dowolna

Mieszkania z aneksem Katowice - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Armii Krajowej

Katowice,śląskie

100 000 zł28 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Podlesie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, balkonu, łazienki i wc. W pokoju na ścianach położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

384 400 zł124 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 124 m2. Położone w centrum miasta na poddaszu w odnowionej kamienicy. Bardzo ładna wyremontowana klatka schodowa. Spokojni sąsiedzi. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

950 zł28 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy!~!dolne tysiąclecie! Z wyposażeniem!~oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Tysiąclecia. ~Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Samsonowicza

Murcki,Katowice

165 000 zł65 m² 2 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie wlasnosciowe. mieszkanie znajduje sie na parterze , ogrzewanie co -piec w piwnicy. mieszkanie do czesciowego romontu. pokoj goscinny z aneksem kuchennym 35m,drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Samsonowicza

Murcki,Katowice

110 000 zł31 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! bez prowizji dla kupującego- bezpłatne doradztwo kredytowe.~MIESZKANIE PO REMONCIE.MURCKI.~Do zamieszkania bez nakładów remontowych.~Do sprzedania ładne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

850 zł26 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników Mieszkanie - Kawalerka Metraż: 26 m2 Opłaty Cena najmu: 850zł / miesiąc Opłaty do spółdzielni: 240zł (co, opłata do wspólnoty; wywóz śmieci, fundusz remontowy itd.) Średnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

195 000 zł69 m² 2 836,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w budynku zarządzanym przez prężnie działającą wspólnotę mieszkaniową. Budynek leży blisko centrum. Jest świetnie skomunikowany z centrum i z sąsiednimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ligota park, 2 pokojowy apartament. Gustownie urządzony i wyposażony. Jest nie lada atrakcją dla zamożniejszego klienta. Mieszkanie o pow. 58 mkw., położona na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

159 000 zł45 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 45 m2 , w centrum Katowic. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze niskiego bloku, blisko kina Imax. Lokalizacja jest doskonale skomunikowane z centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

1 999 zł70 m² 28,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, położone na II piętrze w apartamentowcu w Katowicach, na Osiedlu Pastelowym. Budynek monitorowany, zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji!~do sprzedania mieszkanie na 2 piętrze blokuna osiedlu tysiąclecia. Mieszkanie do odnowienia składające się z 3 pokoi, kuchni, predpokoju i wc, balkonu. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie, katowice Śródmieście, idealne pod wynajem przy 2 uniwersytetach. Mieszkanie położne jest w odnowionym bloku na 7 pietrze, klatka schodowa czysta i przyjemna, 2 nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

169 000 zł50 m² 3 410,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji miasta Katowice - Śródmieście. = idealne na inwestycję najem = Doskonała lokalizacja, w pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice, do wynajmu jasne, zadbane i ciepłe mieszkanie o pow. 28m2, położone na X piętrze w bloku, na zielonym oś.Tysiąclecia. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament -2 pokoje, dębowe Tarasy, 4 piętro, winda Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego, dwóch pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju, w pełni komfortowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

1 150 zł29 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia komfortową kawalerkę położoną na II piętrze w niskim budynku z lat 70-tych w południowej części Śródmieścia Katowic. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

159 000 zł45 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe mieszkanie z aneksem sypilanym 45 m2 , w centrum Katowic. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze niskiego bloku, blisko kina Imax przy ul. Gliwickiej. Lokalizacja jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

159 000 zł45 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bogucice

Bogucice,Katowice

107 000 zł37 m² 2 891,89 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Niska cena! mieszkanie umeblowane! Do sprzedaży przerobiona kawalerka na 2 pokoje - mieszkanie o łącznej powierzchni 37 m2, położone na 5 piętrze bloku z windą w Katowicach - Bogucicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta zarezerwowana. Katowice centrum 3 pokojowe , nowe po remoncie. Mieszkanie położone w niskim 4 piętrowym bloku na parterze,po generalnym remoncie w 2012 roku ,składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kostuchna

