dowolna

Mieszkania z aneksem Katowice - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyplera

Załęże,Katowice

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po genaralnym remoncie, kuchnia zabudowana, łazienka gotowa do użytkowania, bardzo ładnie wykończone. Dostępne tez do najmu inne mieszkania, przy ul Lisa, bukowej, debowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

199 000 zł42 m² 4 738 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 42m2 w niskim bloku na 2 piętrze z 4. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - m.in. wymienione wszytskie instalacje. Łazienka z kabina prysznicową. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pola

Brynów,Katowice

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanko przytulne, jasne i funkcjonalne. doskonałe dla rodziny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mysłowicka

Giszowiec,Katowice

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w dobrym stanie, na wysokim parterze, z dużym balkonem. Wolne od 1 października. Sprzedaż bez pośredników. Usytuowane w cichej, zielonej dzielnicy Katowic. Dogodne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kściuczyka

Kostuchna,Katowice

145 000 zł36 m² 4 027 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

mieszkanie po generalnym remoncie wszystko jest nowe i nieużywane,czynsz 280zł wraz z zaliczkom na c.o i wode.blok jest ocieplony ,klatka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie kawalerkę 32m2 w Katowicach, os. Paderewskiego, iip. z tarasem i windą. Mieszkanie w pełni umeblowane (lodówka, pralka, telewizor, płyta gaz., mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janów

Janów,Katowice

110 000 zł48 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie!~do sprzedaży słoneczne mieszkanie na czwartym piętrze na cichym i spokojnym osiedlu. Blok niski 4 piętrowy niedawno ocieplony. Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie znajduje się w Katowicach za "spodkiem"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w Katowicach - Dębowe Tarasy. W pełni wyposażone i umeblowane. Bardzo wysoki standard. Parking podziemny. Polecam! Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 000 zł29 m² 34,84 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka, katowice tysiąclecie ul. Piastów Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w Katowicach na Os. Tysiąclecia na ul. Piastów. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Po remoncie umeblowana agd kaucja 1 mies. ,900 zł 100 zł zal. za wodę i prąd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie prywatne! wynajmę mieszkanie W katowicach bez pośredników i bez dodatkowych kosztów za pośrednictwo! lokalizacja: katowice Koszutka ul. Katowicka, (róg Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Bolesława Krzywoustego

Tysiąclecia,Katowice

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań najemcą tego luksusowo wyposażonego mieszkania! Zlokalizowane jest w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia, ul. Krzywoustego. Znajduje się ono na nowowybudowanym osiedlu, na 12, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszarowa

Środmieście,Katowice

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pięknie nasłonecznione mieszkanie w centrum Katowic na ul. Koszarowej o powierzchni 30m2. Dwa ustawne pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Koszutka,Katowice

173 000 zł48 m² 3 604 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam mam do zaoferowania bardzo ładnie mieszkanie w Katowicach przy ul. Modrzewiowej na Koszutce. Mieszkanie po remoncie (oprócz łazienki). Na podłodze panele/kafle. Kuchnia zabudowana i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w centrum Katowic. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki razem z ubikacja oraz balkonu. Jest również piwnica.~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na czwartym piętrze bloku położonym w Katowicach - Piotrowicach. Mieszkanie o podwyższonym standardzie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola

Brynów,Katowice

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

mieszkanie jasne , nowoczesne , dla rodziny z dzieckiem, oraz dla małżeństwa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Katowice,śląskie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W pelni umeblowane pralka lodówka meble

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

155 000 zł47 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie do położone w Katowicach na Osiedlu tysiąclecia. Mieszknie 3 pokojowe wymagające tylko odświeżenia. Umieszczone jest na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Katowice,śląskie

1 000 zł29 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka świeżo po remoncie w spokojnej dzielnicy. Mieszkanie na wysokim parterze Pokój z widną kuchnią, łazienka w kafelkach z kabiną prysznicową , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

140 000 zł51 m² 2 745,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! garaż w cenie!~oferujemy Państwu przestronne mieszkanie do odświerzenia. Umieszczone jest na 4-tym piętrze w cztero kondygnacyjnym budynku. W jego skład wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Bolesława Krzywoustego

Tysiąclecia,Katowice

950 zł23 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na pierwszym piętrze w nowym apartamentowcu w Katowicach na osiedlu tysiąclecia. Dobry dojazd, blisko przystanek autobusowy obsługujący dużo linii oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

890 zł37 m² 24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37m2, położona na piątym piętrze w Katowicach na Osiedlu Odrodzenia, przy ul. Radockiego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wierzbowa

Koszutka,Katowice

900 zł26 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę, blisko centrum (koszutka). Mieszkanie umeblowane i wyposażone, czyste i przytulne. Kaucja jeden miesiąc,media według liczników. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie w pełni wyposażone i umeblowane w Katowicach, dębowe Tarasy. Apartamentowiec. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe na parterze położone na Osiedlu Tysiąclecia. ~Mieszkanie wymaga remontu.~Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

2 300 zł67 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Piotrowicach na pięknym strzeżonym osiedlu Bażantowo. Doskonała lokalizacja. Ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience. Mieszkanie jest puste. Wyposażona tylko kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koszutka

Koszutka,Katowice

178 000 zł61 m² 2 918,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~do sprzedania mieszkanie Katowicach ul. Słoneczna, położone w spokojnym i cichym miejscu. ~Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze bloku, budynek jest ocieplony, dach i strych są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Koszutka

Koszutka,Katowice

370 000 zł71 m² 5 211 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 4 pokoje, 71m2. Niska zabudowa, dom wielorodzinny. Mieszkanie po remoncie urządzone w wysokim standardzie. Bardzo słoneczne. Ogrzewanie centralne podłogowe. Łazienka posiada wannę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Środmieście,Katowice

340 000 zł66 m² 5 151 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Wysoki standard! Bez pośredników. Piękne, wysokie, nowocześnie zaaranżowane i gustownie odnowione mieszkanie w południowej części Śródmieścia Katowic (sąsiedztwo niskiej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu - Dębowe Tarasy. Wysoki standard. Umeblowane i wyposażone. Cena najmu 2200 - zawiera opłatę za media. Polecam Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochojec

Ochojec,Katowice

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ochojec. Gorąco polecamy!~do sprzedania mieszkanie spółdzielcze-własnościowe 62m2, w dobrym stanie. Mieści się w połowie, dziesięcio kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

280 000 zł74 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na siódmym piętrze w bloku położonym na oś.1000-lecia w Katowicach. Nowe drzwi antywłamaniowe a wew. również. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszy Czarnego

Katowice,śląskie

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:7/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie z aneksem kuchennym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

169 000 zł36 m² 4 694 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie w Katowicach przy ul. Tysiąclecia. Nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych! Kuchnia w pełni wyposażona i zabudowana (zmywarka). Na podłodze deska barlicka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

145 000 zł63 m² 2 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie do sprzedaży w Szopienicach o powierzchni 63m2. Znajduje się na drugim piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie łączy stary styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poniatowskiego

Środmieście,Katowice

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie doskonale usytuowane, szczególnie dla studenta/studentki. W pobliżu Uczelnie-awf, rektorat sum, park Kościuszki i park przy Kościele św. Piotra i Pawła, biblioteka, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

266 333 zł56 m² 4 755,95 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Spółka "activ Investment Sp. z o.o."- Firma Deweloperska, Oferuje nowe mieszkania: Zróżnicowane metraże: od 38m2 do 135m2 ceny: od 4700zł/m2 do 6000zł/m2- Do Negocjacji Mieszkania: 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Korfantego

Środmieście,Katowice

100 000 zł29 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym stanie, okna wychodzą na parking (cisza), idealne dla singla, pary lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zawodzie,Katowice

1 650 zł60 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z salonem o pow. 60 m2 na 2 piętrze, osiedle Zawodzie (ul. Bohaterów Monte Cassino) blisko Centrum, blisko do Akadami Ekonomicznej (7 min. pieszo).