dowolna

Mieszkania z aneksem Katowice - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

972 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Piotrowice,Katowice

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie W nowym budownictwie! Do sprzedania mieszkanie położone na os. Miłe Zacisze w dzielnicy Piotrowice w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Dąb,Katowice

484 718 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja- tylko 7 mieszkań- koszutka Zadzwoń i umów się na spotkanie Zamień godziny spędzone na wyszukiwaniu nieruchomości na klika minut rozmowy! bezpośrednio od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tomasza

Brynów,Katowice

890 zł19 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 *I piętro *powierzchnia 19 m2 *ogrzewanie elektryczne *przeznaczone dla 1-3 osób *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybowcowa

Muchowiec,Katowice

2 200 zł46 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe i jeszcze nie używane mieszkanie na prestiżowym osiedlu Francuska Park w okolicach 3 Stawów i Lotniska Muchowiec. Bezpośredni wjazd w okolicach osiedla na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytkowska

Józefowiec,Katowice

3 000 zł56 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe Mieszkanie na Wynajem przy ul. Bytkowskiej 107a w Katowicach Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo wykończone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Bytkowskiej 107a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Paderewskiego,Katowice

322 276 zł26 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja- katowice os. Paderewskiego- kawalerka- 25,99m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie Zamień godziny spędzone na wyszukiwaniu nieruchomości na klika minut rozmowy! bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Środmieście,Katowice

391 465 zł26 m² 15 033,20 zł/m²

 

Piętro:18/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera. Brak kosztów znanych z rynku wtórnego- prowizji oraz podatku pcc 2% Zadzwoń i umów się na spotkanie Oferowane mieszkanie znajduje się na 18 kondygnacji. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

2 000 zł56 m² 36,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja 3-pokojowe W świetnej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia ładne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 55,5 mkw. położone w środku Osiedlu Paderewskiego, czyli w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowy wyjątkowy apartament zapewniający komfort i bezpieczeństwo na zamkniętym i prestiżowym osiedlu Park Bażantów! Znajdujący się na 3cim piętrze Apartament o pow. 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obroki

Witosa,Katowice

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w mieszkaniu przy ulicy Obroki 55a *miejskie ogrzewanie *4 piętro *powierzchnia 24 m2 *idealne dla 1-2 osób Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, szafa, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

2 900 zł49 m² 59,08 zł/m²

 

Piętro:19/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz fajnego mieszkania do wynajęcia w centrum Katowic? Mam dla Ciebie super ofertę z możliwością posiadania miejsca parkingowego w centrum Katowic za darmo! Mamy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrzańskiego Hubala

Dąbrówka Mała,Katowice

189 000 zł31 m² 6 172,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Majora Henryka Dobrzańskiego "hubala" w Katowicach - Dąbrówce-małej. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

669 000 zł56 m² 12 019,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc, brak prowizji! Komfortowe , wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie w otoczeniu Parku Śląskiego. Funkcjonalny układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Katowice,śląskie

1 800 zł33 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem, na osiedlu nowy nikisz w Katowicach. Zostań pierwszym najemcą. Mieszkanie znajduje się przy ul. Zofii Nałkowskiej 14, na 2tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krucza

Katowice,śląskie

469 000 zł57 m² 8 228,07 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja! Do sprzedania zarabiające mieszkanie Mieszkanie znajduje się w Katowicach dzielnica Ligota, os. Kokociniec, ul. Krucza Mieszkanie pierwotnie składało się z 3 pokoi obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Nikiszowiec,Katowice

614 700 zł68 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży: mieszkanie o powierzchni 68,3m 2 znajdujące się na 1 piętrze nowo wybudowanego, czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

2 999 zł50 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dolina trzech stawów, ul. Sikorskiego inwestycja okam inspire! Mieszkanie dostępne od zaraz! Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,17m usytuowane na 1-wszym piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tunelowa

Piotrowice,Katowice

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** 23 m2 taras! ** umeblowanie w cenie - w tym 3 zabudowane szafy! ** klimatyzacja ** w cenie podziemne miejsce garażowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

739 557 zł81 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Wawel Service - Bytkowska 2.0 - Nowoczesne Mieszkania w Katowicach. Naprzeciwko wejścia do Parku Śląskiego aleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

590 000 zł65 m² 9 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Katowicach w dzielnicy Nikiszowiec, w skład którego wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój garderoba piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Józefowiec,Katowice

2 700 zł43 m² 62,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem umeblowany apartament o powierzchni 43,28m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - aneks kuchenny - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Środmieście,Katowice

790 000 zł85 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyłącznie W realton nieruchomości! zapraszamy inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic przy ulicy Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Wełnowiec,Katowice

590 810 zł45 m² 13 143,70 zł/m²

 

Piętro:11/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży dwupokojowy luksusowy apartament zlokalizowany w samym centrum Katowic! Mieszkanie nr B 11.01 zlokalizowane jest na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Dąb,Katowice

797 535 zł72 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup M4 z dużym balkonem o pow. 21,94 m2 od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

569 000 zł42 m² 13 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Francuska Park, 2 pokoje, garderoba, wyposażone, bez prowizji Do sprzedania apartament, 42,18 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, osobnej garderoby, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrowicka

Katowice,śląskie

2 850 zł60 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Wyjątkowy apartament 60 m2 - living room z aneksem kuchennym, sypialnia, wc/łazienka, przedpokój , balkon, taras na dachu budynku! Duży salon z wygodną, rozkładaną sofą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

2 750 zł42 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Francuska Park, 2 pokoje, garderoba, bez prowizji Do wynajęcia apartament, 42,18 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, osobnej garderoby (z wejściem od strony sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

205 440 zł26 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż w ścisłym centrum Katowic ul. Andrzeja. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o numerze 10 mieszczącą się w kamienicy na III piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Dąb,Katowice

790 729 zł78 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup M5 z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, - profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

689 430 zł70 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu studio z niezależną sypialnią, położonego w Katowicach, w dzielnicy Janów-Nikiszowiec. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Mickiewicza

Wełnowiec,Katowice

447 810 zł27 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:24/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży dwupokojowy luksusowy apartament zlokalizowany w samym centrum Katowic! Mieszkanie nr B 24.13 zlokalizowane jest na 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

830 000 zł136 m² 6 102,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

! tylko W realton! oferta na wyłączność Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne na sprzedaż, które zostało podzielone na 4 kawalerki, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Środmieście,Katowice

1 090 zł19 m² 57,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy ulicy 3 maja 38 *powierzchnia 19 m2 *IV piętro *ogrzewanie gazowe *przeznaczone dla 1-2 osób *w samym centrum Katowic *galeria Katowice - 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko W realton! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 w Katowicach przy ul.Gliwickiej 132A Nieruchomość znajduje sie na 3 piętrze z 3 w bloku bez windy. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

727 000 zł78 m² 9 289,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

479 000 zł41 m² 11 550,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc! brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z nowo wykończonym mieszkaniem, które mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży. Położone w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

1 190 zł31 m² 38,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *powierzchnia 31 m2 *piętro 3 *ogrzewanie miejskie *samo Centrum Katowic *galeria Katowice 500 m *plac Wolności 200 m *dobra lokalizacja i komunikacja miejska - samo Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Matejki

Środmieście,Katowice

1 090 zł26 m² 41,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Matejki 6b *ogrzewanie elektryczne *powierzchnia 26 m2 *piętro 2 *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Katowic, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

420 000 zł31 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis Cześć, tu homek :-) Mieszkanie Pełne Uroku w Ładnym, nowym Bloku! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na niezwykle urokliwym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Koszutka,Katowice

499 859 zł49 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,53 m2 na katowickim Osiedlu Ducha. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego kameralnego bloku, składa się z salonu.