dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jankego

Ochojec,Katowice

465 885 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 39,15 m z balkonem - Katowice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,15 m , usytuowane na 4. piętrze nowego budynku w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu małej kawalerki położonej w Katowicach przy ulicy Gliwickiej. Mieszkanie typu studio, po kapitalnym remoncie w skandynawskim stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Środmieście,Katowice

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Umowa przedwstępna oferta na wyłączność! zapraszam inne biura do współpracy! Cena do negocjacji! Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach (śródmieście) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

398 000 zł34 m² 11 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż wykończony i umeblowany Apartament na nowoczesnym osiedlu Panorama Bańgów Zamieszkaj w cichym spokojnym miejscu jednocześnie z bliskim dojazdem do najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super miejscówka! Do wynajęcia oferujemy przestronne mieszkanie jednopokojowe przy ul. Korfantego w Katowicach. Lokal o pow. 25 m2 usytuowany na 4 piętrze, z balkonem, bardzo jasny. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jankego

Ochojec,Katowice

465 885 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: IV kwartał 2027 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grundmanna

Środmieście,Katowice

460 375 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, doradzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Piotrowice,Katowice

489 000 zł70 m² 6 968,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | Katowice Piotrowice | 70,17 m | przestrzeń do stworzenia od podstaw Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,17 m , położone na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Środmieście,Katowice

900 000 zł128 m² 7 025,21 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ikonie katowickiego modernizmu Drapaczu Chmur Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 128,11 m , położone na 2. piętrze w 12-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulna kawalerka tuż przy Parku Śląskim, która świetnie sprawdzi się inwestycyjnie lub jako pierwsze mieszkanie. Lokalizacja: mieszkanie położone na kameralnym osiedlu z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oswobodzenia

Janów-Nikiszowiec,Katowice

250 000 zł36 m² 6 996,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe położone w Katowicach Janowie. Lokal znajduje się na II piętrze w zadbanym, III-piętrowym budynku. Powierzchnia 35,73 m obejmuje: - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

589 900 zł52 m² 11 418,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chromika

Zawodzie,Katowice

790 zł32 m² 24,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Pawła Chromika 19 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 32 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja; w okolicy dostępne są sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warmińska

Ligota,Katowice

439 000 zł55 m² 7 971,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie spokoju i przestrzeni. Położone przy ul. Warmińskiej w Katowicach, zaledwie 500 metrów od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Parku Zadole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

512 639 zł39 m² 13 124,40 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modelarska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

428 000 zł40 m² 10 649,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Wełnowe | 40,19 m | 2 pokoje, 2 balkony, 3 piętro Na sprzedaż dwupokojowy apartament z 2 balkonami w prestiżowej inwestycji Apartamenty Wełnowe przy ul. Modelarskiej 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołowska

Brynów,Katowice

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie! mieszkanie Powierzchnia 48m2 na której znajdziemy: - salon z dużym balkonem - dwa pokoje/ sypialnie - osobną kuchnię - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tomasza

Stara Ligota,Katowice

900 zł19 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, przytulne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 19 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte

Szopienice-Burowiec,Katowice

980 zł15 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Obrońców Westerplatte 3 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 15 m2. 1 piętro. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Modelarska

Wełnowiec,Katowice

586 196 zł58 m² 10 191,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krawczyka

Nikiszowiec,Katowice

279 000 zł31 m² 9 061,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Tylko w Realton! Klimatyczna kawalerka w zabytkowej dzielnicy Katowic - Nikiszowiec, ul. Krawczyka Na sprzedaż jasna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30,79 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Koszutka,Katowice

510 000 zł45 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż pieknie wykończone, po generalnym remoncie 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Katowic! Opis: - powierzchnia 45m2 - 2 pokoje - piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Zadole,Katowice

330 000 zł43 m² 7 726,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, zadbanego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m z balkonem, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Katowice

399 000 zł57 m² 7 012,30 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,9 m , położone na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach - ul. Tysiąclecia 47. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Ligota,Katowice

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania - katowice, ul. Kredytowa Bez prowizji! Mieszkanie dostępne od zaraz, z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

290 000 zł39 m² 7 493,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 38,7 m - Centrum Katowic, ul. Strzelecka Sprzedam przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone w samym sercu Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Środmieście,Katowice

650 000 zł104 m² 6 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w samym sercu Katowic - przy ul. Warszawskiej. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Dębowe Tarasy,Katowice

4 300 zł77 m² 55,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu przytulnego apartamentu na bardzo prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Lokalizacja inwestycji jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kępowa

Brynów,Katowice

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, nowoczesne mieszkanie z dobrą energią na wynajem, gotowe do zamieszkania! Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu atrakcyjnego apartamentu na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Piotrowice,Katowice

2 350 zł37 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przytulnego i świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego na 2. piętrze kameralnego budynku przy ul. Żurawiej 42 w Katowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pierwszego najemcy Na wynajem nieruchomość znajdujące się w Katowicach przy ul. Ceglanej 55 Mieszkanie znajduję sie w nowo powstałym apartamentowcu na ostatnim 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

551 125 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:24/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- posiadam W ofercie inne metraże oraz układy apartamentów z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Dąb,Katowice

435 000 zł53 m² 8 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 52,7 m | parter | blisko scc i Parku Śląskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszutka,Katowice

370 000 zł47 m² 7 867,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! tylko 7867zł/m2 W centrum miasta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie tuż przy spodku! Szukasz przestronnego mieszkania w samym centrum Katowic, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ondraszka

Janasa-Ondraszka,Katowice

650 zł13 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Ondraszka 11 Nieruchomość: powierzchnia 13 m2. Piętro 3. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: przystanek tramwajowy 120 m od mieszkania (4 przystanki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecia,Katowice

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie Osiedle Tysiąclecia, katowice Powierzchnia: ok. 40 m | 13. piętro | Balkon | Piękny widok Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Tysiąclecia,Katowice

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60 m . W okolicy Parku oraz Stawu Maroko. Mieszkanie w bloku z windą na pierwszym piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kantorówny

Szopienice,Katowice

159 000 zł27 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Kantorówny. Możliwość zrobienia salonu z aneksem oraz sypialni. Lokal znajduje się w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 090 zł20 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna, przestronna kawalerka z balkonem na Osiedlu Tysiąclecia przy ul. Chorzowskiej 212 Nieruchomość: powierzchnia 20 m2 Piętro 5 Ogrzewanie centralne Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Zgrzebnioka,Katowice

3 300 zł103 m² 31,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości revelio (oferta na wyłączność!) Jeżeli szukasz dużego mieszkania z pięknym salonem, zaledwie 5 minut autem od centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Zgrzebnioka,Katowice

3 300 zł103 m² 31,98 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij