dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

175 000 zł49 m² 3 552,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku. W pokojach na podłodze panele, na ścianach gładź. Z jednego z pokoi wyjście na balkon - widok na osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Witosa

Witosa,Katowice

165 000 zł58 m² 2 844,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra inwestycja pod wynajem!bezpłatne doradztwo kredytowe!~cena do negocjacji!~oferujemy na sprzedaż Państwu ładne ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dębowe Tarasy

Dębowe Tarasy,Katowice

452 400 zł78 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| lokalizacja: katowice - osiedle Dębowe Tarasy, w sąsiedztwie centrum handlowe Silesia City Center, gdzie znajdują się liczne restauracje, pasaż handlowy, kino, fitness oraz supermarket Tesco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

1 250 zł31 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem o pow. 31m2 w Katowicach na Osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 10-piętrowym. Stan mieszkania bardzo dobry, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, świeżo po remoncie mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na 12 piętrze z widokiem na Wojewó;dzki Park Kultury i Wypoczynku. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

142 500 zł46 m² 3 131,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie wymaga wkładu finansowego! bardzo ładne! polecam! Bardzo ładne mieszkanie w niskim ocieplonym bloku. Dwa niezależne pokoje duży salon i mniejsza sypialnia. Kuchnia zabudowana w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bogucice

Bogucice,Katowice

260 000 zł75 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Katowice Bogucice- do sprzedaży przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 75m2, położone na spokojnym oś. Wajdy, na II piętrze w bloku. Cztery ustawne, oddzielne pokoje, kwadratowa, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Szopienice,Katowice

105 000 zł47 m² 2 219,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w kamienicy wielorodzinnej. Spokojna okolica, mili sąsiedzi. Mieszkanie 2 - pokojowe (jeden pokój przechodni) + mała garderoba przy sypialni. Po remoncie - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koszutka

Koszutka,Katowice

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Koszutka, ok. Spodka, do wynajmu ładne mieszkanie o pow. 38m2, położone na VII piętrze w bloku z windą. Kuchnia otwarta na pokój, pokój z wyjściem na balkon, oddzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, śródmieście ok. kina Cinema City, ( Punkt 44) bardzo ładne mieszkanie o pow. 45m2 położone jest na II piętrze w niskim bloku z cegły. Dwa pokoje- przejściowe, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Józefowiec

Józefowiec,Katowice

189 000 zł63 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja -katowice Wełnowiec, do sprzedania słoneczne i ciepłe mieszkanie o pow. 62,8m2, położone na VII piętrze w ocieplonym i zadbanym bloku. Trzy samodzielne pokoje, widna, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligocka

Brynów,Katowice

175 000 zł57 m² 3 070,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie w Katowicach - Brynowie. Całkowita powierzchnia użytkowa 57m2, mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku z cegły o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

140 000 zł39 m² 3 553,30 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,4 m2 na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

144 500 zł37 m² 3 905,41 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam w pełni wyposażoną i umeblowaną kawalerkę 37m2 na osiedlu Tysiąclecia - na wysokości Stadionu Śląskiego. W mieszkaniu na podłodze dobrej jakości panele, w łązience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

1 050 zł118 m² 8,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Katowice centrum, do odstąpienia mieszkanie o pow. 118m2 położone na III piętrze w prywatnej kamienicy w okolicy ul. Kościuszki i placu Miarki. Trzy samodzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Modelarska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

470 zł12 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Młodej pracującej osobie lub studentowi wynajmę małe przytulne umeblowane mieszkanko na poddaszu blisko centrum.Kaucja zwrotna 500zł , tel 5.0.6 - 8.7.3 - 7.2.3

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

142 500 zł46 m² 3 131,87 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Roździeńskiego

Środmieście,Katowice

182 000 zł62 m² 2 959,35 zł/m²

 

Piętro:14/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni około 61,5m2 usytuowane na 14 piętrze bloku na osiedlu Gwiazdy, ul. Roździeńskiego. Idealne pod wynajem! doskonała lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

