dowolna

Mieszkania do wynajęcia Katowice - Oferty wynajmu mieszkań

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 900 zł35 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Katowicach, przy ulicy Bażantów, to doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego i przestronnego lokum. Położone w bardzo dobrym stanie, to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mysłowicka

Giszowiec,Katowice

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko w realton! Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie dla pierwszego najemcy. Nieruchomość znajduje sie na 8 piętrze w bloku 10 piętrowym w Katowicach - Giszowiec ul.Mysłowicka 1b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Katowice, ul. Słoneczna 75 Powierzchnia: 49 m Piętro: 5/10 (blok z windą) Układ: dwa niezależne, ustawne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Góreckiego

Bogucice,Katowice

4 500 zł76 m² 59,60 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m , położone na 13. piętrze prestiżowej inwestycji Pierwsza Dzielnica przy ul. Góreckiego 17 w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 700 zł90 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2 zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy w Katowicach przy ul. Gliwickiej w dzielnicy Załęże. Mieszkanie wyposażone jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerskie, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w topowej części Katowic - Dolinie Trzech Stawów - przy ulicy Sowińskiego 39. Mieszkanie o powierzchni 51 mkw położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Józefowiec,Katowice

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 mkw w sąsiedztwie Parku Śląskiego, przy ulicy Bytkowskiej 119 w Katowicach. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 zlokalizowane w Katowicach - Muchowcu przy ul. Francuskiej na strzeżonym osiedlu "atal Francuska Park II" Mieszkanie zlokalizowane na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w realton! Na wynajem mieszkanie w Katowicach przy ul.Katowickiej 56a - CENTRUM 3 minuty od Spodka! Przystanek autobusowy i linia tramwajowa zaraz przy bloku. Świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilimowskiego

Środmieście,Katowice

3 900 zł93 m² 41,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**piękne mieszkanie na wynajem w centrum miasta - Katowice, ul. Wilimowskiego** Do wynajęcia piękne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85,1 m , zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Góreckiego

Bogucice,Katowice

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Pierwsza Dzielnica przy ul. Góreckiego 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamkowa

Nikiszowiec,Katowice

890 zł35 m² 25,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia duża kawalerka z osobną kuchnią przy ulicy Zamkowej 22c w Katowicach Nieruchomość: powierzchnia 35 m2 Piętro 1 Ogrzewanie centralne Lokalizacja: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Brynów,Katowice

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe położone w Katowicach na Brynowie przy ul. Rolnej. Spokojne osiedle, położone w bliskiej odległości Parku Kościuszki, dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

2 500 zł54 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Katowic i Parku Śląskiego - Najem okazjonalny Lokalizacja Katowice, dzielnica Dąb, ul. Dębowa 38.Tylko 200 m od Parku Śląskiego, 3 km od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pokoju

Załęże,Katowice

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-11-01 Do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Pokoju 10. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2 Piętro 2 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Koszutka,Katowice

1 800 zł38 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Ordona 12a, mieszkanie położone jest na 4 piętrze , budynek z windą. Mieszkanie posiada balkon. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brynów,Katowice

1 600 zł37 m² 42,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki w Brynowie Lokalizacja: brynów, ul. Orkana 19c, 1 piętro niska zabudowa. Powierzchnia: 37,30 m + 7,9 m2 piwnica. Opis mieszkania: oferujemy komfortowo urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na prezentację! Oferujemy Państwu na wynajem kawalerka zlokalizowana w znakomitej lokalizacji w Katowicach- na terenie strzeżonego, zamkniętego osiedla "dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytkowska

Józefowiec,Katowice

1 750 zł33 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice, józefowiec, ul. Bytkowska - nowoczesna kawalerka open space w inwestycji Śląskie Ogrody. Do wynajęcia oferujemy nowoczesną kawalerkę o powierzchni użytkowej 33 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszutka,Katowice

1 600 zł51 m² 31,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Michała Grażyńskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę oraz dostęp do edukacji, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Ochojec,Katowice

