dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Brynów

Brynów,Katowice

181 000 zł48 m² 3 770,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Katowicach Brynowie. Mieszkanie znajduje się na IX piętrze w X piętrowym budynku. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

399 999 zł58 m² 6 896,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament! dla wymagającego klienta! prestiżowa lokalizacja! Do sprzedaży dwupokojowy apartament w wysokim standardzie na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Koszutka,Katowice

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała inwestycja! Do sprzedaży lokal mieszkalny z możliwością przekształcenia w lokal użytkowy, położony na parterze kamienicy w centrum miasta. Posiada ważną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Środmieście

Środmieście,Katowice

1 950 zł63 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu trzy pokojowe mieszkanie w śródmieśiu Katowic. Pomimo, że mieszkanie znajduje się prawie w centrum miasta jest tam zacisznie i spokojnie, bardzo blisko jest Park Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Załęże,Katowice

53 000 zł40 m² 1 318,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze dwupiętrowej kamienicy usytuowanej w Katowicach Załężu. Powierzchnia lokalu wynosi 40,20 m2. Mieszkanie składa się z 1 dużego pokoju, kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gallusa

Brynów,Katowice

175 000 zł51 m² 3 455,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie zarezerwowane. Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w bloku dz. Brynów, blisko u. Mikołowskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga dodatkowych nakładów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koszutka

Koszutka,Katowice

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, ale w bardzo zielonej i spokojnej dzielnicy - Koszutka. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze odnowionej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 650 zł64 m² 25,78 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu trzypokojowe mieszkanie na najlepiej zlokalizowanym osiedlu Katowic - Osiedlu Tysiąclecia.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane w podstawowe sprzęty codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Kostuchna

Kostuchna,Katowice

649 000 zł176 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronny, pięciopokojowy, trzy poziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w najbardziej zielonej i prestiżowej dzielnicy Katowic Kostuchnie. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 500 zł59 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zarezerwowane. Oferujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 znajdujące się na 1p. 13- piętrowego bloku usytuowanego na os. Tysiąclecia. Blok jest ocieplony, oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Kostuchna,Katowice

147 000 zł62 m² 2 370,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpłatne doradztwo kredytowe! cena do negocjacji!~oferujemy Państwu ciepłe, mieszkanie W dzielnicy Kostuchna. Mieszkanie trzy pokojowe składające się 3 pokoi - jeden przejsciowy, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligiewicza

Środmieście,Katowice

1 360 zł47 m² 28,94 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze ocieplonego bloku na ul. Szeligiewicza. W bloku winda oraz domofon. Świetna lokalizacja! Wiele punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Załęże

Załęże,Katowice

145 000 zł45 m² 3 236,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia: oferujemy Państwu, mieszkanie w dzielnicy Załęże. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

199 000 zł59 m² 3 372,88 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

298 000 zł56 m² 5 356,82 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży komfortowy apartament dwupokojowy o powierzchni 55,60 m2, który położony jest w zielonej i spokojnej części Katowic w dzielnicy Zawodzie (blisko centrum Katowic).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bogucice

Bogucice,Katowice

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Bogucice na osiedlu Kukuczki. Mieszkanie składa się z samodzielnych dwóch pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

134 000 zł38 m² 3 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na Górnym Tysiącleciu na pierwszym piętrze w 14- piętrowym wieżowcu. W bardzo bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteka, poczta, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 999 zł155 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładne, stylowe mieszkanie w samym centrum Katowic. Mieszkanie jest bardzo duże (155m), pięknie odrestaurowane, ze stylowymi zdobieniami, doma kominkami i własnym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hierowskiego

Kostuchna,Katowice

1 800 zł78 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronne, dwupokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Bażantów w Katowicach Kostuchnie. Mieszkanie ma powierzchnię 78m, składa się z olbrzymiej, ustawnej i znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kostuchna

Kostuchna,Katowice

224 000 zł43 m² 5 169,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na nowym, kameralnym osiedlu w Katowicach Kostuchnie, które jest ogrodzone i posiada bramy zamykane na pilota. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu duże mieszkanie w samym centrum Katowic, które nadaje się zarówno do zamieszkanie jak i pod działalność. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, na trzecim piętrze, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kostuchna

Kostuchna,Katowice

3 600 zł115 m² 31,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Ultra nowoczesny design. Klucze W naszej agencji. Dwupoziomowy apartament W najbardziej prestiżowej dzielnicy! piękna panorama kostuchny. Możliwość umeblowania wg. indywidualnych życzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

99 000 zł38 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Szopienice. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

105 000 zł122 m² 860,66 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Oferta wstrzymana. Oferujemy do sprzedaży strych w stylowej kamienicy w centrum Katowic. Strych o powierzchni użytkowej 122m2, i całkowitej 197m2. Składa się z 5 pomieszczeń, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Środmieście

Środmieście,Katowice

159 000 zł40 m² 3 994,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia: oferujemy Państwu, mieszkanie w dzielnicy Śródmieście na granicy z Załężem. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

1 800 zł78 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janasa

Załęże,Katowice

195 000 zł59 m² 3 305,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu, ustawne mieszkanie z balkonem, w dzielnicy Załęże. Mieszkanie składa się z trzech, samodzielnych ustawnych pokoi, balkonu, kuchni, łazienki osobnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

122 000 zł28 m² 4 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka 28m2 znajdująca się na os. Tysiąclecia. Mieszkanie po remoncie. Wymienione instalacje: elektryczna,wodno- kanalizacyjna, gazowa. Na podłogach panele oraz płytki, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoppego

Bogucice,Katowice

199 000 zł62 m² 3 209,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże przestronne mieszkanie przy ul. Hoppego w Katowicach. Bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum, w okolicy przystanki komunikacji miejskiej, punkty usługowo-handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Środmieście,Katowice

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta!wysoki komfort W ofercie do wynajęcie super komfortowe mieszkanie 1 pokojowe w kamiennicy w Katowicach Śródmieście na ul.Dąbrowskiego.Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!doskonała lokalizacja!super oferta! Do wynajmu komfortowo wykończone mieszkanie dwu pokojowe, na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie ma powierzchnię 38m i znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładne mieszkanie w najnowszym bloku w Katowicach na Oś. Tysiąclecia. Wysokiej jakości sprzęty w jakie został lokal wyposażony (pralka, płyta grzewcza, piekarnik, okap,.