę Katowic. Mieszkanie jest po remoncie. Mieszkanie znajduje się przy ul. Uniwersyteckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baildona