dowolna

Mieszkania w nowym bloku Katowice - Oferty sprzedaży lub najmu

974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

974 ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 625 zł51,09 m² 12 480,43 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- posiadam W ofercie inne metraże oraz układy apartamentów z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 885 zł42,83 m² 11 577,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 934 zł55,22 m² 10 212,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 241 735 zł105,50 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł32,90 m² 11 215,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjna oferta! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z przestronnym balkonem, położone na 3 piętrze na Osiedlu Bażantów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 059 zł68,20 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 794 zł25,58 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł68 m² 12 426,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamentowiec w zielonym sercu aglomeracji. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty w nowoczesnym, kameralnym osiedlu zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 921 zł58,45 m² 10 212,51 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł63 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

> do wynajęcia elegancki apartament w Katowicach Osiedle Dębowe Tarasy < oferujemy gustownie urządzony, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 900 zł51,03 m² 11 736,23 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Oferta specjalna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 525 zł103,35 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe Apartamenty na Osiedlu Dworska - Ptasie, katowice Brynów Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, elegancję i naturę. Nowe Osiedle Dworska na katowickim Brynowie to renomowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 863 zł41,84 m² 11 588,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 457 zł51,91 m² 12 202,99 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 985 zł53,90 m² 11 855 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m usytuowane na parterze nowoczesnego budynku. Zakup bez pcc. Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 900 zł43,38 m² 11 500,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament Z tarasem Kameralne osiedle | Winda | Bliskość centrum | Zielona okolica | 0% Prowizji | 0 % pcc Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 43,38 m2. To jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł98 m² 16 071,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament z rynku wtórnego z najlepszym widokiem w mieście w najbardziej luksusowym budynku na Śląsku: noho! Apartamentowiec w standardzie 5* hotelu! Mam zaszczyt zaprosić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 042 zł46,65 m² 11 061,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 034 zł49,55 m² 11 201,49 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 107 377 zł67 m² 16 528,01 zł/m²

 

Piętro:11/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

English below Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do użytku w 2024 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 473 zł45,07 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 2w1 + 2 balkony Mieszkanie znajdujące się na nowoczesnej inwestycji z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Dachy budynków pokrywają strefy wspólne z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 403 zł46,71 m² 11 762 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,03 m² 12 880,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania w bardzo zielonej dzielnicy w Katowicach - Panewniki. Lokalizacja inwestycji jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 164 zł41,67 m² 11 739 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł120,69 m² 8 699,98 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Umów się jeszcze dzisiaj na prezentację! Kupujący nie będzie płacił pcc! Zobacz film: Inwestycja ATAL SKY+ w Katowicach przy Alei Korfantego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 194 zł53,57 m² 10 811,92 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 542 zł53,03 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 926 zł39,40 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł98,70 m² 16 970,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o pow. 98,7 m w inwestycji noho Investment na ul. Nadgórników 14 w Katowicach. Lokalizacja Inwestycja Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 855 zł74,33 m² 10 505,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,46 m² 12 462,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne blisko centrum katowic osiedle Z ochroną - Service in English - Apartment for demanding -ask for the offer, i am at your disposal. - osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 611 zł26,69 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 26.69 m2 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 15 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, w pełni wyposażone studio zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej 15. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze 27-piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne studio zlokalizowane w Katowicach przy ul. Góreckiego, na osiedlu Pierwsza Dzielnica. Apartament znajduje się na 4 piętrze 17-piętrowego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 576 zł66,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 224 zł44,61 m² 15 449,99 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł45,19 m² 11 042,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

649 291 zł58,50 m² 11 098,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Rondo Ceglana, brynów. Układ, kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji ani podatku pcc dzięki temu oszczędzasz nawet 5% względem innych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 078 zł80,11 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 393 zł59,48 m² 9 707,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Osiedle "na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz nospr. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz.