dowolna

Luksusowe mieszkania Katowice - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

487 000 zł51,28 m² 9 496,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowic Dąbrówka Mała, ul. Grzegorzka 14D.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

910 000 zł75 m² 12 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowy apartament z 55-metrowym tarasem na dachu. Największy atut? Spektakularny taras, który rzadko pojawia się na rynku. Jeśli szukasz mieszkania z przestrzenią do życia i relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

1 897 000 zł216 m² 8 782,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1923

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Katowic 216 m w modernistycznej kamienicy przy ul Rybnickiej 7 - unikatowa lokalizacja. Na sprzedaż przestronne mieszkanie/lokal o powierzchni 216 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m w kultowej Superjednostce w Katowicach. To doskonała propozycja dla osób, które cenią komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz. For rent Apartament na Dębowych Tarasach, johna Baildona 20b ( III etap ) * powierzchnia 50 m2 * salon z aneksem kuchenny z wyjściem na balkon , sypialnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł139,50 m² 7 863,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 139,5 m przy ul. Lompy 2 w centrum Katowic, w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Lokal wyróżnia się dużymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39,19 m² 81,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m , zlokalizowanego przy ul. Książęcej 29 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

699 500 zł60,87 m² 11 491,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic Panewnikach. Gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność nvc ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w apartamentowcu przy ul. Złota 71. Nieruchomość wyposażona w monitoring cctv, dodatkowo budynek ochrania profesjonalna firma. Kawalerka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu. Wysoki standard do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Ceglanej w Katowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

929 446 zł47,18 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2-pokojowy z widokiem na Spodek | Strefa Kultury | Atal Olimpijska Przedstawiam do sprzedaży nowy, komfortowy, nowoczesny i w pełni wyposażony apartament. Na powierzchni 47,18.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Tunelowej. Lokal jest dostępny od zaraz i gotowy do wprowadzenia! Mieszkanie (67 m2): 3 niezależne pokoje (w pełni umeblowane).

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skorzystaj z obniżki ceny i zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach! Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 mkw, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł46,50 m² 14 623,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kępowej 46 - bez prowizji dla kupującego! Oferujemy jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 46,5 m (pow. mieszkania bez balkonu) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

997 500 zł116 m² 8 599,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w odnowionej kamienicy - 116 m w samym sercu Katowic Ten apartament przy ul. Kościuszki 5 to przestrzeń dla osób, które chcą żyć miastem na co dzień,.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 zł42,26 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przyjemne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Bażantów. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Na powierzchnię składa się: kompaktowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Brynowskiej 86. Uprzejmie proszę o szczegółowe zapoznanie się z ofertą, przed dalszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 990 zł43,60 m² 45,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie ul. Prusa 72, katowice Na powierzchnię nieruchomości składa się oddzielna sypialnia z garderobą, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł25,70 m² 44,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Ligockiej 6. Mieszkanie utrzymane jest w ciepłej stylistyce mid century - wnętrze jest spójne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł28,27 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Nova Mikołowska, ul. Strzelecka. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 990 zł51,62 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, stylowe, dwupokojowe mieszkanie na Nikiszowcu, ul. Szopienicka 15C. Mieszkanie o powierzchni składa się z: - przestronnej, samodzielnej kuchni na wymiar z wystarczającą.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 zł17 m² 84,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Lokal przeszedł generalny remont w przygotowaniu do pierwszego wynajmu. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Katowice, ul. 1 maja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł47 m² 9 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Sprzedam mieszkanie w samym centrum Katowic 3. piętro, 47 m , po generalnym remoncie, w pełni wyposażone. Cena: 446 000 zł. 2 pokoje + kuchnia + garderoba Okna na zachód Winda.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł30 m² 17 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pierwsza Dzielnica - studio w centrum Katowic dostępne od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Studio ( kawalerka ) o powierzchni 29,62 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

5 038 000 zł229 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Katowice , centrum , Pierwsza Dzielnica - w sąsiedztwie Strefy Kultury ( nospr , mck, spodek ) Wyjątkowy, nowoczesny Penthouses w sercu Katowic - 229 m2 luksusu w nowoczesnym stylu. Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy apartament w doskonałej lokalizacji 5 min. od ścisłego centrum Katowic. Tylko 900 metrów od Spodka i 15-minutowy spacer do kluczowych atrakcji Katowic. W okolicy: spodek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane na 3 piętrze 14 piętrowego bloku zlokalizowanego w samym Centrum Katowic przy ul. Uniwersyteckiej! Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 3 pokojowego w Katowicach w dzielnicy Koszutka przy ul. Grażyńskiego. Lokal ma powierzchnię ok. 60m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo Oferuję do wynajęcia apartament w zabytkowej dzielnicy - Nikiszowiec. Mieści się na parterze w 3-piętrowym budynku. Ma powierzchnię 60m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł38 m² 12 052,63 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry, cześć! Oferta tylko w estatestreet, zapraszam. Lokalizacja: korfantego 8, samo centrum miasta! mieszkanie: na 38m2 mamy: - salon z kuchnią z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lux wnętrze Z garażem I tarasem! Poleca się do wynajmu! Lokalizacja : Katowice ul. Bytkowska Szukasz wygodnego miejsca do życia w Katowicach? Tuż przy Parku Śląskim. Największą zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Francuska Park | Topowe osiedle w Katowicach | Oferta tylko w estatestreet Słoneczne i przestronne mieszkanie z dużym balkonem czeka na nowego Najemcę. Lokalizacja: francuska Park,.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł97 m² 27 835,05 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament premium położony na 15 piętrze w inwestycji Pierwsza Dzielnica w Katowicach. Funkcjonalny układ 3 pokoi + przestronny salon z kuchnią w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79,64 m² 6 265,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne, 80-metrowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do własnej aranżacji i montażu klimatyzacji. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł29 m² 18 241,38 zł/m²

 

Piętro:9/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne studio inwestycyjne przy ulicy Zabrskiej 15 w Katowicach doskonała okazja dla osób poszukujących sprawdzonej lokaty kapitału w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni urządzony apartament na prestiżowym Osiedlu Atal Francuska Park w Katowicach zaprojektowany przez właścicieli architektów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 11 piętrze prestiżowej inwestycji atal Sky+ przy al. Korfantego w Katowicach.