dowolna

Mieszkania z aneksem Katowice - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

965 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

906 000 zł80 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta w sąsiedztwie zielonej enklawy, jaką jest Dolina Trzech Stawów powstała inwestycja zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam do zaoferowania apartament składający się z dużego salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, dwóch pokoi, łazienki, balkonu i loggii. Przedpokój z pokojem łączy zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 875 zł28,87 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie kawalerka ma powierzchnię 29.23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 144 zł80,80 m² 10 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na piątym piętrze w nowym apartamentowcu atal Sky+ w Katowicach przy al. Korfantego. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56,70 m² 38,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

na Wynajem 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Obrońców Westerplatte. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego, kameralnego budynku wielorodzinnego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 680 zł39,65 m² 11 114,25 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu nowego mieszkania - czeka na pierwszego najemcę! Katowice Centrum ul. 3 maja vis a visa Galeria Katowicka! Mieszkanie jest bardzo ciche okna wychodzą na wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł61 m² 11 311,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W katowicach ligocie Nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł36,37 m² 11 273,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone na prestiżowym os. Dębowe Tarasy, będącym jednym z najatrakcyjniejszych osiedli w całej Aglomeracji Śląskiej. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę ładnej kawalerki do wynajęcia w Śródmieściu Katowic przy ul Poniatowskiego 14. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł36,13 m² 26 847,50 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament wykończony pod klucz, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Katowicach Global Apartments. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł37 m² 11 324,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 555 zł44,57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament | blisko centrum Kameralne osiedle | Winda | Bliskość centrum | Zielona okolica | Niska zabudowa jednorodzinna | Widok na zieloną okolicę Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł68,94 m² 12 183,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Brynów - inwestycja Dobrynów Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 4-pokojowe o wysokim standardzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice ligocka 70a, mieszkanie po generalnym remoncie W jego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym - wyposażonym w nowoczesny sprzęt agd (lodówka, płyta beko), osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52 m² 11 134,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym z balkonem w pięknej kamienicy po rewitalizacji w Śródmieściu na ul. Kościuszki. Informacje O nieruchomości; mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł72,95 m² 12 063,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ustawny apartament w spokojnym bloku w w stanie do wykończenia według własnego projektu na zamkniętym, spokojnym osiedlu Dębowe tarasy w Katowicach. Dębowe Tarasy 72,95.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł68 m² 12 426,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamentowiec w zielonym sercu aglomeracji. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty w nowoczesnym, kameralnym osiedlu zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super miejscówka! Do wynajęcia oferujemy komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mariackiej w Katowicach. Lokal o pow. 40 m2 usytuowany na poddaszu kamienicy, po kapitalnym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 925 zł61 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł68,45 m² 9 788,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

893 394 zł75,46 m² 11 839,30 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł37 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w zielonej, zabytkowej dzielnicy w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu przyrody - Las Murckowski Prezentuję Państwu nową ofertę interesującego mieszkania do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 538 032 zł104,58 m² 14 706,75 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

2-poziomowy penthouse na 16 piętrze W centrum katowic 2-Poziomowy apartament 104,58 m2 w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, w samym centrum Katowic. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 135 zł53,40 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł42 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja blisko parku bardzo dobra lokalizacja! - Apartment for rent, the price of 1999pln + administration cost 670 pln + eletricity Ask for the offer, i am at your disposal. Service in English - Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 32,8m2 (użytkowe 25,55m2 ze względu na skosy), zlokalizowane w Katowicach Szopienicach przy ul. Plac Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł73 m² 6 849,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne 4 Pokoje w Sercu Brynowa ul. Rolna, katowice Szukasz mieszkania dla dużej rodziny lub pod inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł55 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy mieszkanie 55 m2 w Katowicach w inwestycji global na 21 pietrze z widokiem na panoramę miasta. Jednen z najlepszych tego typu Apartamentów w Katowicach Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł35 m² 20 257,14 zł/m²

 

Piętro:16/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zabrska, w doskonałej i poszukiwanej części miasta , centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w odnowionej kamienicy w samym sercu Katowice. Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka minut pieszo do Rynku oraz Dworca pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 000 zł51,12 m² 19 992,18 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 51,12 m2 położonego na 16 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warunki obowiązkowe: -Umowa najmu okazjonalnego na co najmniej 12 miesięcy -zawarcie ubezpieczenia oc najemcy (ok. 250 zł.) -Czynsz najmu: 1700 zł -Opłaty do spółdzielni: 500 zł -Kaucja: 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 044 zł41,80 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! lokla niemieszkalny (vat 23%) - idealne dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I'm English-speaking real estate Agent If you are looking for a furnished apartment or house in Silesia - I can help, just contact with me. Lokalizacja: bliska lokalizacja terenów zielonych ( Park.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania Kawalerka zlokalizowana w kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej lokalizacji przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość po generalnym remoncie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł49,30 m² 10 121,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa lokalizacja Kupując to mieszkanie, nie płacisz prowizji! Przedstawiam wyjątkową ofertę przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane w prestiżowej.