dowolna

Mieszkania w nowym bloku Katowice - Oferty sprzedaży lub najmu

975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

975 ogłoszeń

Rynek pierwotny

577 393 zł59,48 m² 9 707,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Osiedle "na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz nospr. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 419 zł38,59 m² 11 931,04 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 704 zł38,79 m² 11 747,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 050 zł49 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! przestronne 3 pokoje na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

466 693 zł45,31 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 6 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 368 zł38,68 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 38.68 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 960 zł80,20 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 013 zł27,81 m² 15 894,03 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 637 zł51,88 m² 10 960,62 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 538 zł31,45 m² 12 354,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 500 zł55,90 m² 9 991,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Skargi

Katowice,śląskie

893 393 zł75,46 m² 11 839,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą tej niezwykłej inwestycji w samym centrum Katowic. Kupujący nie płaci pcc ani prowizji. Chyba nie muszę dodawać, że apartamenty w tak idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego. Doskonała lokalizacja i komunikacja, świetny dojazd do centrum Katowic. W sąsiedztwie przystanek autobusowy oraz tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 200 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: listopad 2026 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 050 zł51,10 m² 15 265,17 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,25 m² 70,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł95 m² 19 789,47 zł/m²

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Sokolska 30 sokolska towers atal wyjątkowy 2-pak inwestycyjny wyposażony W wysokim strandardzie 2-pak posiada 95m2 i składa się z dwóch osobnych niezależnych mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 610 zł35,10 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! lokla niemieszkalny (vat 23%) - idealne dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 604 zł49,87 m² 10 479,33 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 078 zł80,11 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50,41 m² 12 874,43 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice Global Apartments (część kompleksu Global Office Park) Nowoczesny, premium apartament 2-pokojowy w sercu dynamicznie rozwijającego się Katowic. Idealna oferta zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

964 566 zł78,42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe Apartamenty na Osiedlu Dworska - Ptasie, katowice Brynów Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, elegancję i naturę .Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 484 zł43,90 m² 11 332,21 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A1/1/5 Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 196 zł41,84 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 400 zł55,60 m² 11 086,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach Brynów Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. Korzyści finansowe do 100tys. ( brak podatku brak kosztów obsługi, specjalne ceny) Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, cześć! Nowoczesna i klimaryczna przestrzeń do życia i relaksu na osiedlu Develia - Ceglana Park. Oferta tylko w estatestreet. Nie zamieszkałe wcześniej! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł42 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja blisko parku bardzo dobra lokalizacja! - Apartment for rent, the price of 1999pln + administration cost 670 pln + eletricity Ask for the offer, i am at your disposal. Service in English - Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł48,16 m² 51,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio ** Pierwszy najem, wysoki standard ** Widok na park ** miejsce parkingowe w garażu podziemnym ** zamknięte osiedle Stylowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 537 zł37,68 m² 11 266,91 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 757 zł46,03 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje przy Parku Zadole | Ville Garden | Premium opis inwestycji Zapraszamy do Ville Garden wyjątkowej enklawy spokoju w katowickiej Ligocie. Inwestycja przy ul. Studenckiej 19 to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z potencjałem do wynajęcia. Inwestycja w centrum miasta. Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego w ścisłym centrum - Katowice na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 090 zł67,69 m² 10 120,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:9/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m , zlokalizowany na 9. piętrze w prestiżowym kompleksie przy ul. Zabrskiej 15. Lokal wykończony w wysokim standardzie, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 641 zł66,68 m² 10 582,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł32,04 m² 11 392,01 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

? na sprzedaż - komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32,04 m , położone na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł105,50 m² 8 246,45 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Katowic, idealne dla osób szukających inwestycji lub przestrzeni do zamieszkania z możliwością podziału na dwa lokale!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 947 zł40,49 m² 10 989,06 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł26,30 m² 16 539,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 925 zł46,58 m² 11 161,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 280 zł36,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka typu open space, zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu noho Nadgórników 16: powierzchnia 36,58 m ;jasny salon z aneksem kuchennym 27.88.