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Fabryczna (budynek oddany do użytku w 2020 r.) mieszkanie o powierzchni 50m2 (idealne dla dwóch osób). Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, eleganckie, wyposażone mieszkanie do wynajęcia wraz z miejscem parkingowym - Global Office Park, ul. Zabrska 15 Katowice Z przyjemnością oferujemy Państwu do wynajęcia zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Środmieście,Katowice

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pok. 63 m wysoki standard garaż ul. Złota 71, park Śląski Cena i warunki: czynsz najmu: 3 000 zł Czynsz administracyjny ok. 1400 zł + media wg zużycia (prąd, woda) Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Janów,Katowice

1 790 zł50 m² 35,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Katowice, janów, ul. Oswobodzenia Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone w meble i agd. Opis nieruchomości: prezentujemy mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice - śródmieście - raciborska Do wynajęcia kawalerka Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 27,42 m , położoną na 5. piętrze w 7-piętrowym bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Paderewskiego,Katowice

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Nowoczesne mieszkanie typu studio z balkonem i miejscem postojowym Atal Francuska Park | Katowice - Osiedle Paderewskiego - Muchowiec | Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie typu studio 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupska

Ligota,Katowice

1 300 zł53 m² 24,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Słupskiej w Katowicach, dzielnica Ligota. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, ocieplonym bloku. Pod blokiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

1 550 zł28 m² 55,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas! Mieszkanie znajduje się w Katowicach, ul. Kościuszki 11. Składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karoliny

Bogucice,Katowice

1 490 zł37 m² 40,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne mieszkanie przy ulicy Karoliny 7 w Katowicach Nieruchomość: powierzchnia 37 m2. Parter. Miejsce w garażu podziemnym. Ogródek. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

470 zł12 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji -50% za najem W jednym miesiącu! Wynajmę jasne pokoje przy ulicy Kościuszki 46 w Katowicach Nieruchomość: pokój od 12,2 m2. IV piętro. Przeznaczone dla 1-2 osób. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ligocka

Brynów,Katowice

750 zł26 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ulicy Ligockiej 4 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2 Piętro 5 Ogrzewanie miejskie Lokalizacja: idealna propozycja dla wszystkich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meteorologów

Ptasie,Katowice

2 999 zł54 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wykończony nowoczesny apartament na zamkniętym osiedlu Nowe Ptasie przy ul. Meteorologów Apartament znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania 54m2+balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Środmieście,Katowice

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia - Katowice centrum, ul. 3 maja - dla 2 osób Lokalizacja: katowice - ul. 3 maja, ścisłe centrum miasta Rodzaj najmu: pokój prywatny, części wspólne współdzielone Co oferujemy? Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Meteorologów

Ptasie,Katowice

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janasa

Środmieście,Katowice

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Janasa w Katowicach. Dostępne od 1go Września Mieszkanie znajduje się na pierwszym parterze, jego metraż liczy 29 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Karliczka

Giszowiec,Katowice

1 190 zł18 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem - Katowice Giszowiec, ul. Karliczka Jasna kawalerka z aneksem kuchennym i południową ekspozycją, po remoncie. Blisko sklepy, przystanki, tereny rekreacyjne i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Środmieście,Katowice

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone w centrum Katowic przy .Uniwersyteckiej 12 Mieszkanie w budynku po termomodernizacji. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słonimskiego

Koszutka,Katowice

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękne, wyremontowane mieszkanie w Katowicach, idealne dla osób ceniących sobie komfort oraz dogodną lokalizację. Mieszkanie znajduje się w bloku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bratków

Środmieście,Katowice

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę klimatyczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Katowic przy ul. Bratków, w pobliżu Katedry i ul. Kościuszki. Bardzo korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Piotrowice,Katowice

990 zł30 m² 33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia Funkcjonalna kawalerka przy ulicy Poznańskiej 20. Nieruchomość: powierzchnia 30 m2 Piętro 4 Ogrzewanie miejskie Lokalizacja: możliwość korzystania z zamykanego parkingu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij