dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Katowice - Lista ogłoszeń

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

440 000 zł53,43 m² 8 235,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy Wojciecha 11, od właściciela, gotowe do zamieszkania! Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na zielonym Giszowcu (na youtube posiadam wideo.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł54,39 m² 7 354,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bardzo lubianej i cenionej dzielnicy Katowic - Ligota, przy ul. Zielonogórskiej. Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze, budynku który jest po.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego w niewielkim budynku, na kameralnym osiedlu w Katowicach Panewnikach przy ulicy Koszykowej. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

699 500 zł60,87 m² 11 491,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic Panewnikach. Gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

897 000 zł149 m² 6 020,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w centrum Katowic Plac Wolności o powierzchni 149 metrów kwadratowych. Nieruchomość składa się z 4 pokoi z czego jeden o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł51,67 m² 6 771,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 51,67 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 52m. w świetnej lokalizacji na ulicy Piaskowej blisko Uniwersytetu Ekonomicznego. Miejsce doskonale skomunikowane z całym miastem - przystanek tramwajowy tuż obok. Piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł99,84 m² 6 911,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 100 m2, położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Kamienica zlokalizowana przy ul. Kościuszki 5, praktycznie w samym centrum Katowic - bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł139,50 m² 7 863,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 139,5 m przy ul. Lompy 2 w centrum Katowic, w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Lokal wyróżnia się dużymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaworowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

380 000 zł44,53 m² 8 533,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

(Ogłoszenie pochodzi bezpośrednio od właściciela - nie interesuje nas współpraca Z agencjami nieruchomości) - aktualizacja ogłoszenia, stan na 25.04.2026 - odświeżona kuchnia - wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Korfantego w Katowicach w dzielnicy Koszutka. Dwa duże pokoje, okna na dwie strony świata, w pobliżu pętla tramwajowa- doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które łączy klimat katowickich kamienic z nowoczesnym standardem i doskonałą lokalizacją? To mieszkanie przy ul. Modelarskiej jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,90 m² 8 747,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ulicy Francuskiej. Budynek po remoncie elewacji i balkonów. Doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł51,16 m² 6 841,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie świeżo po remoncie w Katowicach ul. Pogodna, w pobliżu trasy S86 - Powierzchnia: 51,16 m (piwnica 5,72 m ) - Lokalizacja: katowice, ul. Pogodna spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł77 m² 4 844,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł69,16 m² 8 964,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie z ogrodem: twoja alternatywa dla domu w sercu Ligoty Szukasz przestrzeni, która zapewni Twojej rodzinie prywatność domu, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Tunelowej. Lokal jest dostępny od zaraz i gotowy do wprowadzenia! Mieszkanie (67 m2): 3 niezależne pokoje (w pełni umeblowane).

Szczegóły ogłoszenia

997 500 zł116 m² 8 599,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w odnowionej kamienicy - 116 m w samym sercu Katowic Ten apartament przy ul. Kościuszki 5 to przestrzeń dla osób, które chcą żyć miastem na co dzień,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Brynowskiej 86. Uprzejmie proszę o szczegółowe zapoznanie się z ofertą, przed dalszym.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł44 m² 7 318,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grażyńskiego 13a (ścisłe centrum Katowic). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś.Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę ładne mieszkanie o pow. 70m2 w Katowicach, ul. Modrzewiowa w dzielnicy koszutka/bogucice. Mieszkanie na 2-gim piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 900 zł37,80 m² 50,26 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Ofertę Wynajmu Nieruchomości - Mieszkanie Typu M3 zlokalizowane w Kultowej Superjednostce Aleja Wojciecha Korfantego Apartament znajduje się na 1 piętrze o powierzchni 37,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,60 m² 9 015,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować ustawne mieszkanie o powierzchni 37,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku na popularnym Osiedlu Tysiąclecia. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł49,17 m² 7 992,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne na wynajem krótkoterminowy*parter*msc parkingowe*niski czynsz Dwupokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane ok 5km od centrum, na parterze dwupiętrowego kameralnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

629 700 zł80,60 m² 7 812,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny gotowiec inwestycyjny zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Józefy Kantorówny 12 w Katowicach (dzielnica Szopienice). Lokalizacja i komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe. Lokalizacja: katowice Śródmieście ul. Lisieckiego 47 m2, 3 piętro w bloku 4 piętrowym, 2 przestronne pokoje, oddzielna kuchnia. Zdecydowane atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-30

429 000 zł36,30 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy na dzień otwarty mieszkania w Katowicach położonego przy ulicy Armii Krajowej 190b, który odbędzie się 30.05.2026r (sobota) od godziny 14:00-16:00. Dzień otwarty to czas w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł19 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na wynajem Katowice, ul. Francuska Zapraszamy do wynajęcia komfortowej kawalerki o powierzchni 19 m , zlokalizowanej w sercu Katowic, przy ul. Francuskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł72,70 m² 10 302,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Ligota apartament z pełnym wyposażeniem. Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 72,7 m2. Usytuowany na drugim piętrze eleganckiej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy unikatową ofertę wynajmu klimatycznego wnętrza, w apartamencie mieszczącym się w prywatnej kamienicy z okresu międzywojennego. Prezentowana oferta, skierowana jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronna kawalerka z balkonem! Mieszkanie bardzo jasne, z ekspozycją wschodnią. Wnętrze po kapitalnym remoncie, funkcjonalnie zaaranżowanie i w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł107,67 m² 8 349,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W realton nieruchomości! zapraszamy inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł51,15 m² 8 993,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60 m² 10 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 , położone w Katowicach-Burowcu, przy ul. Andersa. Mieszkanie usytuowane na parterze budynku charakteryzuje się niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Budynek z 2014 roku z windą i halą garażową | Katowice, ligota | Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł48,73 m² 3 386 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 48,73 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (5,28 m kw.) Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 3/3 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: promienniki ciepła (możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowego miejsca w Katowicach dla siebie czy dla rodziny, a może dla pracowników ? To może zainteresuję cie ta oferta, zapoznaj się ze szczegółami i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie, słoneczne z zadaszonym balkonem na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica, komórka na półpiętrze, na strychu wydzielona część na suszarnie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Katowice Koszutka ul. Okrzei - 2 pokoje, 47m2 + balkon / winda / doskonała lokalizacja po remoncie! idealna lokalizacja-koszutka! we speak english! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł50,61 m² 8 535,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie katowice - koszutka Poszukujesz mieszkania w centrum Katowic? Marzy Ci się przestrzeń, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje ogromne możliwości - zarówno do.