dowolna

Mieszkania do wynajęcia Katowice - Oferty wynajmu mieszkań

413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Katowicach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Ponadto nieruchomość jest w pełni umeblowana. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie o wysokim standardzie położone w prestiżowej części Katowic. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz zabudowanej kuchni. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe w pełni wyposażone mieszkanie położone w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia (kukurydze). Mieszkanie posiada niezależne wejście i składa się z trzech pokoji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadbane mieszkanie niedaleko centrum Katowic. Spokojna okolica. Dwa duże pokoje. Kuchnia z oknem. Całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Korfantego

Katowice,śląskie

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Urządzone komfortowo mieszkanie (kawalerka) w samym centrum Katowic (ul. Korfantego), 29 m2, 3 minuty od dworca, doskonałe dla jednej osoby lub pary. 13 pietro w budynku 18-pietrowym, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Zawodzie,Katowice

350 zł62 m² 5,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Miejsce w pokoju 2-osobowym.Pokój po generalnym remoncie,nowoczesne meble.Dostę do internetu,kablówki.Do wyposażenia pokoju należy tv,wieża.Mieszaknie blisko centrum Katowic, 5 minut od Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam, wynajmę mieszkanie o powierzchni 54m2 w bardzo dobrej okolicy górnego Osiedla Paderewskiego. Trzy pokoje nieprzechodnie, korytarz i kuchnia po generalnym remoncie. Na ścianach ozdobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Zadole,Katowice

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowew stanie exlusive ,po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone , dwa pokoje kuchnia z oknem meble w budowie ze sprzętem agd wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Katowice,śląskie

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę od zaraz mieszkanie Tysiąclecie Dolne ul. Piastów Katowice 60 m2, 3 piętro, 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, osobne wejście, komfortowo urządzone, od strony południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Katowice,śląskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę od zaraz mieszkanie w centrum Katowic przy ul. Uniwersyteckiej 40 m2, 10 piętro, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, osobne wejście, komfortowo urządzone. Telefon kontaktowy 783 991.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

1 700 zł61 m² 27,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie o funkcjonalnym rozkladzie pomieszczen. Sklada sie z trzech niezaleznych pokoi, widnej zabudowanej kuchni, lazienki, wc, przedpokoju, balkonu, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Koszutka,Katowice

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Katowicach (5 min pieszo od Spodka ) na ulicy Wierzbowej. Powierzchnia 54m2 , duzy pokój - salon, mniejszy - sypialnia, łazienka , na podłogach panele, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę umeblowane mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Zawodzie przy ul. 1 maja, o powierzchni 56m2, III piętro, 2 pokoje, duża kuchnia, przedpokój, łazienka, duży balkon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Brynów,Katowice

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione instalacje, pion kanalizacyjny. Nowe okna (pcv), drzwi (drewniane), podłogi (kuchnia i łazienka - płytki, pokoje - panele). W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

270 zł40 m² 6,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miejsce w pokoju 2-osobowym w 2-pokojowym mieszkaniu studenckim. Mieszkanie i pokój umeblowane. Osiedle Paderewskiego. Dogodna lokalizacja, "3 Stawy", przystanki, sklepy. 270+media/ms.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ligota

Ligota,Katowice

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie, kuchnia z oknem, umeblowana, nowa lodówka, pokój z balkonem, z dużą wnęką ,nowe okna, okolica spokojna, blisko centrum- 15 min, v piętro winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Koszutka,Katowice

1 900 zł92 m² 20,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże, wyremontowane mieszkanie (nowe instalacje, gładzie gipsowe, panele podłogowe), o powierzchni 92m2. Składa się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarnią oraz łazienki (wanna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Józefowiec

Józefowiec,Katowice

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu mieszkanie dwupokojowe w jednej z dzielnic Katowic - Oś. Józefowiec, usytuowane na 8 piętrze w wysokiej zabudowie. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, dużego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Szopienice,Katowice

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia komfortowy loft o pow. 80 m2 w stuletniej kamienicy z cegły w spokojnej okolicy. Loft znajduje się na 2 piętrze budynku na wysokim poddaszu (pow. 4 m). Składa się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Szopienice,Katowice

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia komfortowy loft o pow. 130 m2 w stuletniej kamienicy z cegły w spokojnej okolicy. Uwaga: mieszkanie zdecydowanie dla konesera! Loft znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajme komfortowe,umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum Katowic ,w spokojnej okolicy ,msca parkingowe,domofon,parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ptasie

Ptasie,Katowice

3 000 zł99 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

superkomfort ,ptasie Osiedle, bez mebli, nowa łazienka, taras,garaż, rolety antywłamaniowe, od stycznia. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wróblewskiego