141 000 zł38 m² 3 691,10 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,2 m2 na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

129 000 zł37 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~bezpłatne doradztwo kredytowe!~szukasz ustawnej słonecznej kawalerki ma 1000 Leciu.~Jdealna inwestycja pod wynajem!.z niskim czynszem!~Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefowska

Józefowiec,Katowice

240 000 zł67 m² 3 582,09 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie z pieknym widokiem na panorame Katowic. Wszystkie okan sa usytuowane w jednej lini na elewacji polnocnej zapewniajac naslonecznienie przez caly dzien. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Katowice,śląskie

169 000 zł55 m² 3 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: seweryn Kolonko, tel. Oferujemy państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Katowic. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

1 050 zł29 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia komfortową kawalerkę położoną na II piętrze w niskim budynku z lat 70-tych w południowej części Śródmieścia Katowic. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 600 zł71 m² 22,54 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| katowice, os. Tysiąclecia, ul. Chrobrego, bardzo dobra lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Chorzowskiego. W okolicy wiele punktów uslugowo-handlowych, apteka, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nikiszowiec

Nikiszowiec,Katowice

115 000 zł56 m² 2 053,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Mieszkanie dwupokojowe połozone na 2 piętrze w niskim budynku w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie składa się z dwóch dużych niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

137 000 zł37 m² 3 702,70 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

165 000 zł48 m² 3 466,39 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym Centrum Katowic w Superjednostce, położone jest na drugim piętrze w piętnastopiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wełnowiec-Józefowiec

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

176 000 zł50 m² 3 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku. Wszystkie pokoje niezależne. Mieszkanie położone na drugim piętrze, widok z okien na i zieleń. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Józefowiec,Katowice

152 000 zł42 m² 3 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Józefowiec, ok. ul. Mikusińskiego, mieszkanie o pow. 42m2 położone jest na wysokim parterze w zadbanym niskim bloku. Dwa oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wanną, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ligota

Ligota,Katowice

245 000 zł77 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Ligota. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Kostuchna,Katowice

135 000 zł62 m² 2 177,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpłatne doradztwo kredytowe! cena do negocjacji!~oferujemy Państwu ciepłe, mieszkanie W dzielnicy Kostuchna. Mieszkanie trzy pokojowe składające się 3 pokoi - jeden przejsciowy, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koszutka

Koszutka,Katowice

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Armii Krajowej

Katowice,śląskie

100 000 zł28 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Podlesie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, balkonu, łazienki i wc. W pokoju na ścianach położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wełnowiec

Wełnowiec,Katowice

419 000 zł88 m² 4 761,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Wełnowiec naprzeciwko Parku Śląskiego, ładne, przestronne mieszkanie o pow. 87,9m2 położone jest na I piętrze w budynku, na prestiżowym, cichym i zielonym osiedlu opt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

183 000 zł48 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do spzredania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok 48m2 znajdujące się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku w dzielnicy Dąb. W skład mieszkania wchodzą 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

384 400 zł124 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 124 m2. Położone w centrum miasta na poddaszu w odnowionej kamienicy. Bardzo ładna wyremontowana klatka schodowa. Spokojni sąsiedzi. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

285 000 zł59 m² 4 830,51 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piękne mieszkanie! wyjątkowa oferta! Do sprzedania piękne mieszkanie o pow. 59 m2 na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Józefowiec

Józefowiec,Katowice

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Józefowiec- wełnowiec, słoneczne i ciepłe, przestronne mieszkanie o pow. 62,8m2, położone jest na II piętrze w ocieplonym bloku. Dwa pokoje (pierwotnie były 3, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Koszutka

Koszutka,Katowice

147 000 zł28 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie w niskiej zabudowie, zlokalizowane w Katowicach. Powierzchnia użytkowa to 28,5m2 składa się z jednego pokoju z balkonem, widnej kuchni , przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

149 000 zł44 m² 3 378,68 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta! Do sprzedania mieszkanie o pow. 44,1 m2 na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Trzy pokoje (jeden przechodni), kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy.