dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tunelowa

Piotrowice,Katowice

570 000 zł61 m² 9 269,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z tarasem na zamkniętym osiedlu Miłe Zacisze, położonym w Katowicach przy ulicy Tunelowej. Teren zamknięty z wyjazdem wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

585 000 zł48 m² 12 124,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży gotowy apartament zlokalizowany samym Centrum Katowic. Apartament z inwestycji Nova Mikołowska. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Giszowiec,Katowice

2 180 zł44 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w zielonej dzielnicy Katowic - Giszowcu, przy ul. Wojciecha 19d. Mieszkanie jest wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Środmieście,Katowice

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najlepszych części miasta - przy ul. Moniuszki 14d. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Józefowiec,Katowice

567 736 zł55 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Mikusińskiego 25, katowice | 55,12 m + ogród 60,91 m | Parter | Stan deweloperski Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mysłowicka

Giszowiec,Katowice

350 000 zł56 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Katowice Giszowiec ul. Mysłowicka 39D Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,5 m położone w spokojnej, zielonej części Katowic Giszowiec, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

485 000 zł57 m² 8 450,95 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W realton nieruchomości! zapraszam inne agencje do współpracy! klucze W biurze! Prezentuję ofertę sprzedaży, trzypokojowego mieszkania, położonego w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

804 247 zł45 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,93 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Paderewskiego,Katowice

399 000 zł50 m² 7 964,07 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem na osiedlu Paderewskiego w Katowicach, dolina Trzech Stawów idealne dla osób aktywnych i miłośników zieleni. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Koszutka,Katowice

432 768 zł34 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa mieszkanie typu studio z balkonem w sercu Katowic. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Idealna jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

499 900 zł54 m² 9 257,41 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie premium, 2 pokoje, wschodnie, katowice ważne! Brak prowizji ze strony kupującej! Obsługa również zdalna Pomagamy w sprawdzeniu zdolności i uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

552 842 zł37 m² 15 063,80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować widokowe mieszkanie w sercu Katowic oraz podatku pcc! W ofercie dostępne różne metraże i układy - skontaktuj się w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bardowskiego

Witosa,Katowice

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko w realton! Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie dla pierwszego najemcy. Nieruchomość znajduje sie na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy w Katowicach - Osiedle Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brynowskiej w Katowicach, dzielnica Brynów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim, ocieplonym budynku. Za blokiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Dębowe Tarasy,Katowice

459 000 zł36 m² 12 620,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania z doskonałym skomunikowaniem i dostępem do wszelkiej infrastruktury lub inwestycji, która będzie się wynajmować bez większych problemów? To właśnie znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Środmieście,Katowice

550 000 zł97 m² 5 643,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyłącznie w Realton Nieruchomości Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic przy ulicy Henryka Dąbrowskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karliczka

Giszowiec,Katowice

250 000 zł40 m² 6 186,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,41 m z piwnicą, położone w zielonym i spokojnym sercu Giszowca przy ul. Karliczka. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

345 000 zł38 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 38 m Osiedle Tysiąclecia, katowice Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojtalewicza

Murcki,Katowice

319 000 zł73 m² 4 643,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Katowice, ul. Wojtalewicza Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2, zlokalizowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wełnowiec,Katowice

1 500 zł31 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nie wiem, czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie, ale. .jeśli szukasz dobrego miejsca do życia, bez zadęcia, ale z konkretem, tam gdzie to ważne, ta oferta może mieć sens.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

700 000 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,24 m2. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ul. Nadgórników 14 na 3 piętrze. Estetyka, jakość i użyteczność to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Katowice,śląskie

236 000 zł41 m² 5 700,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,17 m położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Żelaznej 22 w Katowicach. Budynek z bardzo ładną, reprezentacyjną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wapienna

Ochojec,Katowice

394 224 zł31 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne nowoczesne mieszkanie w Katowicach! Świetna komunikacja: tychy, mikołów, łaziska górne, żory 0% pcc Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skargi

Katowice,śląskie

359 000 zł27 m² 13 281,50 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

nr A1/7/42 Świetna inwestycja! Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 26,5m2 + duża loggia 11 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Środmieście,Katowice

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia duże, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane w centrum Katowic przy ulicy Batorego nr 9 na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pijarska

Kostuchna,Katowice

2 850 zł52 m² 54,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 52 m 2 |dwa pokoje | pierwsze piętro | balkon | komórka lokatorska I miejsce postojowe W cenie wynajmu Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 52 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Ligota,Katowice

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gdańskiej 16 w Katowicach, mieszkanie składa się z:dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

669 000 zł64 m² 10 414,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 56,13 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku z 2024 roku przy ul. Słonecznej 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

763 542 zł45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,18 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Koszutka,Katowice

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:tak

Na wynajem całe piętro w budynku przy ul.Jasna 18 w Katowicach (1 minuta od Silesia City Centrum) Rozkład pomieszczeń: - przedpokój - 9 niezależnych pokoi - 2 łazienki - kuchnia - 2 korytarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Giszowiec,Katowice

270 000 zł35 m² 7 712,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż urządzona kawalerka, gotowa do wejścia - idealna na start lub jako inwestycja pod wynajem. Zlokalizowana w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Katowic - Giszowcu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Północna

Ligota,Katowice

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja! ul. Północna 34a Katowice. Idealne na użytek własny w bardzo dobrym standardzie, bądź wynajem długoterminowy. Dwa nieprzechodnie pokoje! Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Ligota,Katowice

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Starej ligocie/brynowie. Mieszkanie na 2. piętrze w spokojnej okolicy, szybki dojazd na Ligotę i do Centrum. Mieszkanie po remoncie, z balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Koszutka,Katowice

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 2-pokojowe przestronne, komfortowe, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 42,30 m w spokojnej okolicy na Koszutce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

1 400 zł22 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka w centrum Katowic z pięknym widokiem na centrum miasta (8. piętro). Doskonała lokalizacja dla studentów awf i Akademii Ekonomicznej - mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Koszutka,Katowice

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - koszutka Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w popularnej dzielnicy Koszutka w Katowicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karola

Zawodzie,Katowice

190 000 zł35 m² 5 444,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w kamienicy Katowice - Zawodzie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,9 m , zlokalizowane na parterze kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

521 427 zł29 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,12 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kopalniana

Bogucice,Katowice

240 000 zł25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

nr 29 Świetna inwestycja! Do sprzedania pakiet inwestycyjny - mieszkanie 4 pokojowe z w nowej inwestycji centrum Katowic - 15 minut pieszo do Spodka, 20 min do dworca pkp, rynku. W sumie 96,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeleńskiego

Kostuchna,Katowice

339 000 zł47 m² 7 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam do zakupu zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o pow. 47,25m2, zlokalizowane w dzielnicy Kostuchna w Katowicach, usytuowane w zadbanej dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Ligota,Katowice

1 450 zł22 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Starej ligocie/brynowie. Mieszkanie na 4. piętrze w spokojnej okolicy, szybki dojazd na Ligotę i do Centrum. Mieszkanie z balkonem, w pełni umeblowane - szafy,.