Bogucice,Katowice

1 800 zł68 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Kuchnia meble na wymiar,piec elektr.lodówka.W przedpkoju 2szafy w zabudowie.Trzy pokoje umeblowane.Łazienka i ubikacja osobno.Nowe okna.Telefon stacjonarny,neostrada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

1 390 zł90 m² 15,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta! Do wynajęcia bardzo przestronne, atrakcyjne mieszkanie w samym centrum Katowic na ulicy Mielęckiego. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (przechodnie), dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hierowskiego

Katowice,śląskie

2 600 zł64 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny apartament w nowoczesnym komfortowym budownictwie na osiedlu Millenium. Na osiedlu bardzo dobrze zaopatrzony supermarket, szkoła tańca, apteka, cafee Chopin itp. Dla bardzo wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

1 900 zł92 m² 20,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasne przestronne mieszkanie o nowoczesnym układzie, bezpośrednio po remoncie. Media, opomiarowanie, ciepła woda, gaz. Łazienka w stylowych, jasnych kaflach, wyposażona w wannę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Zawodzie,Katowice

400 zł12 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W poblizu Akademii Ekonomicznej -pokoj jednoosobowy - zenski - w mieszkaniu studenckim od zaraz do wynajecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Ochojec,Katowice

500 zł10 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję pokój do wynajęcia od 1 października (katowice ochojec-piotrowice) tel. Kontakt.:   w godz. 8-20 os. kontakt. p. Maria dla jednej osoby (młodej, spokojnej, bez nałogów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Ochojec,Katowice

500 zł10 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tel. Kontakt.:   , proszę dzwonić w godz. 10-20 pokój do wyn. od 1 października W katowicach ochojcu dla młodej, spokojnej osoby (bez nałogów) pracującej lub uczącej się, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabędzia

Brynów,Katowice

1 490 zł52 m² 28,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Katowicach Brynowie (ptasie Osiedle, ulica Łabędzia) dwupokojowe z kuchnią łazienką i balkonem, umeblowane, po remoncie. Położone w dobrej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stefana Batorego

Katowice,śląskie

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrkacyjna kawalerka w scisłym centrum Katowic. Aneks kuchenny, pokoj dzienny, miesjce do pracy biurowej, łazienka. Mieszkanie wyspoażone w lodówkę, kuchenkę.Łazienka czysta zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Witosa

Witosa,Katowice

1 450 zł60 m² 24,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na os. Witosa. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Idealna lokalizacja w środku osiedla, dużo zieleni, blisko do przystanków komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku. Składa się ono z dwóch pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Całkowicie umeblowane w wysokim standardzie. Stan tzw. hotelowy (ręczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Dąb,Katowice

180 zł17 m² 10,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poszukuję miłej, spokojnej współlokatorki do dzielenia pokoiku. Pokój jest duży i słoneczny, a w bloku jest winda,więc nie trzeba męczyć nóżek;) Okolica jest spokojna i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Środmieście,Katowice

120 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zamienie Lokal administrowany przez Urząd Miasta Katowice wysoki standard lokalizacja Centrum Katowic ul. Jagiellońska 120 m2, 4 piętro 4 pokoje, łazienka, kuchnia ogrzewanie II taryfa piece akumulacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

1 300 zł62 m² 20,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie (62 m2) w Katowicach, w okolicy Akademii Ekonomicznej. Lokal znajduje się w bloku, na trzecim pietrze. Posiada osobną kuchnię z oknem, duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

500 zł10 m² 50 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kulturalni i spokojni studenci V roku (chłopak i dziewczyna) poszukują lokatorki do jednoosobowego pokoju w mieszkaniu studenckim. Mieszkanie: 2 pokoje, kuchnia, łazienka (z pralką),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche dwupokojowe mieszkanie (47m2, dziewiąte piętro) z balkonem w centrum Katowic. Mieszkanie jest umeblowane, w salonie znajdują się dwie kanapy, w sypialni jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Paderewskiego,Katowice

550 zł50 m² 11 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Samodzielny pokój do wynajęcia w mieszkaniu w pełni umeblowanym i wyposażonym w sprzęt agd/rtv. Je jestem młodym mężczyzną świeżo po studiach i zamieszkuję drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

poszukuje mieszkania w katowicach, 2 pokoje, nie koniecznie umeblowane do 700 zł w katowicach kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wełnowiec

Wełnowiec,Katowice

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie (o pow. 65 m2) w Katowicach-Wełnowcu z dużym balkonem z widokiem na zieleń, w cichej, spokojnej okolicy. W pełni wyposażone.