dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

433 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

433 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

595 000 zł69,20 m² 8 598,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na poddaszu w sercu Katowic | ul. Wojewódzka 30 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,2 m (ok. 87 m po podłodze), położone.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł44 m² 7 952,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Katowice - koszutka. UL. Grażyńskiego 15. Absolutnie fantastyczna lokalizacja! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 44 m2 na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo Oferuję do wynajęcia luksusowy apartament w zabytkowej dzielnicy - Nikiszowiec. Mieści się na parterze w 3-piętrowym budynku. Ma powierzchnię 60m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł50,60 m² 7 905,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Wodospady 6/35, katowice. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku. Układ: - 3 niezależne pokoje (wszystkie dostępne z przedpokoju) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł49,18 m² 7 726,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na koszutce ul. Grabowa świetna lokalizacja, balkon, co miejskie Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej lubianych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone kawalerki, położone w Katowicach przy ul. 1 maja. Mieszkania znajdują się na pierwszym i drugim piętrze, są świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 000 zł60,90 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia os. 1000-lecia, katowice Najem tylko okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,9 m , położone na 14. piętrze wieżowca przy ul. Tysiąclecia 90.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł34,26 m² 48,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,25 m w jednej z najwygodniejszych lokalizacji do życia na mapie Katowic. Dzielnica Dąb i ul. Błękitna to.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Katowice Centrum ul. Korfantego - Superjednostka - 2 pokoje | 47,5 m2 + duży balkon! top lokalizacja! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,82 m² 9 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 47,82 m - Katowice Ligota ul. Zielonogórska 6 do 20.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł53,40 m² 7 378,28 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Katowice Panewniki Kokociniec | 2 pokoje | balkon | zielona okolica | dostępne od ręki | bez pośredników Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50,80 m² 31,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Okrzei 3 w Katowicach (koszutka). Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł47,15 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Dąb, ul. Złota z widokiem na Park Śląski Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,15 m , położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

459 610 zł59 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m na 4 piętrze z widokiem na Park Śląski - bardzo dobra propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego lokaty kapitału. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,81 m² 8 502,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Katowicach w zielonej dzielnicy Ligota przy ul. Stara Kłodnicka. Lokal mieszkalny mieści się na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł107,32 m² 7 445,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż, duże mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy, w samym centrum Katowic. Kamienica narożna przy ulicy Jana Kochanowskiego 2 i Plebiscytowej 1 w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

209 300 zł30,96 m² 6 760,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,97 m , położone w dzielnicy Katowice Dąbrówka, w kameralnej kamienicy. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Nowa cena Gotowiec inwestycyjny - 3 mieszkanie na wynajem w Śródmieściu Katowic Na sprzedaż atrakcyjny pakiet inwestycyjny zlokalizowany w ścisłym centrum Katowice, przy ul. Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

173 400 zł17,34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania trzy kawalerki w Katowicach ul. Andrzeja 2 ( Śródmieście, w okolicy dworca Głównego, zaledwie 3 min pieszo do rynku). Zdjęcie dołączone do oferty stanowią jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł41,48 m² 4 098,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1930 roku Na sprzedaż oferuję mieszkanie własnościowe o powierzchni 41 m , położone na parterze w dwupiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł49,89 m² 9 981,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie katowice ul. Józefowska 118! W trakcie generalnego remontu, który możemy wykonać zgodnie Z państwa założeniami! mieszkanie: - 3 niezależne pokoje (2.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,11 m² 9 673,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Mikołowskiej 37/1 Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Wymieniono wszystkie instalacje, w tym elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie (ekspozycja okien na wschód i zachód) o powierzchni 44 m , położone na 2 piętrze w ocieplonym, kameralnym 2 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 zł28 m² 44,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni ok. 28m , położoną w doskonałej lokalizacji, przy ul. Piastów na osiedlu Tysiąclecia. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł90 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne Mieszkanie - na poddaszu 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, piwnica (7,9m2) Powierzchnia użytkowa 77,9 m2 Powierzchnia całkowita (wliczone skosy) 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł47,11 m² 5 304,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie inwestycyjne Katowice, ul. Lisa 10 Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 47,11 m , zlokalizowane na parterze kamienicy w Katowicach, przy ul. Lisa W skład.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,90 m² 8 886,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania 2- pokojowego, na kameralnym osiedlu, do własnej aranżacji, w cichej i spokojnej lokalizacji, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53,95 m² 7 136,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w przedwojennym budynku w Katowicach Murckach. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, czyste i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł61 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 po kapitalnym remoncie. Zadbany kamienica w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,67 m² 6 051,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie w idealnej lokalizacji.Przystanek tramwajowy tuż obok a autobusowy w pobliżu. Około 5 minut do autostrady A4 oraz dtś. W niedalekiej odległości Staw Maroko oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,90 m² 8 886,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękne, komfortowe mieszkanie w Katowicach, idealne dla osób ceniących sobie komfort oraz dogodną lokalizację. Mieszkanie znajduje się w bloku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Markiefki w Katowicach, dzielnica Bogucice. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Lokalizacja W zasięgu spaceru pełna dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

356 500 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe powierzchni 31 m , jasne i słoneczne Umeblowanie widoczne na zdjęciach, w cenie Lokalizacja: katowice, panewniki, emerytalna Piętro 2 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 897 000 zł216 m² 8 782,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1923

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Katowic 216 m w modernistycznej kamienicy przy ul Rybnickiej 7 - unikatowa lokalizacja. Na sprzedaż przestronne mieszkanie/lokal o powierzchni 216 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice os. Paderewskiego | ul. Sowińskiego 2 niezależne pokoje | klimatyzacja | piękny widok z 10. piętra Z przyjemnością prezentujemy komfortowe mieszkanie na wynajem, położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brynowskiej w Katowicach, dzielnica Brynów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wysokim budynku z 2 windami. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania Kawalerka zlokalizowana w kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej lokalizacji przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość po generalnym remoncie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tychy, ul. Orzeszkowej tychy tarasowce, osiele O, cicha spokojna okolica Z dużą ilości zieleni Mieszkanie posiada 68 m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni i balkonu Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, katowice, ul. Rybnicka Lokalizacja: katowice, ul. Rybnicka Piętro: 1 Powierzchnia: 46,30 m Liczba pokoi: 2 Garaż (opcjonalnie): 75 000 zł.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij