dowolna

Mieszkania w kamienicy Katowice - Lista aktualnych ogłoszeń

266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśnego Potoku

Janów-Nikiszowiec,Katowice

199 000 zł40 m² 4 913,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Leśnego Potoku (katowice, janów-Nikiszowiec). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie wykończone w stylu loftowym w ścisłym centrum zaraz obok Galerii Katowickiej. Bardzo blisko Uniwersytet Ekonomiczny, uniwersytet Śląski, galeria Katowicka. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

2 200 zł34 m² 64,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Kościuszki 47 w Katowicach. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, wyposażone mieszkanie po remoncie generalnym na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mariacka

Środmieście,Katowice

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient kupujący nie ponosi kosztów prowizji Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym w pięknej kamienicy po rewitalizacji na ul. Mariackiej tuż przy Katedrze oraz Parku. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

316 000 zł27 m² 11 703,70 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

329 000 zł28 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe mieszkanie po remoncie generalnym z pełym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Katowice,śląskie

502 090 zł34 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się na drugiem piętrze w gruntownie remontowanej kamienicy położonej w samym sercu Katowic przy ulicy Świętego Pawła. Mieszkanie: na powierzchnię mieszkania 34,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

300 000 zł30 m² 9 921 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice / Centrum ul. Andrzeja 2. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30,24 m2, mieszczące się w kamienicy na 2 piętrze z widokiem na ul. Andrzeja. Składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środmieście,Katowice

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia , przytulne mieszkanie w Śródmieściu Katowic. Idealna lokalizacja w rejonie Katedry i Urzędu Wojewódzkiego. Lokal o powierzchni 26 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

509 000 zł53 m² 9 583,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,11m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dudy-Gracza

Bogucice,Katowice

396 700 zł27 m² 14 930,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Inwestycja Deweloperska Premium: dudy Gracza 2/warszawska 66 , Katowice - Kamienica w trakcie Kompleksowej Rewitalizacji Kupuj Bezpośrednio od Dewelopera: 0% Prowizji i Brak Podatku pcc! Przedmiot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pawła

Środmieście,Katowice

513 595 zł35 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Bez pcc! zdjęcia mają charakter poglądowy. Nowa inwestycja w Katowicach to prawdziwa architektoniczna perełka z końca XIX wieku, datowana na około 1886 rok. Priorytetem tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Koszutka,Katowice

285 000 zł41 m² 6 934,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi revelio! ** po remoncie ** zabudowana kuchnia, zabudowana szafa ** bardzo jasne mieszkanie ** blisko A4 i dtś Dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,19 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Środmieście,Katowice

434 025 zł32 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Bez pcc! Zdjęcia mają charakter poglądowy. Nowa inwestycja w Katowicach to prawdziwa architektoniczna perełka z końca XIX wieku, datowana na około 1886 rok. Priorytetem tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Środmieście,Katowice

475 605 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środmieście,Katowice

1 700 000 zł232 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania tuż przy Rynku ze stałym dochodem? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Kochanowskiego 2 o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Środmieście,Katowice

476 424 zł61 m² 7 806,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. To idealna propozycja dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wita Stwosza

Środmieście,Katowice

200 000 zł24 m² 8 485,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w ścisłym centrum Katowic: na ulicy Wita Stwosza 21. Mieszkanie o powierzchni 23,57m2 jest wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

690 000 zł96 m² 7 164 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,31 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Z uwagi na układ i lokalizację idealnie nada się jako gotowiec inwestycyjny do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Środmieście,Katowice

1 950 zł44 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji od najemcy! brak dodatkowych opłat na rzecz wspólnoty czy spółdzielni! Do wynajęcia mieszkanie położone w samym centrum Katowic, przy ul. Młyńskiej 3. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Burowiec,Katowice

339 999 zł41 m² 8 327,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Załączone zdjęcia przedstawiają wizualizacje poglądowe, które mają na celu pokazanie potencjału aranżacyjnego mieszkania. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,83 mkw położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

319 000 zł26 m² 12 269,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowa, jasna kawalerka - po remoncie generalnym, z pełym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana w pięknej, kamienicy w Śródmieściu Katowic. Szukasz większego/mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Środmieście,Katowice

529 000 zł52 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta mieszkania na sprzedaż: gratka dla fanów kamienic - klimatyczne trzypokojowe mieszkanie przy rynku w Katowicach z balkonem tuż nad rzeką Rawą i sławnym neonem "zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrowice,Katowice

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Z przyjemnością przedstawiamy Państwu doskonałą ofertę wynajmu mieszkania w Katowicach Piotrowicach, znajdującego się w wyremontowanej kamienicy z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrowążów

Nikiszowiec,Katowice

2 900 zł68 m² 42,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest na 1-piętrze w zabytkowej kamienicy, w miejscu, którego nie trzeba dziś szczególnie reklamować. Pierwsze piętro gwarantuje najwyższy komfort mieszkania, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Środmieście,Katowice

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie typu studio w ścisłym centrum Katowic. 10 minut spacerem do Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu Śląskiego. 2 minuty od rynku. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe, przestronne 2 pokoje | Katowice ul. Poniatowskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Janasa

Janasa-Ondraszka,Katowice

320 000 zł30 m² 10 847,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka Top Słoneczne ul. Janasa, katowice Na sprzedaż nowoczesna kawalerka położona przy ul. Janasa w Katowicach. Dostępne od zaraz! Budynek z 2019r! Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

627 000 zł85 m² 7 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko U nas! zapraszam inne agencje do współpracy! Oferta dotyczy sprzedaży, dwupokojowego mieszkania, położonego w centrum Katowic, przy ul. Słowackiego, vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Środmieście,Katowice

1 500 zł48 m² 31,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 47,89 m blisko uczelni, pkp i linii tramwajowej! Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszanie o powierzchni 47,89 m , położone na wysokim parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrężna

Stara Ligota,Katowice

399 000 zł39 m² 10 212,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do oględzin - posiadam klucze Świeżo wykończone od stanu deweloperskiego, nigdy niezamieszkane 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze w zrewitalizowanym budynku przy ul. Okrężnej. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janasa

Janasa-Ondraszka,Katowice

1 300 zł30 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Top ul. Janasa, katowice Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Janasa w Katowicach. Dostępne od 1go Pażdziernika Mieszkanie znajduje się na pierwszym parterze, jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dąbrowskiego

Środmieście,Katowice

289 900 zł25 m² 11 596 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko U nas! zapraszam inne agencje do współpracy! Oferta dotyczy sprzedaży kawalerki, położonej w centrum Katowic, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Koszutka,Katowice

4 700 zł111 m² 42,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia urokliwy apartament przy ul. Klonowej w Katowicach. Mieszkanie: - dwie sypialnie, przestronny salon, dwie toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Środmieście,Katowice

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 29 m blisko uczelni, pkp i linii tramwajowej! Oferuję do wynajęcia komfortową kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na pierwszym piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Warszawska

Zawodzie,Katowice

1 350 000 zł154 m² 8 766,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice - ul. Warszawska - centrum miasta, dobra komunikacja miejska. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny obecnie był wykorzystywany na działalność biurową , w ładnej zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Środmieście,Katowice

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka w sercu Katowic Plac Rostka (okolice Pałacu Młodzieży) Szukasz mieszkania w centrum miasta, z którego wszędzie jest blisko? Ta kawalerka może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Cena: 699 000 zł (+ 50 000 zł za wyposażenie) | Powierzchnia użytkowa: 110 m | Liczba kawalerek: 3 | Typ zabudowy: kamienica | Piętro: 4 z 4 Trójpak Inwestycyjny w Ścisłym Centrum.