Kostuchna,Katowice

250 000 zł76 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niska cena! Do sprzedaży atrakcyjne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,72 m2, położone na IV piętrze w bloku w prestiżowej dzielnicy Katowic - Kostuchnie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

120 000 zł27 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Tysiąclecia. Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

134 000 zł35 m² 3 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy 2 pokoje 1000 - lecie!~do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w Katowicach na os. Tysiąclecia, usytuowane na 4-tym piętrze o powierzchni użytkowej 35 m2. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Brynów

Brynów,Katowice

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Katowice Brynów, ok. Mikołowskiej, proponujemy do wynajmu nowoczesny apartament o pow. 65 m2, położony na IV piętrze w nowym budynku z windą. Kuchnia otwarta na pokój dzienny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

950 zł28 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

250 000 zł51 m² 4 940,71 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, dużego przedpokoju otwartego na kuchnie, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Katowice,śląskie

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ligota park -strzeżone osiedle. 2 pokojowe mieszkanie 49 m/2 , niezależna sypialnia , dobre wyposazenie,markowe agd .Meble BRW .Stylowa i gustowna aranżacja .Wyposażenie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Ligota,Katowice

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży w pełni wyposażony apartament o powierzchni 51 m2 na nowym osiedlu z ochroną ligota park w Katowicach - Ligocie przy ul. Orkana. Apartament o powierzchni 51 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem kawalerkę po kapitalnym remoncie znajdującą się na 1 piętrze 12- piętrowego bloku na os.Tysiąclecia ul.Piastów. Idealna lokalizacja: blisko centrum, dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ligota

Ligota,Katowice

480 000 zł105 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupoziomowe 105m, wysoki standart, balkon, piwnica, bez pośrednika. 1. poziom - 2 pokoje, kuchnia otwarta, łazienka dla gości (umywalka,prysznic,wc), pomieszczenie gospodarcze, przedpokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

199 000 zł49 m² 4 061,22 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 usytuowana na 5 piętrze 13 piętrowego bloku na os. Tysiąclecia. W bloku portiernia oraz blok strzeżony domofonem. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Brynów,Katowice

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się w apartamentowcu w dzielnicy Brynów. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miarki

Środmieście,Katowice

185 000 zł52 m² 3 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod inwestycje Do sprzedaży mieszkanie idealnie nadające się na zakup pod inwestycje, położone w bardzo dobrej lokalizacji - Śródmieście Katowic. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Nikiszowiec,Katowice

72 000 zł20 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Szczegóły ogłoszenia: oferujemy Państwu, mieszkanie w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie składa się z pokoju aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki i wc. W pokoju na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Środmieście

Środmieście,Katowice

159 000 zł40 m² 3 994,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia: oferujemy Państwu, mieszkanie w dzielnicy Śródmieście na granicy z Załężem. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w bloku we wschodniej dzielnicy Katowic - Zawodzie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z Centrum Katowic, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skalna

Środmieście,Katowice

700 zł18 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam do zaoferowania mam kawalerkę częściowo umeblowana z wyposażeniem ślepej kuchni z lodówką i pralką. Mieszkanie w śródmieściu, w pobliżu awf. Wynajem 650 zł + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Katowice,śląskie

1 350 zł46 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie w Katowicach-Piotrowicach, położone w nowo wybudowanym apartamentowcu na pierwszym piętrze, na osiedlu Mała Skandynawia. Około 400m od Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrówka Mała

Dąbrówka Mała,Katowice

149 000 zł46 m² 3 230,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,12m2 znajdujące się na 2 piętrze 4 - piętrowego bloku na Osiedlu Przedwiośnia w Dąbrówce Małej. Blok ocieplony oraz strzeżony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nikiszowiec

Nikiszowiec,Katowice

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone na parterze kamienicy w Katowicach, w zabytkowej dzielnicy Nikiszowiec. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

399 999 zł58 m² 6 896,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament! dla wymagającego klienta! prestiżowa lokalizacja! Do sprzedaży dwupokojowy apartament w wysokim standardzie na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Apartament jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij